O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5573
  • Liczba komentarzy 95
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Przestańcie robić aferę i wyolbrzymiać. Niektórzy widzą problemy tam gdzie ich nie ma. Villa zszedł bo nie był przygotowany na więcej niż jakieś 50 minut gry, jak Tito na konferencji wcześniej oznajmił. Messi po meczu jasno powiedział, że była to zwykła wymiana zdań pod wpływem emocji, prywatnie mają bardzo dobre stosunki. Dobrze jest czasami wymienić zdania i pomyśleć nad innymi zagraniami w następnych akcjach. Tito to dobry, perspektywiczny trener, który nie boi się zmieniać zawodników, a co najważniejsze jego zmiany wnoszą bardzo dużo do gry. Xavi dzisiaj pokazał, jak ważnym jest dla nas piłkarzem. Jego przegląd pola jest fenomenalny, mimo wieku. Najbardziej cieszy mnie to, że w tym sezonie widać u nas przede wszystkim DRUŻYNĘ! Potrafimy się podnieść gdy przegrywamy, a gdy nie idzie, i gdy bramkarz przeciwników broni wszystko, co sie da, zebrać się w sobie i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Messiemu dzisiaj nie szło, ale jest tak wielkim piłkarzem, że mogę dać sobie uciąć rękę, iż w następnym meczu nie będziemy o tym pamiętać, gdy pokaże znowu wspaniały futbol. Wyluzujmy, jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mamy komplet punktów po pięciu spotkaniach, trzy punkty w LM, Madryt traci do nas 8 pkt. , a może będzie tracił więcej? Zobaczymy. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z poczynań naszej kochanej Barcy, i choć muszę przyznać, że ciężko było mi się pogodzić z odejściem Pepa, to teraz wiem już na pewno, że z Tito równie dobrze możemy zdobyć wszystko! WIARA CZYNI CUDA! Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców. Visca el Barcelona

0

wygrali, ok, szanuje to. ale jak widze takich lamusów jak "Zico" to mnie trafia. wypad stąd frajerze!

0

świetny artykuł, w 100 procentach się zgadzam. Najważniejsze jest to, że wyeliminowaliśmy włoski antyfurbol i jesteśmy w półfinale 5 raz z rzędu! Jestem mega szczęśliwy, mam 6 dni wolnego, i idę świętować bez względu na wszystko! Mocno wierzę w to, że jako pierwsza drużyna w historii obronimy tytuł Ligi Mistrzów, no bo przecież, kto jak nie my? Kto jak nie ta Barca, z tym Guardiolą, z tym Messim i z tą ekipą. Teraz pozostaje życzyć wszystkim wesołych świąt, smacznego jajka i palącej w gardle wódki. Trzymajcie się ciepło! :)

0

Dokładnie, wreszcie Pique zagrał na odpowiednim dla siebie poziomie. Razem z Masche kasowali prawie wszystko. Adriano i Alves świetnie. Nie było idealnie, jeżeli chodzi o naszą grę, ale nie było też źle. Myślę, że przy tej formie jaką ostatnio Baskowie prezentują, nasi gracze spisali się bardzo dobrze. Czyste konto też cieszy. Teraz pozostaje czekać na wtorkowy mecz z włoskim antyfutbolem. Pozostaje też mieć nadzieję, że nasza obrona będzie nadal prezentowała taki poziom, Messi nie będzie grał tak indywidualnie i awansujemy! Bardzo bym sobie tego życzył, a teraz życzę wszystkim dobrej nocy i w miarę sprawnego leczenia, niedzielnego kaca. 3majcie się ciepło! Visca el BARCELONA! :)

Zobacz wszystkie

0

kandale1

O tak, Goetze to będzie wielki piłkarz :)! Widać, że tak jak ja oglądasz też BVB z naszymi polakami w składzie. Grają świetną piłkę i jestem bardzo ciekawy jak zaprezentują się w LM w tym sezonie. :)

0

Villa to wielki piłkarz. Ta bramka na Wembley na pewno doda mu więcej wiary w siebie. Teraz przepracuje cały okres przygotowawczy i w sezonie 11/12 będzie błyszczał i strzelał wiele bramek, tak mi się wydaje. Tak jak tutaj niektórzy już zaznaczyli, ten sezon był takim przyzwyczajeniem się do nowej pozycji roli na boisku. Teraz może być już tylko lepiej. VAMOS Barca!

0

Trexb

Dokładnie.

Pretorian

Co ty w ogóle koleś pieprzysz za przeproszeniem? ; o

Widać jaki to z ciebie ogarnięty i obyty kibic Barcy. Sezonowcom mówimy stanowcze NIE!

0

Wreszcie! Muszę przyznać, że całkiem nieźle wygląda w naszym trykocie. Życzę wielu sukcesów i bramek Alexis! :)

0

Co za gnojek!

Na marginesie - Messi sweet focia. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?