wesoły26
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ibra to szwedzka wersja polskiego Rasiaka. Szkoda, że do nas trafił.
Pozdrawiam
0
sport1 Sk-CZ Thorn 12687 27500 V
na żywo
0
Real nie zrezygnował z Villi, tylko on zrezygnował z nich bo niechce walczyć o utrzymanie. Pozdro
0
czegu i kogo tu sie bać!!
0
Najlepszy był sędzia!!!
0
do matixx190
dziecko zejdź na ziemię i poucz sie ortografi.
pozdrawiam
0
nie ważne kiedy by pojechać ponich do zera
tylko Barca