wojtas22_97
Dołączył/a: grudzień 2011
wierzchowo
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
ja za Cesca wstawiłbym Andresaa i bedzie dobrze
0
El Guaje!!!!
0
brawo Cesc!
0
Arek90108fcbarcelona
mówisz ze Alexis to " szmaciarz" ale nie zapomnij ze tez między innymi dzięki niemu Barca wygrala w LM!
0
a tak z ciekawości oc z fontasem
0
0
fajnie tylko dzisiaj niejest 1-szy kwietnia!
0
fontas niech zostanie
0
a ten bramkarz na 14 zdj to kto to jest
0
mógł ville zostawic
0
jeszcze mają troche czasu
0
moze w drugiej polowie coś mocniej zagrają
0
Ginal11
zgadzam sie z tobą wystarczy np spojrzeć na jego ostatnią bramke w meczu towarzyskim
0
http://sport.wp.pl/kat,1750,title,Victor-Valdes-stanie-przed-sadem,wid,14854464,wiadomosc.html?code=AQBG_yA8T3tdzhCbiY6hK4idw czy to prawda?
0
coś mi sie zdaje ze real wszystko tera przegra
0
http://culedelbarca.com/2012/08/18/alex-song-welcome-to-barcelona/
0
awięc nadzieja w Pinto
0
ej jak by ktos miał link do karnych niech poda bo mi sie komp zamulił z góry dzięki
0
ej a kto strzelił bo tera link znalazłem
0
Alba, Tello i Montoya raczej niedługo wrucą bo Hiszpania przegrała z Hondurasem
0
koko koko balotelli cioto!!!
0
a kto płakał bo przegrał z najlepszymi 1 lipca?!
0
sorki ze nie spojrzałem ze jest juz ten sam link co dodałem
0
http://kwejk.pl/obrazek/1318225
0
http://barcaonair.com/2012/06/29/barca-vs-barca-the-penalties/
0
ja mysle ze Lewandowskiego mozna byłoby lepiej kupić
0
buda od Messiego ale już!!!!!!!!
0
no i jest coraz lepiej
0
Alexis goooolllllllll!!!!!!!!!!!