0

To jest nasz nowy mózg drużyny Ivan Rakitic i tu nie chodzi że się kopał po czole bo każdy może mieć słabszy mecz ale chodzi o to że w meczu gdzie jest tyle miejsca ten człowiek gra w poprzek lub do tyłu zero prostopadłych piłek zero piłek przyspieszajacych tempo gry itd Thiago w taki meczy to zagrałby z 10 no look pass i z kilka udanych dryblingow a do tego wcale gorszy nie był w czytaniu gry nie będę pisał co Fabs by zrobił grał ociezale jak Rakitic ale posłalby z 2 asysty i kilka podań prostopadłych takiego kreatora doczekaliśmy się na najbliższy rok brawo!!!

0

Prawda jest tak ze poziom bylego Dyrektora sportowego i zarzadu z Prezydentem na czele jest zalasna oddalismy Thiago pozniej Fabregasa do tego dodajmy kogos z dwojki Isco lub Kroos i mamy pomoc na lata ktora po pierwsze miala by wspanialych uczniow a teraz sama decydowala by o grze Barcelony ale po co sie wysilac i przekonac pilkarza za wszelka cene do przyszlosciowego projektu juz bex Xaviego i Iniesty lepiej sciagnac Songa i Rakitica ktory moze grac jeszcze 3 lata w Barcie i tak nie dorowna ani Fabsowi ani Thiago

0

Ale Argentyna miała 100 % sytuacje nie można porównywać strzału do strzału może ktoś oddać strzał z 30 m celny ale nie sprawiający problemu bramkarzowi Argentyna miała 3 sytuacje 100% Niemcy 1 plus bramka

1

Ciągle to samo Messi to Messi tam to . Czy nie dostrzegliście , że Messi nie był dobrze przygotowany na te Mistrzostwa to widać było gołym okiem i nie chodzi mi o to , że oczekiwałem od niego żeby mijał po 2 , 3 rywali nie po prostu jego organizm przez te ostatnie 5 lat został tak wyeksploatowany , że nie był wstanie odpocząć i przygotować się fizycznie na 100% . To widać było gołym okiem , że Messi chował się bardzo często nie chciał piłki , tylko miał zrywy , bo na tyle jego organizm mu pozwalał ,żeby grać. Pomimo tego i tak doprowadził kadrę do finału tylko tymi zrywami i tym że absorbował kilku zawodników swoją osobą. Tak naprawdę po tak ciężkich 5 latach jemu 2,3 mce odpoczynku i 3tyg treningu plus ostatni tydzień świeżość i szybkość doprowadziła by Messiego do pełni formy niestety takie są realia organizmu nie oszukamy na dłuższą metę przy tylu spotkaniach i szybkości dzisiejszej piłki. Messi grający na 100 % to Messi który chcę każdą piłkę , a on czasami był totalnie po za akcją to tyle jeśli chodzi o moje spostrzeżenia .

0

Szmaciażu bujaj się z tej strony po 1 czerwień dla Ramosa o tym zapomniałeś po drugie na Fabregasie faul bez piłki po odegraniu z 1 w polu karnym tylko ślepiec nie widział tak więc nie płacz bo Ronaldo z całym szacunkiem dla jego umiejętności to piłkarski oszust jak nasz Buski chociażby Juve a ile wolnych i karnych wymuszonych

0

Ludzie co wy z tym Sakho wolny i mało zwrotny obrońca masakra

0

Już nie raz pisałem, że ten zarząd to wielkie zło dla tego klubu. I teraz to wszystko jest potwierdzeniem tak się nie robi. Sprawa z Laporta i próba umniejszenia tego co on zrobił przecież gamoń Rosell się nie usrywa to jest charakter dyktatora i niech przejrzą wszyscy na oczy. Mówienie, że Barca ma 9 obrońców to kpina , bo w półfinale Ligi Mistrzów z Adriano robiliśmy środkowego obrońce, który nie ma o tym pojęcia poza szybkością natomiast Bartra jeszcze potrzebuje dużo spotkań i nie wiadomo , czy dojdzie kiedyś do poziomu Abidala. Wstyd do kwadratu dla tego zarządu tak jak reklama pierdolona na koszulce, czy sprawa z Abidalem

0

Już nie raz pisałem, że ten zarząd to wielkie zło dla tego klubu. I teraz to wszystko jest potwierdzeniem tak się nie robi. Sprawa z Laporta i próba umniejszenia tego co on zrobił przecież gamoń Rosell się nie usrywa to jest charakter dyktatora i niech przejrzą wszyscy na oczy. Mówienie, że Barca ma 9 obrońców to kpina , bo w półfinale Ligi Mistrzów z Adriano robiliśmy środkowego obrońce, który nie ma o tym pojęcia poza szybkością natomiast Bartra jeszcze potrzebuje dużo spotkań i nie wiadomo , czy dojdzie kiedyś do poziomu Abidala wstyd do kwadratu tego zarządu tak jak reklama pierdolona na koszulce

