wojciechwaskiewicz
Dołączył/a: styczeń 2012
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wiatrak można rozpierniczyć :D
0
A ja bym się śmiał jakby ani Juve ani Barca nie zdobyła 3 pucharów :D
0
Rafinha, jesteś tam najsłabszy. Ty napewno nic nie strzelisz. Jest szansa że coś strzelą. Ale co z tego kiedy Barca też strzeli :)
0
czekałem na to długo żeby Neuer wpuścił 3 gole :) szkoda że nie hattrick Messiego
1
Piszesz z Kukizem? Szacun :)
0
Mogą chcieć :)
0
Neuer to bardzo dobry bramkarz. Wydaje mi się że jest trochę dziwny ale dobry. Jednak wszystko mu psuje jego pewność siebie i Arogancja. Zobaczymy co powie po meczu jeśli przegrają. :) A tak na prawdę nic innego powiedzieć nie mógł. Bo chcą wygrać. Więc po to jadą ale to tylko ich cel. :P
0
Faktycznie wyglądają biednie. Ale to kwestia gustu
0
Mnie z 2010/2011
0
Ale masz na myśli Barcelony w te poziome paski?
0
Ja tam wolałem Kappa. Bardzo ładne koszulki mieli :)
0
@Mateć
Większość symuluje i nie się co dziwić.
0
Nie można cały czas wygrywać, w końcu będzie kryzys. W ostatnim sezonie też tak było
0
masakra :D jak był remis to już same czarne myśli :D ale.. Iniesta i Messi i ulga
0
Nie źle :D cała Barcelona to najlepsza drużyna nie tylko piłki nożnej. Ale koszykówka, ręczna i dzieciaki. Dlatego lubię Barcelone.
0
Szkoda, bo talent do gry to ma. a jego forma? super. tylko szkoda tych kontuzji. a zdjęcie u góry świetne :D
0
UWIELBIAM takie artykuły :D świetny pomysł. Zawsze się wzbogaca wiedzę :D
0
Różnica w minie Iniesty i Ronaldo jest niesamowita :D
0
Busquets to jest siła :D taki nie pozorny a jeden z najlepszych :D od zawsze go lubiłem
0
spoko on ma 14 lat :D No ja niby 15 :D ale juz wszystko jasne :D
0
Fajnie gdyby Correia strzelił bramke. miałby ich więcej niż Villa :D
0
Spoko. Ja wiedziałem że Messi wygra. Ale mina Ronaldo? Bezcenna :D
0
:P za to lubię Messiego :D nie tylko za to jak gra tylko kim jest :)
0
a Dos Santos wymiata w podaniach :D szok szok poprostu :P 100%
0
Jednak zdecydowanie wolę Pepa
0
nie no dobra. BYŁ remis:D mój błąd
0
jak nie zdobyte przez 3 lata? a Chelasea? Chyba że się myle :D
0
1:36 HAHA do kogo to? :D
0
dlaczego kolega @kojuiuguy, ma 16 + za swój typ ? a kolega @spoko ma 22 - za swój typ?? to jest lipa z tym ocenianiem!! ale co do alexisa to mam do niego zaufanie. i zagra napewno dobry mecz
0
ja bym dał MESSIEGO. czesto po faulu na nim birgnie dalej, nie udaje i nie fauluje specjalnie i tyle :D