wodztek97
Dołączył/a: listopad 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
No szkoda kurde, 3:0 a 3:1 to zupełnie inny wynik xd
0
Chociaż biec 30 metrów nie musiał
1
Pan sędzia dzisiaj ma mecz pod pełną kontrolą, jak widać można
1
@VegetaPolska Ty to masz chłopie ciężki dzień dzisiaj
2
No i się Lewemu zachciało xD
7
Ale lewemu to się coś chyba nie chce
0
@regatta52 nie jest Busquetsem
4
Chciałbym wejść w umysł Xaviego i w końcu zrozumieć co on do cholery w tym busketsie widzi
3
Jacy to są frajerzy, no nie mogę
0
I teraz nas pociągną Ferran i Busquets. Znowu wychodzi geniusz ksawiego
3
Powiedziałbym że wiedziałem że tak będzie ale kto nie wiedział
1
Ja Xaviego to nigdy nie zrozumiem już chyba
0
Czy jak po nieuznanym golu graliśmy kupę to po uznanym będzie lepiej czy jeszcze gorzej?
1
Robercik ogarnij się
1
Xavi do stycznia
17
Narzekacie na tego Dembele a to zdecydowanie jego najlepszy mecz w tym roku
0
Bombele to jest hit po prostu
0
Demebele chociaż formę z mundialu trzyma
0
Reprezentacja Barcelony
0
Tak jak Pan Krychowiak powiedział, pięknej gry i finezji nie było, za to rezultatu też nie
1
Nie oczekujcie od nas fjnezji, przy strzałach najwidoczniej też
0
Jedno zero z tyłu, drugie z przodu i trzecie na ławce
0
Arabia to się po nas przejedzie xD
1
@Aragorn33 bo to przynosi wyniki a wynkiem pierwszej połowy jest 0 strzałów
2
Powinniśmy do konstytucji wpisać zakaz zatrudnienia Polaków jako selekcjonerów kadry. Oczy krwawią
0
Kadra czesia to na Stadium 711 powinna grać
6
Serdecznie życzę gospodarzom aby liczba zdobytych punktów i strzelonych bramek w kolejnych 2 meczach była taka sama jak po dzisiejszym
1
@LaRoja Bo go nie było xD
0
1 na 3 bramkę dla Ekwadoru może uznają