wjemrzenje
Dołączył/a: marzec 2011
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przestańcie robić aferę i wyolbrzymiać. Niektórzy widzą problemy tam gdzie ich nie ma. Villa zszedł bo nie był przygotowany na więcej niż jakieś 50 minut gry, jak Tito na konferencji wcześniej oznajmił. Messi po meczu jasno powiedział, że była to zwykła wymiana zdań pod wpływem emocji, prywatnie mają bardzo dobre stosunki. Dobrze jest czasami wymienić zdania i pomyśleć nad innymi zagraniami w następnych akcjach. Tito to dobry, perspektywiczny trener, który nie boi się zmieniać zawodników, a co najważniejsze jego zmiany wnoszą bardzo dużo do gry. Xavi dzisiaj pokazał, jak ważnym jest dla nas piłkarzem. Jego przegląd pola jest fenomenalny, mimo wieku. Najbardziej cieszy mnie to, że w tym sezonie widać u nas przede wszystkim DRUŻYNĘ! Potrafimy się podnieść gdy przegrywamy, a gdy nie idzie, i gdy bramkarz przeciwników broni wszystko, co sie da, zebrać się w sobie i przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Messiemu dzisiaj nie szło, ale jest tak wielkim piłkarzem, że mogę dać sobie uciąć rękę, iż w następnym meczu nie będziemy o tym pamiętać, gdy pokaże znowu wspaniały futbol. Wyluzujmy, jak na razie wszystko zmierza w dobrym kierunku. Mamy komplet punktów po pięciu spotkaniach, trzy punkty w LM, Madryt traci do nas 8 pkt. , a może będzie tracił więcej? Zobaczymy. Mimo wszystko jestem bardzo zadowolony z poczynań naszej kochanej Barcy, i choć muszę przyznać, że ciężko było mi się pogodzić z odejściem Pepa, to teraz wiem już na pewno, że z Tito równie dobrze możemy zdobyć wszystko! WIARA CZYNI CUDA! Pozdrawiam wszystkich prawdziwych kibiców. Visca el Barcelona
0
wygrali, ok, szanuje to. ale jak widze takich lamusów jak "Zico" to mnie trafia. wypad stąd frajerze!
0
świetny artykuł, w 100 procentach się zgadzam. Najważniejsze jest to, że wyeliminowaliśmy włoski antyfurbol i jesteśmy w półfinale 5 raz z rzędu! Jestem mega szczęśliwy, mam 6 dni wolnego, i idę świętować bez względu na wszystko! Mocno wierzę w to, że jako pierwsza drużyna w historii obronimy tytuł Ligi Mistrzów, no bo przecież, kto jak nie my? Kto jak nie ta Barca, z tym Guardiolą, z tym Messim i z tą ekipą. Teraz pozostaje życzyć wszystkim wesołych świąt, smacznego jajka i palącej w gardle wódki. Trzymajcie się ciepło! :)
0
Dokładnie, wreszcie Pique zagrał na odpowiednim dla siebie poziomie. Razem z Masche kasowali prawie wszystko. Adriano i Alves świetnie. Nie było idealnie, jeżeli chodzi o naszą grę, ale nie było też źle. Myślę, że przy tej formie jaką ostatnio Baskowie prezentują, nasi gracze spisali się bardzo dobrze. Czyste konto też cieszy. Teraz pozostaje czekać na wtorkowy mecz z włoskim antyfutbolem. Pozostaje też mieć nadzieję, że nasza obrona będzie nadal prezentowała taki poziom, Messi nie będzie grał tak indywidualnie i awansujemy! Bardzo bym sobie tego życzył, a teraz życzę wszystkim dobrej nocy i w miarę sprawnego leczenia, niedzielnego kaca. 3majcie się ciepło! Visca el BARCELONA! :)
0
to takie powinny być stroje Barcy na 12/13!
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/401365_284186158308210_100001504839611_792727_890168317_n.jpg
0
na canale+ gol nie ma transmisji, przed chwilą właśnie sprawdzałem.
