Szczerze? Jestem zadowolony z losowania :) Pierwszy mecz we Francji, PSG w tym trudniejszym meczu bez Ibry i Verattiego. Rewanż na CN. Real trafił wg. mnie najgorzej jak mógł :)
@barcastuff: Fulgini (Valenciennes): "Barça talked with my agent. But I stay focused. My dream is to play at Barça, but I know it's very tough." [sport]
Na ten moment u bukmacherów jeżeli chodzi o zwycięzce LM - największym faworytem jest Bayern, za postawioną złotówkę można otrzymać 3 zł i 20gr. Następna jest Barcelona 3,50. Na trzecim miejscu Real - za postawioną złotówkę można otrzymać już 4,20. Najmniejsze szanse ma Monaco - za postawioną złotówkę, przy wygranej przez Monaco LM można otrzymać aż 60zł.
Ktoś by w styczniu po meczu z Sociedad, pomyślał, ze zobaczymy jeszcze taka Barcelonę jak wczoraj? Nie wiem co zrobił Enrique, ale składam mu mały poklon za to jak gra teraz ta ekipa. Pokłony do stop wykonam w czerwcu, kiedy będziemy cieszyć sie z potrójnej korony, bo taka Barcelona jak wczoraj jest w stanie wygrać wszystko. Vamos!
„Barço, brakuje tylko ciebie”.
Ciekawe słowa ze strony madryckiej gazety. Teraz pytanie jak te słowa zinterpretować. Czy uważają, ze awans Barcy to formalność, czy po cichu liczą na City.
Ja powiem tak, Barca sprzedała go za te 2 mln bo Villa poprosił o transfer do Atletico. Tottenham dawał kwotę w granicach 10 mln, ale Guaje chciał zostać w Hiszpanii. Dał tyle Barcelonie, że zarząd na ten transfer się zgodził. I takie same zdanie o tym mam ja, zdobył wiele ważny bramek, odnosił sukcesy w Barcelonie...Ten transfer był strzałem w ''10'', i te 45 mln za które go kupiła Barcelona spłaciły się z nawiązką. Dzięki Guaje za wszystko ! :)
Chciałbym trafić na Bayern w którejś fazie rozgrywek, najlepiej w finale. Marzy mi się srogi rewanż za upokorzenie z 2013 roku. Tym bardziej, że z niemieckiego walca nic nie zostało, i na ten moment na miano ''walca'' zasługuję Barcelona.
0
Krzysztof Przytula w studiu C+ ,,Barcelona wygra w tym roku LM"
Warto dodać, ze były piłkarz bardziej lubi Real :)
2
Nie zdobyli bramki w Klasyku, czyli w starciach Barcy z Realem, a nie Sevilli z Realem czy Valencii.
3
Co jak co, ale okładka Marci genialna :)
7
Niech ktoś zbanuje w końcu tego kretyna który non stop pyta o księdza. Musisz mieć smutne życie kolego, jak zajmujesz się czymś takim.
24
Tak zmienił się Ney odkąd dołączył do Barcelony.
https://pbs.twimg.com/media/CAj1dQZWsAEKNow.png
5
https://pbs.twimg.com/media/CAjd_fMVEAEexxq.jpg
Mistrzostwo :D
0
15 kwietnia pierwszy mecz, rewanż 6 dni pózniej - 21 kwietnia. Tak mi sie wydaje.
2
Po losowaniu par 1/4 LM :D
https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/v/t1.0-9/11068163_941833775850368_3869207809104567875_n.jpg?oh=c034263b78ee5668b8acbe5d06adfb77&oe=55BEAE5C&__gda__=1434045312_d333cc1cfa5c7d7b35478a9e1f74653d
0
Teraz nie, ale jeszcze w sezonie 2012/2013 owszem.
1
Taka była reakcja piłkarzy PSG na wylosowanie Barcy w 2013 :D W 0:14 zachowanie Jallet'a mówi wszystko :D
2
Szczerze? Jestem zadowolony z losowania :) Pierwszy mecz we Francji, PSG w tym trudniejszym meczu bez Ibry i Verattiego. Rewanż na CN. Real trafił wg. mnie najgorzej jak mógł :)
2
@barcastuff: Fulgini (Valenciennes): "Barça talked with my agent. But I stay focused. My dream is to play at Barça, but I know it's very tough." [sport]
Kto to kierwa jest?
3
Komentarz usunięty
0
Ja tez zrobiłem losowanie, i wyszło mi, ze trafimy na Man.United :/
18
''Najlepszej liga świata'' - dobre :D Liga Mistrzów pokazała jak słabe są zespoły z Anglii na tle reszty Europy.
0
Na ten moment u bukmacherów jeżeli chodzi o zwycięzce LM - największym faworytem jest Bayern, za postawioną złotówkę można otrzymać 3 zł i 20gr. Następna jest Barcelona 3,50. Na trzecim miejscu Real - za postawioną złotówkę można otrzymać już 4,20. Najmniejsze szanse ma Monaco - za postawioną złotówkę, przy wygranej przez Monaco LM można otrzymać aż 60zł.
6
Przegrana z Rubinem Kazań 1:2 w sezonie 2009/2010 ;)
7
:)
31
Spokojnie, Leo wczoraj zostawił amunicję na niedziele :)
14
Chwilę pózniej zdjęcie zniknęło z Twittera :)
https://x.com/Simon_Rowntree/status/578328609485635584/photo/1
2
Ktoś by w styczniu po meczu z Sociedad, pomyślał, ze zobaczymy jeszcze taka Barcelonę jak wczoraj? Nie wiem co zrobił Enrique, ale składam mu mały poklon za to jak gra teraz ta ekipa. Pokłony do stop wykonam w czerwcu, kiedy będziemy cieszyć sie z potrójnej korony, bo taka Barcelona jak wczoraj jest w stanie wygrać wszystko. Vamos!
2
Znany juz prowokator na RM.pl
,,Te całe MNS Barçy jest mocno przereklamowane.Dzisiaj na pustą bramkę nie trafiali hahaha.Na Camp Nou BBC zmiażdży ich."
Jezeli w niedziele na boisko wyjdzie ta sama Barcelona co dzis, o wynik jestem spokojny.
0
Świetnie ! :) Facet ma papiery by być jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji ! :)
3
Mówisz Belleti, myślisz Paryż :) Niezapomne tamnej chwili, tej radości piłkarzy...
0
„Barço, brakuje tylko ciebie”.
Ciekawe słowa ze strony madryckiej gazety. Teraz pytanie jak te słowa zinterpretować. Czy uważają, ze awans Barcy to formalność, czy po cichu liczą na City.
1
23
Ja powiem tak, Barca sprzedała go za te 2 mln bo Villa poprosił o transfer do Atletico. Tottenham dawał kwotę w granicach 10 mln, ale Guaje chciał zostać w Hiszpanii. Dał tyle Barcelonie, że zarząd na ten transfer się zgodził. I takie same zdanie o tym mam ja, zdobył wiele ważny bramek, odnosił sukcesy w Barcelonie...Ten transfer był strzałem w ''10'', i te 45 mln za które go kupiła Barcelona spłaciły się z nawiązką. Dzięki Guaje za wszystko ! :)
25
http://i.telegraph.co.uk/multimedia/archive/02166/messi_2166331b.jpg
:)
0
Chciałbym trafić na Bayern w którejś fazie rozgrywek, najlepiej w finale. Marzy mi się srogi rewanż za upokorzenie z 2013 roku. Tym bardziej, że z niemieckiego walca nic nie zostało, i na ten moment na miano ''walca'' zasługuję Barcelona.
5
I to się ceni ! Brawo :)