0

Rzeczywiście hummels popełnił błąd przy bramce i 2 zdarzyły mu się przy wyprowadzani piłki , ale gość jest po kontuzji po drugie panował dzisiaj w powietrzu jak mało kto do tego jego siła poraża na maksa

0

Wszystko postawią na rewanż Roura to chyba jakiś hipokryta wiesz co robi trener jak jego drużynie nie idzie i chcę powalczyć o dobry wynik i mieć szansę w rewanżu . Ściąga kontuzjowanego Messiego i wpuszcza kogoś do środka żeby zagęścić środek i spróbować zagrać z kontry na Pedro i Alexisa

0

Panowie ja już dawno pisałem jestem fanem Barcelony od 1992 roku systematycznie jeżdżę na mecze Barcy i uważam , że rządy Rosella to naprawdę jak do tej pory nic dobrego . Zaczynając od tego , że próbuje zniszczyć poprzedniego prezydenta , który wlał w serca socios to co najlepsze czyli wiarę w zwycięstwo itd. Czy uważacie , że trener Tito się sprawdził ja uważam , że nie ok rozumiem choroba itd , ale ten trener nie ma posłuchu wiecie co Ferguson , by zrobił po takim meczu tajfun w szatni pewnie wszystko by fruwało natomiast Tito nie ma takiej charyzmy itd i mówienie przez Xaviego , że wszystko jest ok to mydlenie oczu . Spójrzcie jak może być taka sytuacja , że trener ma do dyspozycji 2 środkowych obrońców na cały sezon wysokiej klasy bo Mache to nie jest typowy środkowy obrońca tylko zawodnik przekwalifikowany na obrońcę i w tak ważnym meczu gra młody Bartra po drugie środkowi obrońcy nie mają rywalizacji na wysokim poziomie , bo uważam że Pique w takiej formie powinien usiąść na ławie na 5, 10 spotkań i się ogarnąć , który trener z charyzmą pozwolił by sobie na to żeby nie mieć rywalizacji . Muszą ludzie od góry się otrząsnąć i walnąć pięścią w stół bo póki co to strzelają sobie w stopę nie każdy młody swój trener to Guardiola . Tyle w temacie reszta zależy od Rosella

0

Panowie ja już dawno pisałem jestem fanem Barcelony od 1992 roku systematycznie jeżdżę na mecze Barcy i uważam , że rządy Rosella to naprawdę jak do tej pory nic dobrego . Zaczynając od tego , że próbuje zniszczyć poprzedniego prezydenta , który wlał w serca socios to co najlepsze czyli wiarę w zwycięstwo itd. Czy uważacie , że trener Tito się sprawdził ja uważam , że nie ok rozumiem choroba itd , ale ten trener nie ma posłuchu wiecie co Ferguson , by zrobił po takim meczu tajfun w szatni pewnie wszystko by fruwało natomiast Tito nie ma takiej charyzmy itd i mówienie przez Xaviego , że wszystko jest ok to mydlenie oczu . Spójrzcie jak może być taka sytuacja , że trener ma do dyspozycji 2 środkowych obrońców na cały sezon wysokiej klasy bo Mache to nie jest typowy środkowy obrońca tylko zawodnik przekwalifikowany na obrońcę i w tak ważnym meczu gra młody Bartra po drugie środkowi obrońcy nie mają rywalizacji na wysokim poziomie , bo uważam że Pique w takiej formie powinien usiąść na ławie na 5, 10 spotkań i się ogarnąć , który trener z charyzmą pozwolił by sobie na to żeby nie mieć rywalizacji . Muszą ludzie od góry się otrząsnąć i walnąć pięścią w stół bo póki co to strzelają sobie w stopę nie każdy młody swój trener to Guardiola .

