0

Nie to ja jestem spokojny, skoro murawa zadecydowała, to w Barcelonie wygramy na 100%, przecież tam jest super.

0

Fcbarca.com zaczyna pisać jak Madryckie informacje… Najgorszy nie był sędzia, a gra Barcelony, która w drugiej połowie nie potrafiła sobie poradzić z walecznymi zawodnikami Milanu. Dążyli, aby przede wszystkim nie stracić bramki i liczyli na przebłysk bardzo dobrej 3 napastników. W rewanżu nie zmienią strategii, tylko jeśli im się uda strzelić gola, to Barca będzie musiała strzelić dwa.
A w rewanżu trzeba będzie zagrać odważniej z Fabregasem a nie Keitą i szybciej zareagować na bezradność np. Sanczeza .

Kłócenie się o jeden nieodgwizdany karny i zwalanie na niego winy jest żenujące.

0

Te wypowiedzi są b. optymistycze. Przeszczep wątroby to po pierwsze nie jest zabieg, który można sobie zaplanować - potrzebny jest dawca, a takze wysoka zgodność immunologiczna. Ne wiadomo czy ten zabieg będzie możliwy w najbliższych tygodniach. Prognozy powrotu do pełnej aktywności sportowej też są podane skrajnie optymistyczne.
Trzeba być realistą, trzymać kciuki, ale również zapewnić sobie dobrego zmiennika.

0

przepraszam za "artykół" nie wiem co mną kierowało
Natomiast tekst bardzo dobry.

0

Świetny artykół, dziękuję.

0

Również polecam film zamieszczony przez xxxXAVIxxx poniżej, mimo że intencje jego realizatora mogły nie być koniecznie dobre. .

0

Ankietę wypełniłem, ale ma ona błedy, np. byłem na meczu Barcelony, ale w W-wie (ankieter tego nie przewidział), pytania podpowiadają odpowiedzi, ponieważą nie zachowują kolejności (od najniżsej do najwyższej), ankietę można wypełniać w nieskończoność chyba, bo nawet jest pytanie czy chce raz jeszcze.

0

czemu tak mało oczywiście

0

Świetny to był Sergio García (z tego co widziałem w skrócie), aż się zainteresowałem Typem i zastanawiam się czemu nie tak mało gra w Espanyolu.

0

ja jeszcze się śmieję z doświadczenia Blau Grana i z tych, którzy nie mają zdolności abstrakcyjnego myślenia

tak trzymaj Blau Grana

0

Busquets + Keita + ja bym stawiał też na Márqueza, dobrze gra ma MŚ i jest dobrym zmiennikiem zarówno jako środkowy obrońca, jak również b. dobrze sobie radził jako def. pomocnik (za czasów Rijkaarda) => będzie dobrze i z tymi tylko panami

0

Gdzie w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia (W-wa) mogę obejrzeć Gran Derbi? Ja mam przerypane - w tych godzinach muszę nadzorować imprezę. Mogę oglądać tylko w pobliżu. Proszę o pomoc.

0

Gdzie w pobliżu Krakowskiego Przedmieścia (W-wa) mogę obejrzeć Gran Derbi? Ja mam przerypane - w tych godzinach muszę nadzorować imprezę. Mogę oglądać tylko w pobliżu. Proszę o pomoc.

0

Do którego roku obowiązuje umowa?

Ta ją przedłuża?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?