0

Ibra to szwedzka wersja polskiego Rasiaka. Szkoda, że do nas trafił.

Pozdrawiam

0

sport1 Sk-CZ Thorn 12687 27500 V

na żywo

0

Real nie zrezygnował z Villi, tylko on zrezygnował z nich bo niechce walczyć o utrzymanie. Pozdro

0

czegu i kogo tu sie bać!!

0

Najlepszy był sędzia!!!

0

do matixx190

dziecko zejdź na ziemię i poucz sie ortografi.

pozdrawiam

0

nie ważne kiedy by pojechać ponich do zera

tylko Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?