wojtasko99
Dołączył/a: styczeń 2015
Lublin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Strzały na bramkę Realu : 2 Gole : 2
Strzały na bramkę Celty :2 Gole 2 :D
0
Dzięki Celta .. dalej nie oglądam .
0
Dacie dobry stream ?
1
Tak jest !!!!!!!!!!!!!!!
2
Hahaha :D
http://screenshooter.net/102447527/puoqaqu
0
Losowanie w czwartek czy piątek ?
1
Komentarz usunięty
0
Teraz tylko bramka Messiego i będę szczęśliwy w 1000 % ;)
2
Iniesta
Liga < LM
1
Iniesta !!!!!!
4
Świetna ta akacja była
0
Dzięki ;), to chyba kupie na dzisiejszy mecz :)
0
Jak oceniacie płatną transmisję na futbolhd.pl? Dobra jakość ? Tnie ?
0
Pewnie Szpaku z Żewłakowem
0
Poratuje ktoś linkiem w HD ?
0
.... w oczy nam.
0
Też tak mieliście , że nie działał wam kod premium na Futbolhd.tv ? ... i kasa w piz...
24
2015.04.11, godz. 20:19, Kostuch
Według mnie to jest skandal, żeby strzelać takie ładne techniczne rogale po zejściu do środka jak Messi. To powinno być NIELEGALNE, to powinno być ZABRONIONE.
Hahahahha :DD
0
Ty jesteś spalony.
0
Tylko że Real gra dziś o 22 więc ..?
0
A zaczął przed.
0
Wolny a nie karny ;D
0
Chyba osiadł na pięciu literach ... Du*ie.
0
Te przyjęcia Messiego - cudo :3
0
Przeciętnie, ładna bramka LM10
0
Za godzine się rozpoczyna :D
1
"Tylko 1:0" ....
0
Jakby nie chciało mu się grać to pewnie by nie grał.
0
Co ty od niego wymagasz ..
0
Da ktoś link do meczu w HD płatny ?