wiernyFC,B
Dołączył/a: luty 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
gilbert3-kiedys krzysztof warzycha strzelił bramke w półfinale jak grał w grecji pewny jestem na 90%
0
lewy gollllllll
0
ja wierze ze wygramy u siebie i awans bedzie nasz,bardzo słaby mecz wczoraj rozegralismy, ten spokoj Tito mnie zastanawia tylko,milan sie przekonał co barca u siebie robi,teraz sie bayern przekona myśle ze oni sie obawiaja tego meczu w barcelonie,
0
te gazety to sa takie same jak i u nas zenada .
0
nba93-jak nie masz nadzieji to zmien sobie klub co to za kibic sprzedawczyk z ciebie.
0
sedzia to uratował nas przed dwoma karnymi przynajmniej dwa razy reka w polu karnym naszym była ,nie szukajcie az tak winny w sedziach,bo to styl nie nasz,
0
kretyn to cie zrobił- nba93 mleko masz jeszcze na brodzie
0
to spier,,,,, było do mnie- nba93
0
nba93-ty chcesz chyba zeby bayern awansował masz pełne gacie smrodu, co sie boisz to odpadniemy za rok tez jest liga mistrzow nawet w tym .
0
nba93-idz spac juz bo rano piszesz testy w gimnazjum,
0
nba93= nadzieja umiera ostatnia jesli jestes kibicem to naucz sie przegrywać ze swoją druzyna.każdego boli ta porazka nie tylko ciebie,to jest Barca ona wszystko może zrobić w rewanzu, ja wierze do konca mamy rewanż u siebie milan tez był pewien awansu/sa wstanie strzelić tyle bramek,i też krytyka po meczu z milanem sie sypała ze słaby cały zespoł był a pozniej szok.
0
przecież jak odpadniemy to i tak dalej będziemy kibicować barcelonie.dobranoc wszystkim, głowy do góry,będzie dobrze
0
panowie i panie Dajmy szanse im jak mesii mowi tak to cos na rzeczy musi byc, co mnie zastanawia spokoj vilanowy?zero zmian w co on gra ,wiem ze sa zdolni do wszystkiego i moga wygrać nawet 5-0 VAMOS FC,B
0
był ale to juz historia bramka znow zniczego
0
spalony
0
kurwa
0
jaki spalony co tam widział
0
przed rewanzem
0
wazne by strzelic jakigos gola bo to tez wazne.
0
canal sport tez super sie oglada
0
to wygląda jak mecz z milanem, jestesmy dzis slabi oni nic nie graja
0
jola mam wiare jak Ty.
0
oby druga była lepsza połowa
0
zero strzałow
0
kurwa
0
dla bay
0
gol
0
barca swoje spokojnie na poczatku,a bayern koniecznie chce strzelic cos,
0
bayern chce szybko gola strzelić widac ze sa najarani ,barca narazie spokojnie.
0
myślę że Abi.. nie wyjdzie w pierwszym skladzie chodz fajnie sobie radził to trzeba przyznać, ten mecz z levante można było przegrać teraz az tak wazny nie był to mecz , a z bayernem trzeba zagrać na 100%procent ,wczoraj byłon widac ze chłopcy uwazali na nogi.wielkie brawa oczywiscie za zwyciestwo.