0

Krzysztof Przytula w studiu C+ ,,Barcelona wygra w tym roku LM"

Warto dodać, ze były piłkarz bardziej lubi Real :)

2

Nie zdobyli bramki w Klasyku, czyli w starciach Barcy z Realem, a nie Sevilli z Realem czy Valencii.

3

Co jak co, ale okładka Marci genialna :)

7

Niech ktoś zbanuje w końcu tego kretyna który non stop pyta o księdza. Musisz mieć smutne życie kolego, jak zajmujesz się czymś takim.

24

Tak zmienił się Ney odkąd dołączył do Barcelony.

https://pbs.twimg.com/media/CAj1dQZWsAEKNow.png

5

0

15 kwietnia pierwszy mecz, rewanż 6 dni pózniej - 21 kwietnia. Tak mi sie wydaje.

0

Teraz nie, ale jeszcze w sezonie 2012/2013 owszem.

1



Taka była reakcja piłkarzy PSG na wylosowanie Barcy w 2013 :D W 0:14 zachowanie Jallet'a mówi wszystko :D

2

Szczerze? Jestem zadowolony z losowania :) Pierwszy mecz we Francji, PSG w tym trudniejszym meczu bez Ibry i Verattiego. Rewanż na CN. Real trafił wg. mnie najgorzej jak mógł :)

2

@barcastuff: Fulgini (Valenciennes): "Barça talked with my agent. But I stay focused. My dream is to play at Barça, but I know it's very tough." [sport]

Kto to kierwa jest?

3

Komentarz usunięty

0

Ja tez zrobiłem losowanie, i wyszło mi, ze trafimy na Man.United :/

18

''Najlepszej liga świata'' - dobre :D Liga Mistrzów pokazała jak słabe są zespoły z Anglii na tle reszty Europy.

0

Na ten moment u bukmacherów jeżeli chodzi o zwycięzce LM - największym faworytem jest Bayern, za postawioną złotówkę można otrzymać 3 zł i 20gr. Następna jest Barcelona 3,50. Na trzecim miejscu Real - za postawioną złotówkę można otrzymać już 4,20. Najmniejsze szanse ma Monaco - za postawioną złotówkę, przy wygranej przez Monaco LM można otrzymać aż 60zł.

6

Przegrana z Rubinem Kazań 1:2 w sezonie 2009/2010 ;)

7



:)

31

Spokojnie, Leo wczoraj zostawił amunicję na niedziele :)

14

Chwilę pózniej zdjęcie zniknęło z Twittera :)

https://x.com/Simon_Rowntree/status/578328609485635584/photo/1

2

Ktoś by w styczniu po meczu z Sociedad, pomyślał, ze zobaczymy jeszcze taka Barcelonę jak wczoraj? Nie wiem co zrobił Enrique, ale składam mu mały poklon za to jak gra teraz ta ekipa. Pokłony do stop wykonam w czerwcu, kiedy będziemy cieszyć sie z potrójnej korony, bo taka Barcelona jak wczoraj jest w stanie wygrać wszystko. Vamos!

2

Znany juz prowokator na RM.pl

,,Te całe MNS Barçy jest mocno przereklamowane.Dzisiaj na pustą bramkę nie trafiali hahaha.Na Camp Nou BBC zmiażdży ich."

Jezeli w niedziele na boisko wyjdzie ta sama Barcelona co dzis, o wynik jestem spokojny.

0

Świetnie ! :) Facet ma papiery by być jednym z najlepszych na świecie na swojej pozycji ! :)

3

Mówisz Belleti, myślisz Paryż :) Niezapomne tamnej chwili, tej radości piłkarzy...

0

„Barço, brakuje tylko ciebie”.
Ciekawe słowa ze strony madryckiej gazety. Teraz pytanie jak te słowa zinterpretować. Czy uważają, ze awans Barcy to formalność, czy po cichu liczą na City.

1

23

Ja powiem tak, Barca sprzedała go za te 2 mln bo Villa poprosił o transfer do Atletico. Tottenham dawał kwotę w granicach 10 mln, ale Guaje chciał zostać w Hiszpanii. Dał tyle Barcelonie, że zarząd na ten transfer się zgodził. I takie same zdanie o tym mam ja, zdobył wiele ważny bramek, odnosił sukcesy w Barcelonie...Ten transfer był strzałem w ''10'', i te 45 mln za które go kupiła Barcelona spłaciły się z nawiązką. Dzięki Guaje za wszystko ! :)

0

Chciałbym trafić na Bayern w którejś fazie rozgrywek, najlepiej w finale. Marzy mi się srogi rewanż za upokorzenie z 2013 roku. Tym bardziej, że z niemieckiego walca nic nie zostało, i na ten moment na miano ''walca'' zasługuję Barcelona.

5

I to się ceni ! Brawo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?