0
Tutaj muszę się niestety zgodzić. Villa nie gra tego, co 2 sezony temu, albo choćby sezon. I oczywistym jest, mimo tutaj "przekonań" niektórych, że jak się ma 30 lat, nie gra się tego samego co kiedyś. Wątpię żeby Messi w wieku 29,30 lat był w tak fantastycznej formie jak teraz, przykład, nawet NASZ R10, magii się oczywiście nie zapomina, ale wydolność już inna, inne jest też patrzenie, postrzeganie piłki nożnej. Zgodzę się również, że przydałoby się kogoś ściągnąć, nie za duże pieniądze i może nie w tym sezonie, ale jak David zupełnie straci azymut, to trzeba będzie, dobrym rozwiązaniem moim zdaniem jest Walcott, Lennon czy nawet młodziutki Hazard, który jest jeszcze bardzo, bardzo młody i na pewno z łatwością przestawiłby się na grę na skrzydle. Trzeba będzie o tym pomyśleć w niedługim czasie, a na razie mamy Messiego i nadzieję, że to on będzie strzelał nam bramki. Pedro - słaba forma, do tego teraz kontuzja, Sanchez - mam nadzieję, że żadne kontuzje już go trapić nie będą i będzie przydatny dla drużyny i pokaże, że warte jego były te wydane duże pieniądze, co do Ibiego, wróci po kontuzji, będzie wracał do formy, i tak sądzę, że nigdy nie będzie mógł zapewnić stałej formy przez cały sezon, a na dodatek tak wysokiej jaką prezentuje Messi czy Xavi. Real jest coraz silniejszy, Ronaldo, Higuain, Benzema, Oezil, Di Maria, Sahin, Coentrao, Kaka i tak dalej, naprawdę mają silna pake, a do tego prezentują wysoką formę od początku sezonu. No cóż.. czeka nas jeszcze wiele ciężkich meczów i trudnej walki z Madrytem. Życzę wszystkim prawdziwym kibicom wiele emocji przeżywanych z naszą ukochaną drużyną, no i co najważniejsze jakiejś potrójnej korony? :> Cieeeeeeżko z tym będzie ; )
0
Ahhh, ta bramka z Chelsea.. Powodzenia Maxi!
0
Tak na marginesie, o wiele bardziej podobał mi się tamten styl, jeżeli chodzi o stronę.
0
Tak z innej beczki:
http://kwejk.pl/obrazek/63131/co,by,by%C5%82o,,gdyby,pi%C5%82karze,mieli,facebooka.html
POLECAM! :)
0
Dopada mnie irytacja, a zarazem śmiech czytając niektóre komentarze i opinii innych. Broń Boże, nie chce nikogo oceniać, czy też krytykować. Wszyscy jesteśmy kibicami i trzeba to uszanować, bez względu na to komu kibicujemy i przez ile czasu. Dobrze, niektórzy ludzie, którzy są nazywani przez co niektórych "sezonowcami" mogą denerwować, że zmieniają kluby jak rękawiczki. Po co zwracać na to uwagę, czy nie lepiej pilnować własnego nosa? Dlatego zgadzam się z @KingLeonidas, nie zawsze ten kto kibicuje danemu klubowi dłużej ma rację.
Myślę, że trzeba podkreślić: WSZYSCY JESTEŚMY TYLKO LUDŹMI! Ku możliwym zdziwieniu innych: Guardiola i piłkarze Barcelony również. Nie zawsze Pep będzie zaskakiwał "genialną taktyką" i tym podobne. Milan jest to nie byle jaki klub, co nie zmienia faktu, że powinniśmy ten mecz po prostu wygrać. Nie udało się, do tego dochodzi kolejny, kontuzjowany gracz jakim jest Andres. Po dwóch przegranych dla nas kibiców, jak i piłkarzy przede wszystkim trzeba podnieść głowę do góry, myślę, że nie trzeba przypominać grajkom Barcy jak się broni i nie puszcza bezsensownych bramek, bo oni to po prostu wiedzą. Może słabszy dzień? Zachwianie formy? Faktem jest, iż Sergio ostatnio nie radzi sobie na środku obrony. Ale niestety, Puyol dopiero wraca po kontuzji, Pique jeszcze nie wyzdrowiał. I proszę was, nie oceniajcie trenera, jak i piłkarzy, bo tak jak napisałem powyżej, to tylko ludzie. Nie zawsze nasza Barca, którą myślę, wszyscy tutaj kochamy, uwielbiamy i tak dalej będzie wygrywać i to w pięknym stylu. Rozumiem, że ostatnie trzy sezony mogły do takiego czegoś przyzwyczaić.. No ale cóż. Przecież to jeszcze o niczym nie świadczy. Moim zdaniem gdy obrona wróci do swojej pierwotnej postaci, czyli z Pique i Carlesem w środku, po bokach z Abim i Alvesem wszystko powinno wrócić do normy, jeżeli chodzi o tracenie tylu głupich bramek.
Także, sądzę, że nadmierne spinanie się i ocenianie innych nie ma sensu. :)
0
filip22
Hahahah, też zwróciłem na to uwagę :).
