soy17 czemu sądzisz że sobie karierę psują. Każdy młody chcę sobie poruchać. A że ich okradły to nie ich wina.każdemu się zdarza. Dla mnie to normalne uprawiać seks.
Dla mnie Sanchez byłby lepszym rozwiązaniem gdyż pod względem technicznym jest lepszy od Rossiego, A Rossi z tego co widze to wykorzystuje tylko błędy obrońców i nic od siebie nie wnosi... Takie jest moje zdanie na ten temat
soy17 czemu sądzisz że sobie karierę psują. Każdy młody chcę sobie poruchać. A że ich okradły to nie ich wina.każdemu się zdarza. Dla mnie to normalne uprawiać seks.
Dla mnie Sanchez byłby lepszym rozwiązaniem gdyż pod względem technicznym jest lepszy od Rossiego, A Rossi z tego co widze to wykorzystuje tylko błędy obrońców i nic od siebie nie wnosi... Takie jest moje zdanie na ten temat
Komentarze
0
Wychodzimy od Kopa ;)
0
Żeby dobrze grać potrzebny jest i dobry zespół i atmosfera pomiędzy zawodnikami...;] A z tego co widzimy to jest ona bardzo dobra.
0
Niech już wreszcie napiszą że OFICJALNIE Fabregas jest a nie trzymają do ostatniej chwili... Tam już wszystko jest przesądzone.
0
soy17 czemu sądzisz że sobie karierę psują. Każdy młody chcę sobie poruchać. A że ich okradły to nie ich wina.każdemu się zdarza. Dla mnie to normalne uprawiać seks.
0
Dla mnie Sanchez byłby lepszym rozwiązaniem gdyż pod względem technicznym jest lepszy od Rossiego, A Rossi z tego co widze to wykorzystuje tylko błędy obrońców i nic od siebie nie wnosi... Takie jest moje zdanie na ten temat
0
Wychodzimy od Kopa ;)
0
soy17 czemu sądzisz że sobie karierę psują. Każdy młody chcę sobie poruchać. A że ich okradły to nie ich wina.każdemu się zdarza. Dla mnie to normalne uprawiać seks.
0
Żeby dobrze grać potrzebny jest i dobry zespół i atmosfera pomiędzy zawodnikami...;] A z tego co widzimy to jest ona bardzo dobra.
0
Dla mnie Sanchez byłby lepszym rozwiązaniem gdyż pod względem technicznym jest lepszy od Rossiego, A Rossi z tego co widze to wykorzystuje tylko błędy obrońców i nic od siebie nie wnosi... Takie jest moje zdanie na ten temat
0
Niech już wreszcie napiszą że OFICJALNIE Fabregas jest a nie trzymają do ostatniej chwili... Tam już wszystko jest przesądzone.