wojtasko99
Dołączył/a: styczeń 2015
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiedziałem ze strzeli !!
0
Dzięki wielkie ziomek ! ;)
0
Podrzuciłby ktoś link do meczu?, bo transmisja mi padła :v
1
Co się spinacie o tego karnego, dla mnie ważniejsze jest to, że prowadzimy do przerwy 3:0 :)
0
Skąd wiedziałeś !? :D
3
Wkurza mnie ten rozbieg Neymara, zbyt czytelny :D
0
Bramka sezonu !
1
Akurat jak gol, to laga złapałem :/
0
Super rozdzielczość
xD
0
Marsylianka to hymn Francji.
22
Wygrana Barcelony
Czyste konto
Porażka Realu
Można iść spokojnie spać :)
0
Ciekawe skad Ty to wiesz...
0
Nie ma Messiego, nie ma Barcelony
0
91 :D
0
Może jeszcze Messi za tydzień przegoni Ronaldo, musiałby strzelić hattricka , przy czym Ronaldo nie mógł by strzelić gola :D
0
Łapcie chyba najlepszą transmisję:
http://cdn-libredirecto.blogspot.com/2015/05/canal-1.html#www.rojadirecta.me
0
Jest finał !
0
Hahaha ból dupki ?
0
Żółtko aby.
0
Da ktoś link do transmisji z ANGIELSKIM komentarzem ?
0
Po meczu
0
Czego nikt tych akcji nie zamyka :v
3
Ludzie na trybunach [*]
0
Ile bramek mają MSN ? 107 ?
5
2015.05.02, godz. 17:47, peciak
Messi walczy o Pichichi? Oddaje karnego Neymarowi. Ronaldo nigdy by czegoś takiego nie zrobił. Wielkość Argentyńczyka przekracza wszelkie granice.
Chyba każdy się z tym zgodzi :)
1
Co wy myśliscie , że Real straci punkty z Almerią :vv
0
WSZYSTKIE dzisiejsze bramki piękne ;)
0
Dzisiejsza frekwencja : 65 365
0
o kurwa Bravo Brawo ! Co to było
0
Dajesz Mesjasz !!