0

Messi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

ja za Cesca wstawiłbym Andresaa i bedzie dobrze

0

El Guaje!!!!

0

brawo Cesc!

0

Arek90108fcbarcelona
mówisz ze Alexis to " szmaciarz" ale nie zapomnij ze tez między innymi dzięki niemu Barca wygrala w LM!

0

a tak z ciekawości oc z fontasem

0

0

fajnie tylko dzisiaj niejest 1-szy kwietnia!

0

fontas niech zostanie

0

a ten bramkarz na 14 zdj to kto to jest

0

mógł ville zostawic

0

jeszcze mają troche czasu

0

moze w drugiej polowie coś mocniej zagrają

0

Ginal11
zgadzam sie z tobą wystarczy np spojrzeć na jego ostatnią bramke w meczu towarzyskim

0

coś mi sie zdaje ze real wszystko tera przegra

0

awięc nadzieja w Pinto

0

ej jak by ktos miał link do karnych niech poda bo mi sie komp zamulił z góry dzięki

0

ej a kto strzelił bo tera link znalazłem

0

Alba, Tello i Montoya raczej niedługo wrucą bo Hiszpania przegrała z Hondurasem

0

koko koko balotelli cioto!!!

0

a kto płakał bo przegrał z najlepszymi 1 lipca?!

0

sorki ze nie spojrzałem ze jest juz ten sam link co dodałem

0

0

ja mysle ze Lewandowskiego mozna byłoby lepiej kupić

0

buda od Messiego ale już!!!!!!!!

0

no i jest coraz lepiej

0

Alexis goooolllllllll!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?