0

"Próbowaliśmy wygrać do samego końca" Hehe dobre, dobre.
Ostatnie 8-10 minut to było słanianie się na nogach przez obie strony, było widać że remis zadowala nie tylko Seville.

0

@martool Równie dobrze mógł nie pokazać faulu po tym jak Rakitić zrobił czysty wślizg i Munir wyszedł sam na sam (jakoś w drugiej połowie). Sędziowanie dla obu stron beznadziejne.

2

Nie rozumiem skąd nagle te wszystkie rozczarowania i pretensje, naprawdę ktokolwiek myślał, że władują 4 bramki dla tak grającej obrony Sevilli? Było wiadomo od początku, że to będzie mecz równy z równym. Ten remis powinien być powodem do szczęścia i analiz taktycznych na przyszłość, bo mogło być gorzej patrząc na przebieg.

1

Sevilla dziś pokaże z czego tak naprawdę jest ulepiony Koeman. Bo te zwycięstwa z beznadziejną od lat Celtą i Villarealem, który dopiero się ogrywa z nowymi transferami i nowym trenerem, nic nie znaczą.

4

@MarioVeB!
Ty powinieneś usunąć z szacunku do siebie konto tutaj i przestać się spinać jak dzieciak, a Twój Busi z szacunku do siebie powinien odejść do Chin bo od 3 lat jest beznadziejny a w zeszłym sezonie nie łapałby się nawet do top5 cdm w lalidze.

6

@MarioVeB!
Ty to chyba lubisz się pogrążać, takie hobby rozumiem?

0

@Masti_Real_Madryt Strona Realu cały czas wygląda jak z 2007 roku, współczuję, może w przyszłości się to zmieni xd

0

@Rust_Cohle Jak można jarać i mieć niemowlaka, obrzydliwe.

0

@radziompw Gościu, Ty tak na serio? Przecież to żart stary jak świat xd

3

U mnie w karierze w Fifie strzelił 37 goli w sezonie 2020/21 więc wierzę, że kiedyś wkońcu odpali.

0

Niektórzy chyba naprawdę myślą, że nagle w jeden dzień zmienił decyzję xD
Jeśli nie odejdzie teraz, to w następne lato już napewno będzie w city, to tylko kwestia czasu.

1

Mamy 2020 rok, a ludzie dalej spuszczają się nad celnością podań. Co z tego że ma 90% skuteczności, jak 95% tych podań jest do Hendersona lub Van Dijka w tył. Busquets niech ma nawet i 97% skuteczności a i tak jest beznadziejny jak siki węża i powinien być sprzedany 2 lata temu.

1

Hahah, gruby razem z Cristiano w jednym klubie? Nie wiem czemu, ale nie mogę sobie tego wyobrazić.

0

@Gomess Dlatego napisałem, że "swego czasu". Teraz wygląda jak wygląda, Higuain to samo.

3

@Gomess Przecież Biglia swego czasu był podstawowym i dobrym pomocnikiem dla Argentyny obok Masche, a potem Banegi. Największą klątwą Argentyny są trenerzy, więc nie pisz więcej głupot.

6

Widzę, że od kilku tygodni La Rambla zamienia się w Onet. Zwolennicy PiS vs zwolennicy PO, do tego standardowa porcja Konfederatów krzycząca że wszyscy są siebie warci. 90% najchętniej ocenianych postów to polityka. Szkoda, że w tym kierunku to idzie.

1

@Zoker Jedyny poważny polityk lewicy to Zandberg, reszta to klauny robiące pośmiewisko z lewicowców, w szczególności ten biedny Biedroń.

0

Neto jest zbyt dobry, żeby grzać ławę, mógłby być spokojnie podstawowym w topowych klubach. Trzymam kciuki żeby go sprzedali

1

Pewnie mało popularna opinia, ale ta asysta Daniego z PSG to jedno z najładniejszych podań jakie widziałem.

8

Wszedłem tu na chwilę poczytać komentarze i nie zawiodłem się, małpy już chcą zwalniać trenera, który ledwo zdążył powiedzieć cześć zawodnikom, i sprzedawać 17-letniego dzieciaka Fatiego który dopiero się ogrywa xddd

0

@Veb1233 Modric indywidualnie to tragedia w tym sezonie, ale jeśli chodzi o synergię środka to i tak biorę duet realu. U nas, oprócz świetnych indywidualnych występów Vidala (z ławki) nic dobrego nie widać w pomocy, czekam na lepszy rok De Jonga. Co do Roberto i Carvajala to już pewnie kwestia kto patrzy, tego drugiego nie cierpię ale ładnie ostatnio gra.

1

@Veb1233
Ahahah, żarty z 2010 roku, nie no, kabareciarz z Ciebie. Opamiętaj się trochę: Ramos > Pique, Carvajal > Roberto, Kroos&Modric > Frenkie&Vidal, Benzema (aktualnie) > Suarez. A Griezzman na obecną chwilę, gra taki piach, że wolałbym w sumie nawet Rodrygo zobaczyć.

2

A jeszcze kilka lat temu trwała klątwa związana z Anoeta, teraz takie mecze to tylko trudna formalność.

0

@vanharren No i prawidłowo. Jeśli będzie taka potrzeba, to powinni go nawet sprzedać żeby przedłużyć kontrakt Messiemu. Masz jakiekolwiek wątpliwości co do tego?

0

@WildKidzML Większej głupoty dawno nie słyszałem... Właśnie dlatego, że mu się nie udało i miał depresję, może wyciągnąć wnioski i udzielać innym rad oraz wskazówek jak uniknąć błędów które sam w życiu popełnił

0

@Inmate Gdyby Neymar latał tylko za kasą i by nie gryzł trawy, nie byłby w top3 świata. Same z nim skandale? Dobrze, że z Barceloną nigdy nie było żadnych skandali (takich jak LM 2009). Te motto (którego nawet nie potrafisz poprawnie napisać) wyginęło kilkanaście lat temu - dziś tym klubem, tak jak innymi rządzi pieniądz, przyrównaj sobie nasze wydatki do wydatków Realu. Szkoda gadać.

21

Messi chce transferu, cała szatnia chce, ex-Barceloniści chcą... Tylko dlaczego część polskich kibiców cały czas dostaje zatwardzenia na myśl o powrocie Neymara? Zagadka.

0

Kolejny gość któremu komórki wysiadają na starość. Tak napewno to wszystko jedna wielka teoria spiskowa i barcelona bawi sie z psg, no i oczywiście on jedyny wie najlepiej czy Neymara można ustawić z Messim, mistrz taktyki haha

1

Ta, 50 mln za takiego grajka w czasach gdzie gówniaki z drużyn juniorów kosztują po 70mln xdd

0

@Wilczeq Najpierw zobacz ją sobie bez makijażu i potem oceniaj, bo bez niego ma twarz jak nastoletni chłopak. Stulejki nie mające własnego gustu i charakteru, polecą nawet na starego kuguara typu Rodowicz. Beka z was za każdym razem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?