0

gilbert3-kiedys krzysztof warzycha strzelił bramke w półfinale jak grał w grecji pewny jestem na 90%

0

lewy gollllllll

0

ja wierze ze wygramy u siebie i awans bedzie nasz,bardzo słaby mecz wczoraj rozegralismy, ten spokoj Tito mnie zastanawia tylko,milan sie przekonał co barca u siebie robi,teraz sie bayern przekona myśle ze oni sie obawiaja tego meczu w barcelonie,

0

te gazety to sa takie same jak i u nas zenada .

0

nba93-jak nie masz nadzieji to zmien sobie klub co to za kibic sprzedawczyk z ciebie.

0

sedzia to uratował nas przed dwoma karnymi przynajmniej dwa razy reka w polu karnym naszym była ,nie szukajcie az tak winny w sedziach,bo to styl nie nasz,

0

kretyn to cie zrobił- nba93 mleko masz jeszcze na brodzie

0

to spier,,,,, było do mnie- nba93

0

nba93-ty chcesz chyba zeby bayern awansował masz pełne gacie smrodu, co sie boisz to odpadniemy za rok tez jest liga mistrzow nawet w tym .

0

nba93-idz spac juz bo rano piszesz testy w gimnazjum,

0

nba93= nadzieja umiera ostatnia jesli jestes kibicem to naucz sie przegrywać ze swoją druzyna.każdego boli ta porazka nie tylko ciebie,to jest Barca ona wszystko może zrobić w rewanzu, ja wierze do konca mamy rewanż u siebie milan tez był pewien awansu/sa wstanie strzelić tyle bramek,i też krytyka po meczu z milanem sie sypała ze słaby cały zespoł był a pozniej szok.

0

przecież jak odpadniemy to i tak dalej będziemy kibicować barcelonie.dobranoc wszystkim, głowy do góry,będzie dobrze

0

panowie i panie Dajmy szanse im jak mesii mowi tak to cos na rzeczy musi byc, co mnie zastanawia spokoj vilanowy?zero zmian w co on gra ,wiem ze sa zdolni do wszystkiego i moga wygrać nawet 5-0 VAMOS FC,B

0

był ale to juz historia bramka znow zniczego

0

spalony

0

kurwa

0

jaki spalony co tam widział

0

przed rewanzem

0

wazne by strzelic jakigos gola bo to tez wazne.

0

canal sport tez super sie oglada

0

to wygląda jak mecz z milanem, jestesmy dzis slabi oni nic nie graja

0

jola mam wiare jak Ty.

0

oby druga była lepsza połowa

0

zero strzałow

0

kurwa

0

dla bay

0

gol

0

barca swoje spokojnie na poczatku,a bayern koniecznie chce strzelic cos,

0

bayern chce szybko gola strzelić widac ze sa najarani ,barca narazie spokojnie.

0

myślę że Abi.. nie wyjdzie w pierwszym skladzie chodz fajnie sobie radził to trzeba przyznać, ten mecz z levante można było przegrać teraz az tak wazny nie był to mecz , a z bayernem trzeba zagrać na 100%procent ,wczoraj byłon widac ze chłopcy uwazali na nogi.wielkie brawa oczywiscie za zwyciestwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?