Co do meczu, to co tu dużo mówić. Nasza Barca była dzisiaj wspaniała w każdym aspekcie gry. Fabregas znowu zdobył bramkę, Sanchez strzelił swoją pierwszą, Messi jak zwykle dołożył dwie, a Thiago po raz kolejny udowadnia, że jest wielkim graczem pomimo młodego wieku. Bardzo spodobał mi się wariant z trójką obrońców i Keitą przed nimi, z reszta Malijczyk także dzisiaj świetnie się spisał. Po prostu było genialnie. Śmiałbym zaryzykować stwierdzenie, że jeżeli Barca utrzyma taką formę, albo ją poprawi, jak to jest jeszcze możliwe, ponieważ Pep twierdzi, że Blaugrana nie jest w stu procentach jeszcze przygotowana, to jako pierwsza drużyna w historii obroni puchar LM. Jest genialnie, do tego mamy szeroką kadrę, wspaniałych zmienników. Prawdziwy dream-team, który jest w stanie zmiażdżyć wszystko i wszystkich. :)
0
Powiem tak.. Gdy widzę naszych piłkarzy, działaczy, trenerów cieszących się razem, zawodników, którzy nawet nie pojawili się na boisku, którzy są pełni radości, ekspresji, są jak rodzina.. to łezka w oku mi się kręci.. Jakież to piękne, gdy zdobywamy kolejny puchar, a oni cieszą się jakby to była jakaś sensacja, czy pierwszy puchar zdobyty w ich karierze.
Ogólnie bardzo ładny mecz w naszym wykonaniu. Dwa, czy trzy błędy w obronie, poza tym świetnie. Fabregas, jak już ktoś tutaj wcześniej powiedział, gra jakby robił to całe swoje życie z naszymi piłkarzami. Akcja przy drugiej bramce.. Messi - Fabregas, jak za starych dobrych lat, gdy wymiatali w juniorkach Barcelony. Oby tak dalej! :)
0
Powiem tyle: nasza Barcelonka, będzie jeszcze silniejsza niż w poprzednim sezonie. Jak wspaniale oglądać jest swoich ulubieńców w akcji, w takiej formie. Proszę pomyśleć, że dochodzi do tego jeszcze Sanchez. Dla mnie dzisiaj nie ma słabego punktu.. Tak samo mecz z Realem pokazał, że będziemy silni. Bez przygotowania poradziliśmy sobie chyba z drugim najlepszym aktualnie klubem na świecie. Będzie ciężko nas pokonać :). Mam nadzieję na kolejny tryumf w La Liga i LM. Ach, jakie to byłoby efektowne!
0
Byłbym wdzięczny za naprawdę dobry link, bez żadnych ścinek i tak dalej.. Z góry dzięki! :)
0
Ajajaj. Ten szacunek madrytu, jak zwykle zachwiany, hahahah, zeby nie powiedziec, ze go brak.. Pepe, jak i Marcelo niezrównoważony.. no ale cóż.. MISTRZ JEST JEDEN! VAMOS
0
Pedro gra niebywale. Jest po prostu pięknie, Messi nawet bez przygotowania jest lepszy od wszystkich. A Ronaldo te dryblingi coś nie wychodzą.. ;)
0
Coś wspaniałego, aż łezka mi się w oku zakręciła..
0
To jest to! Wreszcie koniec sagi.. FABREGAS BLAUGRANA! :D
0
kandale1
O tak, Goetze to będzie wielki piłkarz :)! Widać, że tak jak ja oglądasz też BVB z naszymi polakami w składzie. Grają świetną piłkę i jestem bardzo ciekawy jak zaprezentują się w LM w tym sezonie. :)
0
Faktycznie, nasza defensywa wygląda marnie, ale do momentu aż nie wyzdrowieje ktoś z dwójki Pique, Puyol. W sumie nie wiadomo czy uraz Pique jest aż taki groźny. Mamy Fontasa, który po paru meczach powinien wejść w tryb meczowy i rozgrywać przyzwoite spotkania. W środku może grać Abi, który gra jak geniusz na tej pozycji, a także Masche, który też świetnie radził sobie w środku obrony w poprzednim sezonie. Z kolei jak Abi będzie grał w środku, na lewej może grać Adriano, Maxwell, czy nawet Dos Santos, który wspaniale radził sobie na boku obrony w Audi Cup. Nie ma się czym martwić, moim zdaniem nie będzie to słabsza defensywa czyt. obrona nić w sezonie 10/11.
