0

a czemu niema Alvesa?

0

D.Villa
masz zupełnom racje !!!

0

a w Mediolanie to sędzia był ogarnięty co?!

0

wszystkiego najlepszego i żebyś wracał jak najszybciej do sił

0

oby tera częściej real gubił pkt

0

chyba tak sam nie moge tego pojąć

0

narazie jest Victor i Pinto ale jak by mieli kupować wolałbym Wojtka Szczęsnego

0

carne spodenki czrny strój sędzia sędzia to jest h*j

0

szkoda ze Alexisa nie będzie przez 2 tygodnie

0

od tych wpiepszania zab im sie cos w głowach porypało!!!!!!!!

0

prędzej wolałbym zeby był trenerem hiszpani niz odszedł do angilelskich klubów

0

sorki za błąd ortograficzny

0

hat-trick Me!!!!ssi

0

dobrze tan bramarz z Valencji broni

0

gol Messi!!!GOL!!!

0

brawo Leo!!!

0

dzięki

0

potrzebuje linka gdzie sie nietnie

0

Coś tym anglikom od picia herbaty w głowach sie pomieszało

0

ani RvP ani Hulk nie są nam potrzebni mamy przecież Tello który coraz częsciej gra w 1-szej drużynie

0

0

niech Pep zdejmie Pique bo będzie jeszcze gorzej

0

messiking
fabregas 16 minuta gol

0

barca wygra
Xavi wszystkiego najlepszego

0

i dobrze

0

no topepe bd w p*****l

0

N2O
zgadzam sie z tobą masz absolutną rację

0

Keita chyba pierwszy raz zobaczył nie dorobione dziecko jakim jest pepe !

0

Wiki Ziomek
dobre

0

Niech nikt pepa nie wyzwa od małp ! Bo wten sposób obrażącie zwierzęta które są od niego mądrzejsze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?