O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Messi, Busquets,
  • Ulubione zespoły Barcelona, Arsenal
  • Barcelonie kibicuję od 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 5284
  • Liczba komentarzy 61
  • Polecenia 1

Komentarze

0

wiatrak można rozpierniczyć :D

0

A ja bym się śmiał jakby ani Juve ani Barca nie zdobyła 3 pucharów :D

0

Rafinha, jesteś tam najsłabszy. Ty napewno nic nie strzelisz. Jest szansa że coś strzelą. Ale co z tego kiedy Barca też strzeli :)

0

czekałem na to długo żeby Neuer wpuścił 3 gole :) szkoda że nie hattrick Messiego

1

Piszesz z Kukizem? Szacun :)

Zobacz wszystkie

1

Piszesz z Kukizem? Szacun :)

0

KMmaks10 ma racje! messi zawsze gra bardzo bardzo dobrze a wtedy tylko dobrze

0

Rafinha, jesteś tam najsłabszy. Ty napewno nic nie strzelisz. Jest szansa że coś strzelą. Ale co z tego kiedy Barca też strzeli :)

0

Faktycznie wyglądają biednie. Ale to kwestia gustu

0

Baros1990 w sumie też ma racje :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?