1

Wiedziałem ze strzeli !!

0

Dzięki wielkie ziomek ! ;)

0

Podrzuciłby ktoś link do meczu?, bo transmisja mi padła :v

1

Co się spinacie o tego karnego, dla mnie ważniejsze jest to, że prowadzimy do przerwy 3:0 :)

0

Skąd wiedziałeś !? :D

3

Wkurza mnie ten rozbieg Neymara, zbyt czytelny :D

0

Bramka sezonu !

1

Akurat jak gol, to laga złapałem :/

0

Super rozdzielczość

xD

0

Marsylianka to hymn Francji.

22

Wygrana Barcelony
Czyste konto
Porażka Realu
Można iść spokojnie spać :)

0

Ciekawe skad Ty to wiesz...

0

Nie ma Messiego, nie ma Barcelony

0

91 :D

0

Może jeszcze Messi za tydzień przegoni Ronaldo, musiałby strzelić hattricka , przy czym Ronaldo nie mógł by strzelić gola :D

0

0

Jest finał !

0

Hahaha ból dupki ?

0

Żółtko aby.

0

Da ktoś link do transmisji z ANGIELSKIM komentarzem ?

0

Po meczu

0

Czego nikt tych akcji nie zamyka :v

3

Ludzie na trybunach [*]

0

Ile bramek mają MSN ? 107 ?

5

2015.05.02, godz. 17:47, peciak
Messi walczy o Pichichi? Oddaje karnego Neymarowi. Ronaldo nigdy by czegoś takiego nie zrobił. Wielkość Argentyńczyka przekracza wszelkie granice.

Chyba każdy się z tym zgodzi :)

1

Co wy myśliscie , że Real straci punkty z Almerią :vv

0

WSZYSTKIE dzisiejsze bramki piękne ;)

0

Dzisiejsza frekwencja : 65 365

0

o kurwa Bravo Brawo ! Co to było

0

Dajesz Mesjasz !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?