0

@udarpawarotam jak mówię ze jest coraz gorzej to wychodzi jakiś emhyr i perdoli ze z Choroszczy zasr… c

0

@kibic1899 jedzie ale zaraz odrzutowcem do arabi..

1

@RoberDzik tez tak myśle, walki, firmy z długim stażem i historia ale wydmuszki

0

16 mln na ławce.. wóz z węglem . Vamos!!

2

ten klub, info z klubu, zawodnicy, pensje, i problemy dookoła klubu to mnie tak wkruw.. a jaka tam jest impotencja umysłowa. Myślisz ze dlaczego się boja funduszu inwestycyjnego, bo jakby zobaczył jaki tam nepotyzm, kolesiostwo, nieroby, zastaw się a postaw się.. to się skończyło szybko. Ale lepiej się bawić ..patologia zasrana. Potem po blamażu strach wchodzić na neta.. ze człowiek musi się denerwować..

0

@Ukasz wozy z węglem ten klub, info z klubu, zawodnicy, pensje, i problemy dookoła klubu to mnie tak wkruw.. a jaka tam jest impotencja umysłowa. Myślisz ze dlaczego się boja funduszu inwestycyjnego, bo jakby zobaczył jaki tam nepotyzm, kolesiostwo, nieroby, zastaw się a postaw się.. to się skończyło szybko. Ale lepiej się bawić ..patologia zasrana

3

@Culer_1906 jak na meczu na stojąco i klepanko wszerz i po dupce

1

Mowile ze żaden cancel nie przyjdzie i lęgle będzie hasał po lewej a balde z el capitano po prawej. Ale to będzie chodziło 442samograj denzel remix . Buuu Europo nadchodzimy Vamos!! Jeszcze zapomniałem dodać ze napakowani jak kabanosy a tu rzeczywiście same szklanki..

1

Denzel żyje czasami gdzie sriki sraka gromiła a przeciwnik stał i biegał.. teraz przeciwnik jest napakowany jak kabanos !! I konterka i bye bye LM czy Europo.. znów pośmiewisko na cały świat. Ze nie wchodzę w internet. W klubie za dużo na pokaz, za mało ciężkiej pracy i efektywności !!

0

Żaden Cancelo nie przyjdzie.. mamy lęgle.. on będzie hasał po lewej a balde na prawej. Klub mem się pomału robi. Tam jest taki burdel ze szkoda gadać. Jeszcze kontuzje glassman pedri! I te pierd…. żenię ze oni ostro ćwiczą na silce! Vamos i zdj z napakowana koszulka. Przychodzą mecze i kontuzje.. śmiech na sali..

0

@P33ck łagodnie, w Europie grają lepsze taktycznie kluby i zjadają denzela na śniadanie. Bo on myśli ze mecze będą pod kontrola, i ze nie można grać kontr.. jeb.iety facet. Gra się w LM box to box.. kto ma lepszych piłkarzy i więcej szczęścia wygrywa.

0

Gra któryś z was w full ace tenis z modami.. czereśniaki.. fanów tenisa zapraszam . Kapitalna gra i społeczność na Discord choć anglojęzyczna..

0

Tyle kasy a kadra to tragedia, brakuje iviego. Brakuje skrzydła..który 1-1 dobrze gra bo do kontry to idealnie ..

0

Te kontuzje, raków, Lech Legia.. wtf? Za dużo gry , słabe przygotowanie?

0

@Danqoo aż sobie screna zrobię i ci przypomnę jak będzie blamaż w LM .. przecież to co grają to pazdzierz .. chce kontrolować każdy aspekt meczu. W Europie się tak nie da potrzeba jest grać box to box, kontry, szybkie przejście do ataku. Jakieś schematy na bokach. A tu gowno jest!! Obrona wysoko i klepanie od tylu, brak szybkiego pressingu i przejścia w kontrę żeby zrobić przewagę!! Gołymi oczami to widać ..

4

@TheNekro94 nie zesrajcie się z tym upałem. Wole ciepło, upał, tarasik niż płacić za ciepło w domu..i zostanie tv albo gry ..

0

@PIWOSZ89 ta… narazie tak..

2

Swoboda w finale jednak .. brawa dla sędziów

2

@macio_944 ja pochodzę ze Złotoryi !! Ale teraz Bolków .. pzdro

1

@Colon head speed mp2022

18

Jakie płaczki z was z tym gorącem. 40 na karku, praca, właśnie idę na kort tenisowy. A Wam gorąco.. trzeba żyć.. po meczyku w nocy jeszcze mnie szlag trafia i samograj 442denzel to będzie blamaż w Europie. Xavi do grudnia .. pozdro

3

@skubi99 jaka jedna zabawka, drużyna się nie rozwija.
Żadnych schematów, gry na jeden kontakt. Zawsze zawodnik musi przyjąć, zero zaskoczenia .
Ochłoń jest słabo i tyle.. mecz z arsenalem i tottkami dał do myślenia

0

@JaroCoach jest słabo..

0

@Roobo dupa osrana, pazdzierz i dno .. tego się nie dało oglądać. Samograj 442 to pośmiewisko ..

0

Xavi do końca miesiąca.. jeśli nie przestanie tego samograja 442 na co innego i nie zrobi schematów . To gowno będzie .. zawodnicy nie wiedza co maja grać..

0

Cień zawodników.. to jest tak przewidywalne..xavi do końca miesiąca .. out!!

1

Aj szkoda.. setunia.. xavi do końca miesiąca

0

W tym stylu to ten stadion nigdy się nie zapełni… xavi do końca miesiąca..

0

Co wy żeście się uczepili tych zawodników .. gundogan wyglada jak z b klasy.. to denzel i jego macie pilke i grajcie. W ataku sami decydujcie xd..

2

Obrońcy xaviball wykażcie z nor.. zas..ńce..
To jest tragedia, i dziw ze stadion nie pełny? Wtf ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?