23 maja 2015, 22:59
0
wiatrak można rozpierniczyć :D
17 maja 2015, 23:22
A ja bym się śmiał jakby ani Juve ani Barca nie zdobyła 3 pucharów :D
11 maja 2015, 19:17
Rafinha, jesteś tam najsłabszy. Ty napewno nic nie strzelisz. Jest szansa że coś strzelą. Ale co z tego kiedy Barca też strzeli :)
6 maja 2015, 23:37
czekałem na to długo żeby Neuer wpuścił 3 gole :) szkoda że nie hattrick Messiego
6 maja 2015, 23:22
1
Piszesz z Kukizem? Szacun :)
12 stycznia 2012, 16:52
KMmaks10 ma racje! messi zawsze gra bardzo bardzo dobrze a wtedy tylko dobrze
30 kwietnia 2015, 18:47
Faktycznie wyglądają biednie. Ale to kwestia gustu
12 stycznia 2012, 16:59
Baros1990 w sumie też ma racje :P
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
wiatrak można rozpierniczyć :D
0
A ja bym się śmiał jakby ani Juve ani Barca nie zdobyła 3 pucharów :D
0
Rafinha, jesteś tam najsłabszy. Ty napewno nic nie strzelisz. Jest szansa że coś strzelą. Ale co z tego kiedy Barca też strzeli :)
0
czekałem na to długo żeby Neuer wpuścił 3 gole :) szkoda że nie hattrick Messiego
1
Piszesz z Kukizem? Szacun :)
1
Piszesz z Kukizem? Szacun :)
0
KMmaks10 ma racje! messi zawsze gra bardzo bardzo dobrze a wtedy tylko dobrze
0
Rafinha, jesteś tam najsłabszy. Ty napewno nic nie strzelisz. Jest szansa że coś strzelą. Ale co z tego kiedy Barca też strzeli :)
0
Faktycznie wyglądają biednie. Ale to kwestia gustu
0
Baros1990 w sumie też ma racje :P