O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5681
  • Liczba komentarzy 28
  • Polecenia 1

Komentarze

0

To jest nasz nowy mózg drużyny Ivan Rakitic i tu nie chodzi że się kopał po czole bo każdy może mieć słabszy mecz ale chodzi o to że w meczu gdzie jest tyle miejsca ten człowiek gra w poprzek lub do tyłu zero prostopadłych piłek zero piłek przyspieszajacych tempo gry itd Thiago w taki meczy to zagrałby z 10 no look pass i z kilka udanych dryblingow a do tego wcale gorszy nie był w czytaniu gry nie będę pisał co Fabs by zrobił grał ociezale jak Rakitic ale posłalby z 2 asysty i kilka podań prostopadłych takiego kreatora doczekaliśmy się na najbliższy rok brawo!!!

0

Prawda jest tak ze poziom bylego Dyrektora sportowego i zarzadu z Prezydentem na czele jest zalasna oddalismy Thiago pozniej Fabregasa do tego dodajmy kogos z dwojki Isco lub Kroos i mamy pomoc na lata ktora po pierwsze miala by wspanialych uczniow a teraz sama decydowala by o grze Barcelony ale po co sie wysilac i przekonac pilkarza za wszelka cene do przyszlosciowego projektu juz bex Xaviego i Iniesty lepiej sciagnac Songa i Rakitica ktory moze grac jeszcze 3 lata w Barcie i tak nie dorowna ani Fabsowi ani Thiago

0

Ale Argentyna miała 100 % sytuacje nie można porównywać strzału do strzału może ktoś oddać strzał z 30 m celny ale nie sprawiający problemu bramkarzowi Argentyna miała 3 sytuacje 100% Niemcy 1 plus bramka

1

Ciągle to samo Messi to Messi tam to . Czy nie dostrzegliście , że Messi nie był dobrze przygotowany na te Mistrzostwa to widać było gołym okiem i nie chodzi mi o to , że oczekiwałem od niego żeby mijał po 2 , 3 rywali nie po prostu jego organizm przez te ostatnie 5 lat został tak wyeksploatowany , że nie był wstanie odpocząć i przygotować się fizycznie na 100% . To widać było gołym okiem , że Messi chował się bardzo często nie chciał piłki , tylko miał zrywy , bo na tyle jego organizm mu pozwalał ,żeby grać. Pomimo tego i tak doprowadził kadrę do finału tylko tymi zrywami i tym że absorbował kilku zawodników swoją osobą. Tak naprawdę po tak ciężkich 5 latach jemu 2,3 mce odpoczynku i 3tyg treningu plus ostatni tydzień świeżość i szybkość doprowadziła by Messiego do pełni formy niestety takie są realia organizmu nie oszukamy na dłuższą metę przy tylu spotkaniach i szybkości dzisiejszej piłki. Messi grający na 100 % to Messi który chcę każdą piłkę , a on czasami był totalnie po za akcją to tyle jeśli chodzi o moje spostrzeżenia .

0

Szmaciażu bujaj się z tej strony po 1 czerwień dla Ramosa o tym zapomniałeś po drugie na Fabregasie faul bez piłki po odegraniu z 1 w polu karnym tylko ślepiec nie widział tak więc nie płacz bo Ronaldo z całym szacunkiem dla jego umiejętności to piłkarski oszust jak nasz Buski chociażby Juve a ile wolnych i karnych wymuszonych

Zobacz wszystkie

1

Ciągle to samo Messi to Messi tam to . Czy nie dostrzegliście , że Messi nie był dobrze przygotowany na te Mistrzostwa to widać było gołym okiem i nie chodzi mi o to , że oczekiwałem od niego żeby mijał po 2 , 3 rywali nie po prostu jego organizm przez te ostatnie 5 lat został tak wyeksploatowany , że nie był wstanie odpocząć i przygotować się fizycznie na 100% . To widać było gołym okiem , że Messi chował się bardzo często nie chciał piłki , tylko miał zrywy , bo na tyle jego organizm mu pozwalał ,żeby grać. Pomimo tego i tak doprowadził kadrę do finału tylko tymi zrywami i tym że absorbował kilku zawodników swoją osobą. Tak naprawdę po tak ciężkich 5 latach jemu 2,3 mce odpoczynku i 3tyg treningu plus ostatni tydzień świeżość i szybkość doprowadziła by Messiego do pełni formy niestety takie są realia organizmu nie oszukamy na dłuższą metę przy tylu spotkaniach i szybkości dzisiejszej piłki. Messi grający na 100 % to Messi który chcę każdą piłkę , a on czasami był totalnie po za akcją to tyle jeśli chodzi o moje spostrzeżenia .

0

0

W obecnej Barcelonie nie ma chyba tak wszechstronnego gracza umiejącego grać obiema nogami i głową posiadającego atomowe uderzenie jak Stoichkov. Zawodnik, który bardzo przypominał Christo to Luis Enrique. W obecnej Barcelonie Ces ma podobne zachowania na boisku umie w biec w drugie tempo dobrze gra głową itd ale to zawodnik środka pola anie skrzydłowy pozdrawiam

0

Niech Barcelona kupi Aguero to będzie transfer na długie lata ruchliwy, silny i niesamowita technika , a oprócz tego wygralibyśmy z Realem Madryt kolejną bitwę !!!!!!!!! 45mln to nie tak dużo patrząc na czasy gdzie kluby niszczą rynek transferowy

0

Na wstępie chciałem pogratulować Realowi zwycięstwa i dobranej taktyki i kapitalnej 1 połowy. Rzadko się tu wpisuje mam staż 20 letni jeśli chodzi o kibicowanie czyli od pamiętnego meczu z Sampdoria nie będę tu wylewał swoją gorycz nad grą , co rzuciło mi się oglądając to spotkanie to błędy indywidualne przez , które Barca przegrała 1 mecz Valdes drugi mecz Mascherano , Adriano i Valdes przy bramce Ronaldo pachówka oczywiście wybronił Valdes również inne sytuacje , ale od tego jest bramkarz , że to co ma na rękawicy to broni i nie popełnia głupich błędów niestety nie uniknął ich przykład Casillasa pierwszy mecz kapitalna interwencja drugi mecz 3 kapitalne interwencje , a wpuszczone bramki mógł obronić , ale były po za jego zasięgiem . Póki co obrona prezentuje się bardzo słabo i jest za dużo luk w które można posłać piłkę prostopadłą . Gratulacje Realowi , a ja jestem dumny z postawy Barcelony w drugiej połowie bo taktycznie zagrali rewelacyjnie pozdrawiam kibiców

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?