0

Panowie chyba nie doceniacie Jordiego Alby to co ten gość dzisiaj zagrał i jak 3 razy asekurował środkowych obrońców w klarownych sytuacjach dla Milanu to czapki z głów i 91 min , Alba rusza z własnej 16 do kątry masakra jest ten gość ma niesamowitą wydolność czapki z głów

0

Od 2 lat wiadomo , że fałszywa 9 jest rozpracowana bo Messi jest na tej pozycji obijany przez stoperów i się błąka chuj wie gdzie , dlatego potrzebny jest napastnik ale po co silny napastnik który skupi na sobie obrońców i poobija ich w ten sposób Messi jak dostanie piłkę zawsze przed sobą będzie miał gracza z którym może coś rozegrać , a przy okazji klasyczna 9 absorbując obrońców będzie chroniła Messiego przed wyjściami stopreów

0

0

0

No proszę przecież dużo osób twierdziło , że Barcelona może wygrywać bez trenera , to macie odpowiedz i wszystko w temacie . Nie da się tak ciągnąć i to jest wielka porażka zarządu tylko i wyłącznie . W tej drużynie brak dyscypliny nowej krwi i osobowości na ławce

0

Ludzie po pierwsze to pewnie 90% osób nie ma kompetencji ,żeby oceniać takiego zawodnika jak Alexisa. Po drugie Alexis miał problemy od początku sezony z drobnymi kontuzjami i to wszystko narastało . Po trzecie jeżeli ktoś mówi , że Alexis się nie nadaje do Barcelony to chyba niech zacznie oglądać kosza lub brydża . Jest to zawodnik , który idealnie pasuje tutaj jego szybkość pressing , umiejętności odebrania piłki w dzisiejszej piłce są jednymi z ważniejszych cech pozostaje niedosyt i dołek formy ale na to składają się inne czynniki nie to , że nie pasuje do tej drużyny . Mam nadzieję , że pozostanie na następny sezon i pokarze wszystkim niedowiarkom jakim jest piłkarzem

0

W obecnej Barcelonie nie ma chyba tak wszechstronnego gracza umiejącego grać obiema nogami i głową posiadającego atomowe uderzenie jak Stoichkov. Zawodnik, który bardzo przypominał Christo to Luis Enrique. W obecnej Barcelonie Ces ma podobne zachowania na boisku umie w biec w drugie tempo dobrze gra głową itd ale to zawodnik środka pola anie skrzydłowy pozdrawiam

0

Na wstępie chciałem pogratulować Realowi zwycięstwa i dobranej taktyki i kapitalnej 1 połowy. Rzadko się tu wpisuje mam staż 20 letni jeśli chodzi o kibicowanie czyli od pamiętnego meczu z Sampdoria nie będę tu wylewał swoją gorycz nad grą , co rzuciło mi się oglądając to spotkanie to błędy indywidualne przez , które Barca przegrała 1 mecz Valdes drugi mecz Mascherano , Adriano i Valdes przy bramce Ronaldo pachówka oczywiście wybronił Valdes również inne sytuacje , ale od tego jest bramkarz , że to co ma na rękawicy to broni i nie popełnia głupich błędów niestety nie uniknął ich przykład Casillasa pierwszy mecz kapitalna interwencja drugi mecz 3 kapitalne interwencje , a wpuszczone bramki mógł obronić , ale były po za jego zasięgiem . Póki co obrona prezentuje się bardzo słabo i jest za dużo luk w które można posłać piłkę prostopadłą . Gratulacje Realowi , a ja jestem dumny z postawy Barcelony w drugiej połowie bo taktycznie zagrali rewelacyjnie pozdrawiam kibiców Barcy

0

Na wstępie chciałem pogratulować Realowi zwycięstwa i dobranej taktyki i kapitalnej 1 połowy. Rzadko się tu wpisuje mam staż 20 letni jeśli chodzi o kibicowanie czyli od pamiętnego meczu z Sampdoria nie będę tu wylewał swoją gorycz nad grą , co rzuciło mi się oglądając to spotkanie to błędy indywidualne przez , które Barca przegrała 1 mecz Valdes drugi mecz Mascherano , Adriano i Valdes przy bramce Ronaldo pachówka oczywiście wybronił Valdes również inne sytuacje , ale od tego jest bramkarz , że to co ma na rękawicy to broni i nie popełnia głupich błędów niestety nie uniknął ich przykład Casillasa pierwszy mecz kapitalna interwencja drugi mecz 3 kapitalne interwencje , a wpuszczone bramki mógł obronić , ale były po za jego zasięgiem . Póki co obrona prezentuje się bardzo słabo i jest za dużo luk w które można posłać piłkę prostopadłą . Gratulacje Realowi , a ja jestem dumny z postawy Barcelony w drugiej połowie bo taktycznie zagrali rewelacyjnie pozdrawiam kibiców

0

Loża czerwona to loża Vipowska i tam siedzi prezydent z całą elitą zaproszeni goście , byli piłkarze rodziny itd . Staram się być 2 razy do roku na Camp Nou i polecam trybunę niebieską 2 lub trzeci rząd bilety ok 30 Euro

