0

hahahah ;--------D a idź ty dowcipnisiu

46

Podobno Frenkie de Jong po przeczytaniu tego przeprosił kolegów z drużyny za swoje zachowanie i od razu poleciał na siłownię zrobić nogi. Dziękujemy za motywację!

1

Panie, Lewy to jest zupełnie inna bajka i według mnie w ogóle nie pasuje do Barcelony. Robercik to taka rasowa dziewiątka, która przez cały mecz oddaje więcej strzałów niż podań.

8

W takich sytuacjach najbardziej brakuje Puyola. Carles za takie 2-godzinne spóźnienia by mu po ojcowsku wyj*bał a potem zrobił wykład o poprawnym i godnym zachowaniu.

3

Aleś mnie wystraszył, już myślałem że Douglas powołany.

16

Malcolm znowu w kadrze meczowej? Valverde chyba jakiś zakład przegrał albo gorączkuje tej listopadowej jesieni biedaczek.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Skoro wszystko oficjalnie się wyjaśniło to nie lepiej usunąć artykuł? A no fakt lepiej zamieniać się w Onet i powodować gównoburzę w komentarzach :)

0

No świetnie póki Messi gra i pierwszy skład typu Rakitić ma fizycznie wystarczająco sił by grać 60 spotkań rocznie - to będą sukcesy. Ale zdajesz sobie sprawę że działania każdego trenera przynoszą konsekwencje długoterminowe? Za 6 lat gdy wielki erneścik już dawno nie będzie trenerem a Leo przejdzie na emeryturę ta drużyna będzie bić się z jakąś Valencią o 4 miejsce, jeszcze to kiedyś wspomnisz. Ten człowiek ze swoją mentalnością zaprzepaści wszystkie talenty Barcelony, zresztą z częścią tych talentów już to zrobił.

3

Jakbyś połamał ręce i matka by ci życzyła żebyś wyleczył się jak najpóźniej bo słabo się teraz uczysz, to byłoby miło? Usuń tego Puyola z avka wieśniaku, a nie wyjezdzasz z takimi tekstami, jeszcze te 12 polubień, typowi sezonowce

1

hahaha!!!111!! uuuuaaa ale beka, oplułem monitor przez ciebie ty żartownisiu dowcipnisiu ty hehehehe

0

Wytłumaczyłaby mi jakaś mądra głowa czy owy interes jest jakkolwiek opłacalny? Czy ten hajs realnie może pomóc rozwojowi LaLiga? Tzn wesprzeć wszystkie ekipy w niej grające? Czy może jednak cała kasa pójdzie do kieszeni tych ważniaków i nikt nigdy się nie dowie na co została przeznaczona?

4

Panie Janie, jakie liczby powykręcał, masakra... Oby jeszcze powrócił do formy, bo w niej jest j*banym czołgiem.

0

Jakim cudem Leo jest najbardziej utytułowanym piłkarzem w historii FCB skoro Alves też w niej grał?

0

A tam gadasz, Levante dało radę :)

3

Gdyby nie Barcelona, 95% kibiców pewnie nawet nie wiedziałoby że na ziemi istnieje ktoś taki jak Yerry Mina, więc nie pierd*l farmazonów.

8

Mamy 2k18, a nadal istnieją na tej planecie ludzie, według których Pogba jest drewniany/przereklamowany XD. Wy pewnie nadal żyjecie w swoim własnym odrębnym wymiarze, w którym Busquets jest najlepszym śpd na świecie, co?

0

Ciężko żeby siedząc metr od siebie mówili coś innego niż komplementy xd

1

Kurde, dawno w Barcelonie nie było mi nikogo tak szkoda jak Rafy.... Gdyby nie kontuzje, to gość imo byłby pierwszym wyborem na trzeciego pomocnika w miejsce za Andresa.... Do tego po wypowiedziach widać że fajny gość i Barcelonista pełnym serduchem

0

No, to niech się chłopaki cieszą. Bo od nowego sezonu Valverde znowu wystawi ten sam skład 45 razy po to aby klepać Rayo czy Huescę 6:0 i przejść ligę bez porażki, co jest przecież dla niego priorytetem w życiu :)))

0

Hahahah, doceniam walory fizyczne Miny dzięki którym władował niemało goli, ale pod względem defensywnym Davinson Sanchez zjada Minę i pokazał, że już na ten moment jest obrońcą klasy światowej (pomijając oczywiście felerny mecz z Japonią, w którym w sumie nawaliła cała Kolumbia)

0

fajnie by było ale Mbappe to teraz jakieś 300 mln, Suarez 70-90

8

A widzisz lepszego kapitana na ten moment dla repry Hiszpanii? Ramos jest świetnym przywódcą.

0

Emery poluje już od dłuższego czasu na duet Banega&N'Zonzi więc z tym Gomesem to pewnie fake

3

Głupi jesteś czy to jakiś bait? 20 letni Thiago miał walczyć o skład z legendarnym tercetem Xavi-Iniesta-Busquets? Nawet taki Fabregas który potem do nas przyszedł ledwo dawał radę wywalczać minuty.

0

Też mnie to dziwi skąd mają tyle hajsu, jeszcze z 6 lat temu była taka bieda, że wydatek 70/80 milionów to było duże wyzwanie.

1

Przesunięcie Eriksena na defensora? Griezmana i Messiego do pomocy? Coraz fatalniejszy Suarez jako jedyny napastnik? Co tu robi Semedo? Jeśli nie żartujesz i to serio twoja 11 marzeń to za dużo grasz w fifę...

0

Ta, wyśmienitego obrońce by mieli. Takiego który nie wie co się dzieje w meczu o nic z Levante. On nie nadawałby się tam na regularny pierwszy skład, zamiast Lengleta. W Lidze Europy grając na jakiś Arsenal czy United pogubiłby nogi. Wątpię że poszliby na taki deal, tym bardziej że 30mln to i tak ekstremalnie mało. Ja bym go bardziej widział w jakimś średniaku typu Celta/Alaves itp, gdzie rzeczywiście grałby w każdym meczu, i miałby możliwie najniższą presję z wyjątkiem meczów z Barceloną, Realem i Atletico.

0

W jego sytuacji akurat nic to nie zmienia, i tak w Rosji zagrałby max 3/4 mecze wchodząc z ławki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?