0

Wychodzimy od Kopa ;)

0

Żeby dobrze grać potrzebny jest i dobry zespół i atmosfera pomiędzy zawodnikami...;] A z tego co widzimy to jest ona bardzo dobra.

0

Niech już wreszcie napiszą że OFICJALNIE Fabregas jest a nie trzymają do ostatniej chwili... Tam już wszystko jest przesądzone.

0

soy17 czemu sądzisz że sobie karierę psują. Każdy młody chcę sobie poruchać. A że ich okradły to nie ich wina.każdemu się zdarza. Dla mnie to normalne uprawiać seks.

0

Dla mnie Sanchez byłby lepszym rozwiązaniem gdyż pod względem technicznym jest lepszy od Rossiego, A Rossi z tego co widze to wykorzystuje tylko błędy obrońców i nic od siebie nie wnosi... Takie jest moje zdanie na ten temat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?