wodztek97
Dołączył/a: listopad 2021
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
6 minut i już przekrecili, nie moge xDDD
0
@Sisitoro jest, na 199
6
@FcPortoFan1999 czyli niepotrzebnie wypłaciłem cały hajs z bankomatu, zatankowałem do pełna i wykupiłem miejscowe zapasy papieru toaletowego?
14
@JordiElNino o prosze, grzegorz braun na Rambli
1
@Janiama no Lewy może niekoniecznie na 10
2
A Xavi ze zmianami to przepraszam kurna na co w ogóle czeka?
0
@NeKenI szkoda ze Osasuna dalej będzie w 12 grać
6
Jak my beznadziejne wykonujemy stałe fragmenty już od bardzo dawna to jest skandal. Wolne, wysokie piłki i nigdy nic z tego nie ma, mam wrażenie że xavi kompletnie nad tym nie pracuje
0
Ciekawe jak xavi zareaguje w przerwie.
Kogo ja oszukuje
2
A xavi będzie dalej pierdolil jaki to jest busquets kluczowy
1
Nic tak nie podsumowuje dembele jak ta akcja
0
I znowu ten madrycki sabotażysta
0
Boże co za wstyd
0
Ale chociaż gramy wyrównany mecz w LM
0
@Nozyk tak, ale gra Barcelony przeszkadza mi dużo bardziej
1
@bartas97 Tak to jest jak trzeba dogrywkę zarządzać żeby real zdążył wcisnąć
4
9 minut? Po co takie półśrodki, niech graja dopóki real nie strzeli
6
Dobra tam, awans to awans xD
0
Może nam to za celny strzał chociaż zaliczą
4
Brak celnego strzału przez 82 minuty to jest wstyd, hańba i kompromitacja
2
Kibice top, Ksawi flop
0
Da się gdzieś obstawić ze Xavi na konferencji powie ze kontrolowaliśmy mecz i nie zasłużyliśmy na porażkę?
0
No i taki real miałby pewnie z tego gola a u nas sztanga jeb w trybuny
3
Bez zmian bo dobrze to wygląda
1
Bellerin ma potencjał na lengleta
0
To ci niespodzianka
3
Wyżej ta obronę kurwa ustaw
0
@VegetaPolska na Barcelonę wystarczy
3
Bardziej niż gra w LE zasmuca mnie to że muszę znowu wykupić viaplay
1
Że z Busim i Pique nie zdążymy stracić 3 bramek w 15 minut? No nie wiem