29 sierpnia 2009, 16:27
0
Ibra to szwedzka wersja polskiego Rasiaka. Szkoda, że do nas trafił. Pozdrawiam
23 sierpnia 2009, 22:10
sport1 Sk-CZ Thorn 12687 27500 V na żywo
4 lipca 2009, 07:24
Real nie zrezygnował z Villi, tylko on zrezygnował z nich bo niechce walczyć o utrzymanie. Pozdro
16 czerwca 2009, 22:05
czegu i kogo tu sie bać!!
6 maja 2009, 22:40
Najlepszy był sędzia!!!
5 grudnia 2008, 06:51
nie ważne kiedy by pojechać ponich do zera tylko Barca
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ibra to szwedzka wersja polskiego Rasiaka. Szkoda, że do nas trafił.
Pozdrawiam
0
sport1 Sk-CZ Thorn 12687 27500 V
na żywo
0
Real nie zrezygnował z Villi, tylko on zrezygnował z nich bo niechce walczyć o utrzymanie. Pozdro
0
czegu i kogo tu sie bać!!
0
Najlepszy był sędzia!!!
0
czegu i kogo tu sie bać!!
0
Real nie zrezygnował z Villi, tylko on zrezygnował z nich bo niechce walczyć o utrzymanie. Pozdro
0
sport1 Sk-CZ Thorn 12687 27500 V
na żywo
0
Ibra to szwedzka wersja polskiego Rasiaka. Szkoda, że do nas trafił.
Pozdrawiam
0
nie ważne kiedy by pojechać ponich do zera
tylko Barca