wielofish
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie to ja jestem spokojny, skoro murawa zadecydowała, to w Barcelonie wygramy na 100%, przecież tam jest super.
0
Fcbarca.com zaczyna pisać jak Madryckie informacje… Najgorszy nie był sędzia, a gra Barcelony, która w drugiej połowie nie potrafiła sobie poradzić z walecznymi zawodnikami Milanu. Dążyli, aby przede wszystkim nie stracić bramki i liczyli na przebłysk bardzo dobrej 3 napastników. W rewanżu nie zmienią strategii, tylko jeśli im się uda strzelić gola, to Barca będzie musiała strzelić dwa.
A w rewanżu trzeba będzie zagrać odważniej z Fabregasem a nie Keitą i szybciej zareagować na bezradność np. Sanczeza .
Kłócenie się o jeden nieodgwizdany karny i zwalanie na niego winy jest żenujące.
0
Te wypowiedzi są b. optymistycze. Przeszczep wątroby to po pierwsze nie jest zabieg, który można sobie zaplanować - potrzebny jest dawca, a takze wysoka zgodność immunologiczna. Ne wiadomo czy ten zabieg będzie możliwy w najbliższych tygodniach. Prognozy powrotu do pełnej aktywności sportowej też są podane skrajnie optymistyczne.
Trzeba być realistą, trzymać kciuki, ale również zapewnić sobie dobrego zmiennika.
0
przepraszam za "artykół" nie wiem co mną kierowało
Natomiast tekst bardzo dobry.
0
Świetny artykół, dziękuję.
0
Również polecam film zamieszczony przez xxxXAVIxxx poniżej, mimo że intencje jego realizatora mogły nie być koniecznie dobre. .
0
Ankietę wypełniłem, ale ma ona błedy, np. byłem na meczu Barcelony, ale w W-wie (ankieter tego nie przewidział), pytania podpowiadają odpowiedzi, ponieważą nie zachowują kolejności (od najniżsej do najwyższej), ankietę można wypełniać w nieskończoność chyba, bo nawet jest pytanie czy chce raz jeszcze.
0
czemu tak mało oczywiście
0
Świetny to był Sergio García (z tego co widziałem w skrócie), aż się zainteresowałem Typem i zastanawiam się czemu nie tak mało gra w Espanyolu.
0
ja jeszcze się śmieję z doświadczenia Blau Grana i z tych, którzy nie mają zdolności abstrakcyjnego myślenia
tak trzymaj Blau Grana
0
Busquets + Keita + ja bym stawiał też na Márqueza, dobrze gra ma MŚ i jest dobrym zmiennikiem zarówno jako środkowy obrońca, jak również b. dobrze sobie radził jako def. pomocnik (za czasów Rijkaarda) => będzie dobrze i z tymi tylko panami
0
Gdzie w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia (W-wa) mogę obejrzeć Gran Derbi? Ja mam przerypane - w tych godzinach muszę nadzorować imprezę. Mogę oglądać tylko w pobliżu. Proszę o pomoc.
0
Gdzie w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia (W-wa) mogę obejrzeć Gran Derbi? Ja mam przerypane - w tych godzinach muszę nadzorować imprezę. Mogę oglądać tylko w pobliżu. Proszę o pomoc.
0
Do którego roku obowiązuje umowa?
Ta ją przedłuża?