Szczerze? Mnie aż oczy bolą, kiedy widzę, że to Messi musi cofać się do pomocy i sam rozgrywać akcję. Messi to napastnik/skrzydłowy, i jego miejsce jest w ataku. Potrzeba tu kogoś typu Verratti, czy Pogba i po problemie.
Jezu, ludzie, skończcie już z tymi 5cioma bramkami Ronaldo, i o tym, że Messi strzeli dziś 5, czy 6 bramek. Messi już udowodnił światu, że potrafi strzelić 5 bramek podczas jednego meczu, i to w LM. Jeżeli będzie miał strzelić kiedyś 5 bramek, to strzeli. Ronaldo to wielki piłkarz,czasami coś mu strzeli do łba,ale to jeden z najlepszych w historii, i aż oczy bolą jak wy rozpaczacie na tym, że Portugalczykowi w ostatni weekend wyszedł kapitalny mecz. Leo to najlepszy zawodnik w historii futbolu, i nic już nie musi udowadniać, bo każdy obiektywny fan piłki nożnej to potwierdzi. Życzę mu z całego serca, by za 3 lata wygrał MŚ, bo to jedyna rzecz, którą każdy mu wypomina.
Wymiana, wymiana... A powiedzcie po co nam Sterling? Sterling to nie jest zawodnik na ławkę rezerwowych. Bo chyba nikt z was nie sądzi, że jest wstanie naruszyć od razu po ''przejściu'' do Barcelony wielkie trio NSM? Facet tylko by się u nas marnował. Sprzedać Pedro, a na jego miejsce Deulofeu, który może nawet nie jest JESZCZE genialny, ale da więcej dla drużyny niż Pedro, który tylko biega po boisku. Gdyby jeszcze to bieganie dawało coś drużynie, tak jak miało to miejsce z Alexisem, ale...
Słuchajcie kochani, mam do was pytanko. Moja dziewczyna pisze w tym roku maturę, jest tym tak przejęta, ze non stop sie uczy, i o tym mowi. Ja bez jej wiedzy zorganizowałem wyjazd do Barcelony. Wylot z Poznania w następny czwartek powrót w sobote. Zawsze chciała zwiedzić to miasto, i dodatkowo byłaby po raz pierwszy na meczu Barcelony, bo przecież nie mogę przegapić okazji by znowu zobaczyć moja druga milosc życia na żywo :) Na stadionie przy obecności naszych przyjaciół rownież chciałbym sie jej oświadczyć, bo po 2ch latach związku z nią nie mogę bez niej żyć :) Tak samo jak bez Barcelony po 10 latach. Teraz mam do was pytanie, czy kupie normalnie bilet na mecz przed stadionem w ten sam dzien? Działa tam wszystko tak samo jak w Polsce?
Cygara, a papierosy to zupełnie inna rzecz :) Paląc papierosy się zaciągasz, a co za tym idzie dym ląduje w środku Ciebie. Dym z cygarka wypuszczasz bez zaciągania się :)
Ja po cichu liczę w środę na Rayo w meczu z Realem :) 4 zwycięstwa w 5 meczach, Bueno w kapitalnej formie... Kto wie :) Najważniejsze by Barca nie patrzyła się za siebie tylko grała swoje. Wtedy Real może wygrywać co tydzień 9:1, a i tak nic im to nie da. Vamos !
Najbardziej rozwalił mnie na łopatki komentarz jakiegoś pseudo kibica ktory napisał, ze "wyczuwa stratę pkt, bo Real wygrał z przedostatnia drużyna ligi" :D Barcelona ma w 4ch piętach gre Realu w lidze. Wszystko zależy od nich. Real 9 bramek moze strzelać w każdym meczu, ale gowno im to da jak Barca min. 2 razy sie nie potknie.
Ja w Boga wierzę, chodzę w niedziele do kościoła itd. ale odkąd mam bierzmowanie za sobą nie uczęszczam na drogi krzyżowe itd.Także na triduum paschalne. Najwyżej raz, w czwartek, bo w taką sobotę u mnie w Poznaniu 3 godziny. Największa głupotą jest post, czyli brak mięsa w piątki. Nie widzę połączenia z Bogiem. Dlatego nie przestrzegam tego.
"Zostałem aresztowany po tym jak zrobiłem kawał w pracy z okazji Prima Aprilis. Tłumaczyłem policjantom, ze to kawał, ale oni powiedzieli, ze gwałt to gwałt"
Boateng to moje marzenie :) Juz w poprzednie wakacje kiedy pojawił sie news, ze Boateng jest bliski przejścia do Barcy miałem nadzieje, ze to prawda. Jednak to była zwykła plotka. Teraz zapewne jest podobnie, ale liczę gdzieś po cichu ,ze gdzieś jest ziarenko prawdy :)
Dzięki Bogu, że kontuzja Leo nie jest poważna. Pamiętam jak pare lat temu, po brutalnym faul'u Ujfalusi w meczu na Calderon też doznał kontuzji stopy. Wtedy były 2/3 tyg przerwy. Także obawy każdy kibic miał prawo mieć :) Vamos!
