0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

No szkoda kurde, 3:0 a 3:1 to zupełnie inny wynik xd

0

Chociaż biec 30 metrów nie musiał

1

Pan sędzia dzisiaj ma mecz pod pełną kontrolą, jak widać można

1

@VegetaPolska Ty to masz chłopie ciężki dzień dzisiaj

2

No i się Lewemu zachciało xD

7

Ale lewemu to się coś chyba nie chce

0

@regatta52 nie jest Busquetsem

4

Chciałbym wejść w umysł Xaviego i w końcu zrozumieć co on do cholery w tym busketsie widzi

3

Jacy to są frajerzy, no nie mogę

0

I teraz nas pociągną Ferran i Busquets. Znowu wychodzi geniusz ksawiego

3

Powiedziałbym że wiedziałem że tak będzie ale kto nie wiedział

1

Ja Xaviego to nigdy nie zrozumiem już chyba

0

Czy jak po nieuznanym golu graliśmy kupę to po uznanym będzie lepiej czy jeszcze gorzej?

1

Robercik ogarnij się

1

Xavi do stycznia

17

Narzekacie na tego Dembele a to zdecydowanie jego najlepszy mecz w tym roku

0

Bombele to jest hit po prostu

0

Demebele chociaż formę z mundialu trzyma

0

Reprezentacja Barcelony

0

Tak jak Pan Krychowiak powiedział, pięknej gry i finezji nie było, za to rezultatu też nie

1

Nie oczekujcie od nas fjnezji, przy strzałach najwidoczniej też

0

Jedno zero z tyłu, drugie z przodu i trzecie na ławce

0

Arabia to się po nas przejedzie xD

1

@Aragorn33 bo to przynosi wyniki a wynkiem pierwszej połowy jest 0 strzałów

2

Powinniśmy do konstytucji wpisać zakaz zatrudnienia Polaków jako selekcjonerów kadry. Oczy krwawią

0

Kadra czesia to na Stadium 711 powinna grać

6

Serdecznie życzę gospodarzom aby liczba zdobytych punktów i strzelonych bramek w kolejnych 2 meczach była taka sama jak po dzisiejszym

1

@LaRoja Bo go nie było xD

0

1 na 3 bramkę dla Ekwadoru może uznają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?