wojtas22_97
Dołączył/a: grudzień 2011
wierzchowo
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a czemu niema Alvesa?
0
D.Villa
masz zupełnom racje !!!
0
a w Mediolanie to sędzia był ogarnięty co?!
0
wszystkiego najlepszego i żebyś wracał jak najszybciej do sił
0
oby tera częściej real gubił pkt
0
chyba tak sam nie moge tego pojąć
0
narazie jest Victor i Pinto ale jak by mieli kupować wolałbym Wojtka Szczęsnego
0
carne spodenki czrny strój sędzia sędzia to jest h*j
0
szkoda ze Alexisa nie będzie przez 2 tygodnie
0
od tych wpiepszania zab im sie cos w głowach porypało!!!!!!!!
0
prędzej wolałbym zeby był trenerem hiszpani niz odszedł do angilelskich klubów
0
sorki za błąd ortograficzny
0
hat-trick Me!!!!ssi
0
dobrze tan bramarz z Valencji broni
0
gol Messi!!!GOL!!!
0
brawo Leo!!!
0
dzięki
0
potrzebuje linka gdzie sie nietnie
0
Coś tym anglikom od picia herbaty w głowach sie pomieszało
0
ani RvP ani Hulk nie są nam potrzebni mamy przecież Tello który coraz częsciej gra w 1-szej drużynie
0
0
niech Pep zdejmie Pique bo będzie jeszcze gorzej
0
messiking
fabregas 16 minuta gol
0
barca wygra
Xavi wszystkiego najlepszego
0
i dobrze
0
no topepe bd w p*****l
0
N2O
zgadzam sie z tobą masz absolutną rację
0
Keita chyba pierwszy raz zobaczył nie dorobione dziecko jakim jest pepe !
0
Wiki Ziomek
dobre
0
Niech nikt pepa nie wyzwa od małp ! Bo wten sposób obrażącie zwierzęta które są od niego mądrzejsze