Powiem wam tak, narzekacie, że Włochy itd. ale ten zawodnik jest naprawdę godny uwagi! Serio. Koleś ma niesamowitą technikę, jest szybki, a to co sobie cenię najbardziej - potrafi uderzyć z dystansu. Choćby jak w meczu derbowym z Romą. Trzeba go obserwować i kto wie, może kiedyś założy koszulkę Barcelony.
Radzę pooglądać Serie A. Jest krytykowany przez największy swoich fanów w Milanie. Gra tragicznie, i nazywanie go teraz nowym Maldinim to obraza dla legendarnego Włocha. De Sciglio jest taki asem, że potrafi wylecieć w 1szej połowie.
Nie ma się co dziwić, Holendrów gol Iniesty będzie bolał do końca życia :) Poza tym, myślę, że Andres za bardzo tymi ''gwizdami'' których i tak było mało się nie przejął. W Hiszpanii jest kochany przez cały naród, i to zapewne sobie ceni :)
Ze tak pozwolę sobie spytać, w Portugalii tez jest prima aprilis 1 kwietnia? Ja bede szczery, nawet nie wiedziałem, ze jest takie państwo jak Cape Verde.
0
Szczerze? Mnie aż oczy bolą, kiedy widzę, że to Messi musi cofać się do pomocy i sam rozgrywać akcję. Messi to napastnik/skrzydłowy, i jego miejsce jest w ataku. Potrzeba tu kogoś typu Verratti, czy Pogba i po problemie.
4
Jezu, ludzie, skończcie już z tymi 5cioma bramkami Ronaldo, i o tym, że Messi strzeli dziś 5, czy 6 bramek. Messi już udowodnił światu, że potrafi strzelić 5 bramek podczas jednego meczu, i to w LM. Jeżeli będzie miał strzelić kiedyś 5 bramek, to strzeli. Ronaldo to wielki piłkarz,czasami coś mu strzeli do łba,ale to jeden z najlepszych w historii, i aż oczy bolą jak wy rozpaczacie na tym, że Portugalczykowi w ostatni weekend wyszedł kapitalny mecz. Leo to najlepszy zawodnik w historii futbolu, i nic już nie musi udowadniać, bo każdy obiektywny fan piłki nożnej to potwierdzi. Życzę mu z całego serca, by za 3 lata wygrał MŚ, bo to jedyna rzecz, którą każdy mu wypomina.
4
Wymiana, wymiana... A powiedzcie po co nam Sterling? Sterling to nie jest zawodnik na ławkę rezerwowych. Bo chyba nikt z was nie sądzi, że jest wstanie naruszyć od razu po ''przejściu'' do Barcelony wielkie trio NSM? Facet tylko by się u nas marnował. Sprzedać Pedro, a na jego miejsce Deulofeu, który może nawet nie jest JESZCZE genialny, ale da więcej dla drużyny niż Pedro, który tylko biega po boisku. Gdyby jeszcze to bieganie dawało coś drużynie, tak jak miało to miejsce z Alexisem, ale...
1
Tak ciężko samemu sprawdzić, leniu?
0
Wiem tylko tyle, że jego żoną jest rumuńska piosenkarka ''Inna''.
2
Miło by było zobaczyć jakąś ''goleade'' w wykonaniu Barcy, ale najważniejsze jest zwycięstwo. W DOBRYM STYLU. :)
25
To muszę Cie zmartwić, bo Barca pojedzie do Berlina, a tam ok. godz 23 nasz kapitan wzniesie puchar.
5
Ponieważ moze to byc najpiękniejszy dzien mojego życia, i chciałem sie tym podzielić. Jednak ludzie zawsze sie do czegoś przyczepia, bo musza :)
1
Lecimy w przyszły czwartek, wiec będziemy na meczu FCB - Valencia :) I dziękuje :D
9
Słuchajcie kochani, mam do was pytanko. Moja dziewczyna pisze w tym roku maturę, jest tym tak przejęta, ze non stop sie uczy, i o tym mowi. Ja bez jej wiedzy zorganizowałem wyjazd do Barcelony. Wylot z Poznania w następny czwartek powrót w sobote. Zawsze chciała zwiedzić to miasto, i dodatkowo byłaby po raz pierwszy na meczu Barcelony, bo przecież nie mogę przegapić okazji by znowu zobaczyć moja druga milosc życia na żywo :) Na stadionie przy obecności naszych przyjaciół rownież chciałbym sie jej oświadczyć, bo po 2ch latach związku z nią nie mogę bez niej żyć :) Tak samo jak bez Barcelony po 10 latach. Teraz mam do was pytanie, czy kupie normalnie bilet na mecz przed stadionem w ten sam dzien? Działa tam wszystko tak samo jak w Polsce?
