6

6 minut i już przekrecili, nie moge xDDD

0

@Sisitoro jest, na 199

6

@FcPortoFan1999 czyli niepotrzebnie wypłaciłem cały hajs z bankomatu, zatankowałem do pełna i wykupiłem miejscowe zapasy papieru toaletowego?

14

@JordiElNino o prosze, grzegorz braun na Rambli

1

@Janiama no Lewy może niekoniecznie na 10

2

A Xavi ze zmianami to przepraszam kurna na co w ogóle czeka?

0

@NeKenI szkoda ze Osasuna dalej będzie w 12 grać

6

Jak my beznadziejne wykonujemy stałe fragmenty już od bardzo dawna to jest skandal. Wolne, wysokie piłki i nigdy nic z tego nie ma, mam wrażenie że xavi kompletnie nad tym nie pracuje

0

Ciekawe jak xavi zareaguje w przerwie.

Kogo ja oszukuje

2

A xavi będzie dalej pierdolil jaki to jest busquets kluczowy

1

Nic tak nie podsumowuje dembele jak ta akcja

0

I znowu ten madrycki sabotażysta

0

Boże co za wstyd

0

Ale chociaż gramy wyrównany mecz w LM

0

@Nozyk tak, ale gra Barcelony przeszkadza mi dużo bardziej

1

@bartas97 Tak to jest jak trzeba dogrywkę zarządzać żeby real zdążył wcisnąć

4

9 minut? Po co takie półśrodki, niech graja dopóki real nie strzeli

6

Dobra tam, awans to awans xD

0

Może nam to za celny strzał chociaż zaliczą

4

Brak celnego strzału przez 82 minuty to jest wstyd, hańba i kompromitacja

2

Kibice top, Ksawi flop

0

Da się gdzieś obstawić ze Xavi na konferencji powie ze kontrolowaliśmy mecz i nie zasłużyliśmy na porażkę?

0

No i taki real miałby pewnie z tego gola a u nas sztanga jeb w trybuny

3

Bez zmian bo dobrze to wygląda

1

Bellerin ma potencjał na lengleta

0

To ci niespodzianka

3

Wyżej ta obronę kurwa ustaw

0

@VegetaPolska na Barcelonę wystarczy

3

Bardziej niż gra w LE zasmuca mnie to że muszę znowu wykupić viaplay

1

Że z Busim i Pique nie zdążymy stracić 3 bramek w 15 minut? No nie wiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?