0

wiatrak można rozpierniczyć :D

0

A ja bym się śmiał jakby ani Juve ani Barca nie zdobyła 3 pucharów :D

0

Rafinha, jesteś tam najsłabszy. Ty napewno nic nie strzelisz. Jest szansa że coś strzelą. Ale co z tego kiedy Barca też strzeli :)

0

czekałem na to długo żeby Neuer wpuścił 3 gole :) szkoda że nie hattrick Messiego

1

Piszesz z Kukizem? Szacun :)

0

Mogą chcieć :)

0

Neuer to bardzo dobry bramkarz. Wydaje mi się że jest trochę dziwny ale dobry. Jednak wszystko mu psuje jego pewność siebie i Arogancja. Zobaczymy co powie po meczu jeśli przegrają. :) A tak na prawdę nic innego powiedzieć nie mógł. Bo chcą wygrać. Więc po to jadą ale to tylko ich cel. :P

0

Faktycznie wyglądają biednie. Ale to kwestia gustu

0

Mnie z 2010/2011

0

Ale masz na myśli Barcelony w te poziome paski?

0

Ja tam wolałem Kappa. Bardzo ładne koszulki mieli :)

0

@Mateć
Większość symuluje i nie się co dziwić.

0

Nie można cały czas wygrywać, w końcu będzie kryzys. W ostatnim sezonie też tak było

0

masakra :D jak był remis to już same czarne myśli :D ale.. Iniesta i Messi i ulga

0

Nie źle :D cała Barcelona to najlepsza drużyna nie tylko piłki nożnej. Ale koszykówka, ręczna i dzieciaki. Dlatego lubię Barcelone.

0

Szkoda, bo talent do gry to ma. a jego forma? super. tylko szkoda tych kontuzji. a zdjęcie u góry świetne :D

0

UWIELBIAM takie artykuły :D świetny pomysł. Zawsze się wzbogaca wiedzę :D

0

Różnica w minie Iniesty i Ronaldo jest niesamowita :D

0

Busquets to jest siła :D taki nie pozorny a jeden z najlepszych :D od zawsze go lubiłem

0

spoko on ma 14 lat :D No ja niby 15 :D ale juz wszystko jasne :D

0

Fajnie gdyby Correia strzelił bramke. miałby ich więcej niż Villa :D

0

Spoko. Ja wiedziałem że Messi wygra. Ale mina Ronaldo? Bezcenna :D

0

:P za to lubię Messiego :D nie tylko za to jak gra tylko kim jest :)

0

a Dos Santos wymiata w podaniach :D szok szok poprostu :P 100%

0

Jednak zdecydowanie wolę Pepa

0

nie no dobra. BYŁ remis:D mój błąd

0

jak nie zdobyte przez 3 lata? a Chelasea? Chyba że się myle :D

0

1:36 HAHA do kogo to? :D

0

dlaczego kolega @kojuiuguy, ma 16 + za swój typ ? a kolega @spoko ma 22 - za swój typ?? to jest lipa z tym ocenianiem!! ale co do alexisa to mam do niego zaufanie. i zagra napewno dobry mecz

0

ja bym dał MESSIEGO. czesto po faulu na nim birgnie dalej, nie udaje i nie fauluje specjalnie i tyle :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?