1

Nie da sie byc cyborgiem i wygrywac wszystkiego to racja ale zeby wygrywac trofea trzeba miec jak najmniej spadkow formy i tyle to jest przepis na sukces... Ale glownie mi chodzi o dalsza czesc komentarza gdzie to "szmaciarze dostali majstra za frajer" No pewnie mogli wcale nie grac i by pewnie dostali tego majstra za frajer nie? I co z tego ze maja najsilniejsza obecnie lawke na swiecie z ktorej potrafili madrze skorzystac, skoro i tak dostali majstra za frajer.

1

Dla wszystkich tutaj piszacych ktorzy nie potrafia wskazac ze to nie byl sezon Barcy i ze z taka kadra lawka nie mogliscie wygrac tego pucharu mam jedno proste pytanie. Kiedy przestaniecie osadzac Real o "smarowanie" i "wplywy Florka" i zaczniecie myslec trzezwo? Bo naprawde tego nie rozumiem, Real pokazal w tym sezonie mega charakter robiac kilka efektownych remontad oraz po prostu wygrywajac w meczach z "ogorkami" ktore sa bardzo wazne jesli chodzi o majstra. Pozatym chcialbym zaznaczyc ze sedziowanie w La Liga jest beznadziejne i nie tylko Real zdobywal dzieki temu punkty ale rowniez Barca czego przykladem jest dzisiejszy karny na Albie, Naprawde patrzac na te komentarze to chcialoby sie wszystkie wstawic na jakas strone z boldupiacymi "kibicami".

3

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

rowniez mysle ze glownie dlatego trafil na zloty czas Messiego ktory w tamtych latach niszczyl wszystko wraz z Xavim iniesta i wedlug mnie to nie jest jakis wspanialy trener poniewaz jedynie z Barca potrafil stworzyc cos niebywalego a z innymi zespolami czyli Bayernem i City nie za wiele pokazal mimo ze wygrywal Bundeslige w ktorej hegemonia Bayernu trwa od dawna to nie powachal nawet zadnego finalu LM rowneiz w City narazie poki co 4 miejsce i zobaczymy jak w nastepnym roku poradzi sobie w LM o ile zagra aczkolwiek mysle ze skonczy na 1/8 lub cwiercfinale.

1

szczescie? jestes zalosny, bo moze powiesz ze dwumecz z Bayernem to bylo sczescie? racja pomogli sedziowie ale Real dominowal glownie przez ten dwumecz i to on stworzyl sobie wiecej okazji ktore wykorzystal i zamienil na bramki wiec o jakim sczesciu my tu mowimy. Jescze co do drugiego meczu z Atletico to powiesz ze moze Real mial gryzc trawe od poczatku i nastukac im z 5 bramek? Ale po co? Po to zeby znisczcyc sie fizycznie? Real strzelil bramke i to wystarczylo poniewaz pokazal w pierwzym meczu pokazal kto jest o kilka klas wyzej. Powiesz mi jescze jak mozna grac slabo i wygrywac 4-1 dwa mecze? moze wyjasnisz co to znaczy grac nie slabo?

0

Niestety ale wiele na to wskazuje ze drewniany Bale zagra i pokrzyzuje plany Realowi bo to jest wkoncu jego kraj wiec watpie zeby go Zizou zapewne za posrednictwem Pereza nie wpuscil. Rowniez watpie w to aby Bale nagle zlapal forme na 1 mecz sezonu skoro wczesniej praktycznie nic nie gral bo caly czas byl kontuzjowany. Oby ZZ poszedl po rozum do glowy i nie dal sobie wejsc na nia przez zarzad i pomyslal wkoncu racjonalnie i zostawil go na lawce a wpuscil w koncowce meczu.

0

Dzieciaczku prosze cie opusc ta strone. Przyznalbys chociaz racje swojemu przedmowcy ale nie po prostu musisz uniesc sie honorem i odpowiedziec na temat sedziow. Real w tym sezonie jesli wygra to bedzie to w pelni zasluzony tytul i nie mo co do tego watpliwosc ale niestety takie ameby jak ty tego raczej nie zrozumia. Bledy sedziowskie byly popelniane na korzysc obydwu stron ale oczywiscie ty piszac ten komentarz masz w wizji Pereza dokonujacego przelew do zwiazku sedziowskiego...

0

zalosny jestes jesli uwazasz ze te slowa byly kierowane do sedziego, nawet sam Pique powiedzial po meczu cos w stylu: "Widzialem ze Ramos cos do mnie mowil ale bedzie tego zalowal jak obejrzy powtorke tej sytuacji(faul na mesim)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?