0
Teraz tak na serio. Na pewno to będzie kolejny, pewnie trudniejszy bój z Realem. Bardzo się wzmocnili. Sahin, Altintop, teraz ponoć Falcao podpisał z nimi wstępny kontrakt. Na pewno będą jeszcze silniejsi niż w poprzednim sezonie, sądząc po zakupach i meczach przedsezonowych. Ale my będziemy grać swoje, a przy przyjściu Sancheza i Fabregasa będziemy również jeszcze bardziej silniejsi. Zobaczymy jak to się wszystko poukłada, spekulacje to tylko spekulacje, możemy powiedzieć coś bardziej konkretnego po paru kolejkach La Liga. Poza tym, ślinka leci mi już na myśl: Iniesta, Xavi, Villa, Messi, Sanchez, Fabregas, Czy można mieć jeszcze lepszą ofensywę? To może być ideał nie do zdarcia i do strzelania MASY bramek. Miejmy nadzieję, że nasza wspaniała Barca i jej dominacja będą trwały jeszcze długo, długo.. :)
0
Czyżby czwarty dzień picia pod rząd? Cesc, pokaż jaja, przejdź i daj mi powód do kolejnego melanżu :)! Szczeny sezonowców z Madrytu opadną w mik! Niech kupują Sahiny i Altintopy dalej, a co!
0
Bla bla bla.. Manchester wygrał 2:1, przy prawie podstawowym składzie. Jak wiele osób poniżej już napisało, nie było u nas wielu podstawowych graczy, więc nie ma co się dziwić. Co jak co, ale nasi młodzi chłopacy zagrali bardzo dobrze jako zespół. Thiago, znowu bramka, niewiarygodne.. Osobiście, co do Cesca, zdania już nie mam, za dużo tego wszystiego, całej tej sagi z Fabregasem w roli głównej. Dobrze jak przyjdzie, nie ma tragedii jak się u nas nie pojawi. Tak sądzę. Wracając do meczu, nie ma co się przejmować tą przegraną. Teraz trzeba dobrze przepracować część okresu przygotowawczego, która została i walczyć o potrójną koronę! Mam wielką nadzieję, że jako pierwszy zespół zdobędziemy LM dwa raz pod rząd! :)
0
Rogalinho10
W pełni zgadzam się z tym co napisałeś. Geniuszu się jednak nie zapomina - że tak to ujmę. R10 był, jest i będzie geniuszem. Nigdy nie zapomnę tego "unikatowego" uśmiechu i bramek strzelanych m.in. z wolnych. Coś niezwykłego :). Nie mam osobiście zdania, co do Neymara, bo w Santosie gra wspaniale i efektownie, co pokazał przy swojej pierwszej bramce w meczu z Flamengo, a z kolei w reprezentacji nie idzie mu za dobrze. Nie wiem z czego to wynika, ale to coś podobnego do naszego Leo. :)
Jeżeli chodzi o post, to: Ja też jestem strasznie zadowolony panie Guardiola! :)
0
SEBA1899
Bez przesady. Nie można robić też wszystkiego pod Messiego. Jak dają 4 mln za Milito, który bardziej przeszkadza, niż daje korzyści, to dlaczego mielibyśmy go nie sprzedać.. Oczywiście wiąże się to najprawdopodobniej ze sprowadzeniem jakiegoś stopera, albo dodaniu jeszcze jakiegoś z Barcy B.
0
Thiago - geniusz! Zagrał po prostu fenomenalnie, co ukazują statystyki, 2 strzały i 2 bramki. Szok :o. Jak Xavi skończy karierę, to Thiago będzie najlepszym rozgrywającym na świecie, wieeeelki talent i niesamowita inwencja. Nie mogę się nadziwić tym chłopakiem.. Zaryzykowałbym stwierdzenie, że już niedługo będzie lepszy od Fabregasa.
0
Wreszcie! Muszę przyznać, że całkiem nieźle wygląda w naszym trykocie. Życzę wielu sukcesów i bramek Alexis! :)
0
jimmyjazz
Zgadzam się. Nie róbmy z Pepa cudotwórcy, nie każdego da się zmienić i ustawić do pionu. Doskonały przykład Zlatana.
0
Zawodnik takiej klasy mówi takie rzeczy.. teraz nie wiadomo, czy coś w tym jest, czy też nie. Myślę jednak, że Pastore, to wielki talent, ale mógłby się jeszcze wiele nauczyć od Fabsa. W sprawie Hamsika przyznam szczerze, że mało razy widziałem go w akcji, gdyż rzadko oglądam Serie A. Mogę go ocenić jedynie z pogłosek, ale boję się, że to nie będzie obiektywna opinia. :)