1
Cygara, a papierosy to zupełnie inna rzecz :) Paląc papierosy się zaciągasz, a co za tym idzie dym ląduje w środku Ciebie. Dym z cygarka wypuszczasz bez zaciągania się :)
0
UEFA ich nawet do eliminacji nie dopuści z takim ''stadionem'', i ''boiskiem''.
3
Ja po cichu liczę w środę na Rayo w meczu z Realem :) 4 zwycięstwa w 5 meczach, Bueno w kapitalnej formie... Kto wie :) Najważniejsze by Barca nie patrzyła się za siebie tylko grała swoje. Wtedy Real może wygrywać co tydzień 9:1, a i tak nic im to nie da. Vamos !
1
A pomyślcie jak byłoby pieknie, gdyby Barca wygrała chociaż jeden z meczy U SIEBIE przeciwko Vigo, czy Malaga...
0
Ostatnio piłem nowego Lecha, Lech ''Błękitny'' :DD Do Poznaniaków, bez spin, sam jestem pyrą :)
6
Najbardziej rozwalił mnie na łopatki komentarz jakiegoś pseudo kibica ktory napisał, ze "wyczuwa stratę pkt, bo Real wygrał z przedostatnia drużyna ligi" :D Barcelona ma w 4ch piętach gre Realu w lidze. Wszystko zależy od nich. Real 9 bramek moze strzelać w każdym meczu, ale gowno im to da jak Barca min. 2 razy sie nie potknie.
0
Ja w Boga wierzę, chodzę w niedziele do kościoła itd. ale odkąd mam bierzmowanie za sobą nie uczęszczam na drogi krzyżowe itd.Także na triduum paschalne. Najwyżej raz, w czwartek, bo w taką sobotę u mnie w Poznaniu 3 godziny. Największa głupotą jest post, czyli brak mięsa w piątki. Nie widzę połączenia z Bogiem. Dlatego nie przestrzegam tego.
37
"Zostałem aresztowany po tym jak zrobiłem kawał w pracy z okazji Prima Aprilis. Tłumaczyłem policjantom, ze to kawał, ale oni powiedzieli, ze gwałt to gwałt"
Takie cos przed chwila przeczytałem :v
34
Poznajecie ?:DDD
https://scontent-lhr.xx.fbcdn.net/hphotos-xta1/v/t1.0-9/11071953_377689155753273_3158439293433644991_n.jpg?oh=9c9dc542fba114a0a7cc33ec2ba9d24e&oe=55B4C6EC
9
Boateng to moje marzenie :) Juz w poprzednie wakacje kiedy pojawił sie news, ze Boateng jest bliski przejścia do Barcy miałem nadzieje, ze to prawda. Jednak to była zwykła plotka. Teraz zapewne jest podobnie, ale liczę gdzieś po cichu ,ze gdzieś jest ziarenko prawdy :)
26
Dzięki Bogu, że kontuzja Leo nie jest poważna. Pamiętam jak pare lat temu, po brutalnym faul'u Ujfalusi w meczu na Calderon też doznał kontuzji stopy. Wtedy były 2/3 tyg przerwy. Także obawy każdy kibic miał prawo mieć :) Vamos!
2
Powiem wam tak, narzekacie, że Włochy itd. ale ten zawodnik jest naprawdę godny uwagi! Serio. Koleś ma niesamowitą technikę, jest szybki, a to co sobie cenię najbardziej - potrafi uderzyć z dystansu. Choćby jak w meczu derbowym z Romą. Trzeba go obserwować i kto wie, może kiedyś założy koszulkę Barcelony.
0
Bayern bez De Bruyne czy z, i tak nie ma rywala w Bundeslidze, tak samo Juventus w Serie A. Niesamowicie nudne ligi.
2
Radzę pooglądać Serie A. Jest krytykowany przez największy swoich fanów w Milanie. Gra tragicznie, i nazywanie go teraz nowym Maldinim to obraza dla legendarnego Włocha. De Sciglio jest taki asem, że potrafi wylecieć w 1szej połowie.
0
To ja już wole Douglasa. Koleś ma tragiczny sezon w Milanie, i nawet potrafi wylecieć z boiska w pierwszej połowie. Stanowcze NIE.
1
To różowe tło, to jakiś akt wsparcia w stronę kibiców Realu ze względu na ich wyjazdowe stroje? Czy jak?
0
Kto Ci Douglasa kupi? :D Lechia Gdańsk? Wyłącz fifę chłopie.
42
Nie ma się co dziwić, Holendrów gol Iniesty będzie bolał do końca życia :) Poza tym, myślę, że Andres za bardzo tymi ''gwizdami'' których i tak było mało się nie przejął. W Hiszpanii jest kochany przez cały naród, i to zapewne sobie ceni :)
0
Ale w Anglii nie będzie miał tak wielkich szans na trofea jak w Barcelonie. Proste.
0
Ze tak pozwolę sobie spytać, w Portugalii tez jest prima aprilis 1 kwietnia? Ja bede szczery, nawet nie wiedziałem, ze jest takie państwo jak Cape Verde.