0

Zgadzam się z tymi nazwiskami bez dwóch zdań, ale oprócz tych dwóch obrońców Barcelonie na pewno przydała by się opcja najwyższej klasy napastnika który byłby maszyną do strzelania goli bo pokazuje gro meczy wtedy kiedy Barca przechodzi kryzys , że widoczny jest brak napastnika bo Messi się wycofuje piłka zostaje zagrana do skrzydłowych oni wygrywają pojedynek jest dośrodkowanie i nie ma nikogo to trzeba zmienić i pomóc Messiemu na pewno musi to być napastnik ruchliwy . Bo jak Barca jest w formie to wszystko wychodzi nawet brak typowej 9 pozdrawiam

0

Xavi jest po prostu geniuszem w tym co robi i nie da się go zastąpić tak łatwo dam proste porównanie u naszego wroga sytuacja jest podobna mózgiem tej drużyny jest Alonso to są słowa Mou nie Ozil nie Ronaldo tylko Alonso , a nasz Xavi uważam , że jest dużo lepszy takiego zawodnika brakuje Messiemu w Argentynie który by regulował szybkością gry i Messi w ten sposób nie musiałby się cofać tak głęboko po piłkę a jego to frustruje że Argentyna nie umie przytrzymać dłużej piłki żeby Messi w tym czasie mógł sobie znaleźć miejsce. Jego atutami są oczy do o koła głowy przegląd pola i wybieranie najlepszych opcji dla drużyny no i oczywiście prostopadła piłka dodając do tego technikę na najwyższym poziomie daje to zawodnika kompletnego na swojej pozycji i nie ma co go porównywać z Iniesta itd bo oni się uzupełniają na boisku

0

Denerin - a komu tych meczy nie brakuje wiłkend zaczynało się w sobotę o 13 45 Premiership kończąc o 00 po Premier Divsion. Ale już nie długo w ten wiłkend już zaczyna się już Niemiecka i Francuska jest i nasza Polska.

0

Krajana

Do Barcelony potrzebni są zawodnicy, którzy udźwigną presję w najważniejszych meczach takich jak Real, Manchester, Inter , Milan , Arsenal itd anie granie praktycznie cały czas jedną 11 bo patrzymy a na ławie keita raczej nie ofensywny i Afellay , a na te najważniejsze mecze i decydujące nie mamy godnych zmienników Liga Hiszpańska zrobiła się na tyle średnią ligą, że nie ma co patrzec na inne drużyny bo są słabe pokazała to Barca jak i Real gdzie miażdżył drużyny z pierwszej 6 nie mówię żeby ściągać 5 gwiazd , ale na rok 2 zawodników którzy od razu wskoczą do 11 i resztę uzupełniać młodzieżą Barca już za Ryjka przerabiała brak transferów tylko uzupełnianie i nie wypaliło

0

Niech Barcelona kupi Aguero to będzie transfer na długie lata ruchliwy, silny i niesamowita technika , a oprócz tego wygralibyśmy z Realem Madryt kolejną bitwę !!!!!!!!! 45mln to nie tak dużo patrząc na czasy gdzie kluby niszczą rynek transferowy

0

Po co te kłótnie jestem kibicem Barcy od 1992roku po tym jak zwycięską bramkę strzelił koeman wracając do meczu Barca Inter to awansowali kuchennymi drzwiami jak rok wcześniej Barca z chelsea po błędach sędziego w meczu kiedy było 3-1 bramka ze spalonego itd i w 2 meczu to samo nieuznana bramka jeżeli ktoś tu pisze bzdury typu że Barca jest cienka to się nie zna na footballu i niech pogra sobie w Pesa ta myśl która jest wprowadzona w ten klub to piłka 21 wieku tak samo jak kiedyś styl Brazylii z lat 50 , 60 itd czy później włoskie catemaco czy cudowna Francja za czasów Platiniego czy Zidana to jest football stworzony przez osobę która była za swoich czasów najlepszy na Świecie mówimy o Cruijffe jego myśl z lat 90 wyprzedziła piłkę o epokę i potwierdza to w dzisiejszych czasach Barca nie kupując ludzi za grube miliony tylko jak można zaszczepić w młodych graczy styl tiki taka jest nic innego jak dziadek który jest olewany przez większość profesjonalnych piłkarzy w Polsce i nie tylko gra z pierwszej piłki na małej przestrzeni dużo ruchu i technika wracając do wyborów na najlepszego to złota piłkę powinien dostać ktoś z dwójki Xavi , Iniesta bo najważniejszą imprezą są Mistrzostwa Świata które odbywają się co 4 lata , a ligę czy ligę mistrzów można wygrywać co sezon to tak jak z Olimpiadą ona jest najważniejsza i zawodnicy którzy tam błyszczą zbierają laury wystarczy popatrzeć w Historię tam gdzie są Mistrzostwa Świata tam dostaje złota Piłkę zawodnik z drużyny Mistrzoskiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?