0

klopFCB moze krytyke trzymaj dla siebie albo zmien barwy, mesii gra zawsze zobacz ile on goli zdobył. ty ogladasz wogole lige hiszpanske sledzisz tabela strzelcow obudz sie jesli jestes kibicem FC.b.

0

ja mysle ze mesii wyjdzie od pierwszej minuty,lepiej go pozniej zmienic przy dobrym wyniku,a w obronie damy rade w trzech,

0

wieczorem ten uśmiech zniknie z ust:] jemu i będzie w druga stronę miał wygięte usta,,

0

zawsze mozna dac sobie bez komentarza mecz

0

lewyyyyyy

0

gol borusia

0

pierwszy strzał i gol

0

zero prowadzi

0

malaga 1

0

real prowadzi, ale to mnie nie dziwi ma slabego przeciwnika

0

mecz jest wyrownany B-M

0

mam nadzieje ze bedzie ten mecz w tv, moze canal +już pusci na swoich kanałach;

0

Prosze realek znow ma turkow i mam nadzieje ze turek nie bedzie sedzia tego meczu;]

0

w 1994 r jako 13 letni chłopak płakałem bo przegrała wspaniała drużyna super piłkarzami i oczywiscie trenerem wynik 4;0 dla milanu, a wczoraj płakałem ze szcześcia to był łzy radości wiary jaką mialem po pierwszym meczu nigdy nie pisze kto zle grał w danym dniu, a ilu z was zkreslilo Barce po pierwszym meczu.prosze kibcujcie nie oceniajcie na dobre i na złe zawsze tylko Barcelona .

0

właśnie zaczyna się skrót na canal+

0

teraz kazdy mowi ze wierzył a 3 tygodnie temu wieszaliscie psy na nich,wspanialy wieczor dla prawdziwych kibicow,mam nadzieje ze nastepne mecze juz beda na cn+,brawo BARCAELONKO ZAWSZE BYLAS I BEDZIESZ W MOIM SERCU,

0

ponowie moze kibucujcie relaowi lpiej jak macie pisac takie pierdoly i wy sie nazywacie kibicami BARCY ! zmiencie sobie barwy na realu, a nie zajmowac sie taktyka i skladem sa takie chwile ze nic nie idzie. jak i w zyciu nie zawsze jest kolorowo trzeba byc dumny nawet w takich chwilach ja nic nie wychodzi ja dumny jestem zawsze z kochanej barcy..a real jeszcze nic nie zdobył!,wygrywajac nawet teraz z barca.

0

o tym juz czas zapomniec tych meczach, teraz liczy sie spokojna gra po mistrzostwo, i rozjechac milan bo to jest najwazniejsze dla nas kibicow a nie tylko krytykujecie co nie ktorzy!

0

real lepszy tylko grali z kontry,i ten autobus przed bramka . podobnie jak milan zrobili. nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. szkoda mi ich kocham moja barce i nie bede ich krytykowal .

0

na pewno jedno jest pewne brak Tito jest widoczne oby juz wrocił

0

szkoda ale i tak kocham moja barce juz 27 lat,

0

prosty sposób można strzelic

0

pierwszy mecz był nasz.a tu nie wierze.

0

obrona obrona i atak tak gra real

0

panowie co wy na to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?