2 stycznia 2016, 18:09
0
Dokładnie zabrakło walecznosci, szkoda punktów
9 sierpnia 2015, 00:56
1
Tak jak mówisz, dzięki za info, pozdrawiam
24 lutego 2015, 14:38
Dziś oglądamy na żywo w Manchesterze, aktualnie pochmurno i w wieje, ale wieczór i tak będzie należał do nas VeB
22 stycznia 2015, 11:49
tak Pinto zawsze dostarczał emocji... palpitacji serca można było dostać, ale był pozytywnym gościem
7 stycznia 2015, 15:41
oj...widzisz i nie grzmisz
13 czerwca 2014, 10:51
2
25 milionów? za co? po co nam ten gość? kolejny, który się nie sprawdzi i będziemy jak zwykle finansowo w plecy, brawo dla zarządu
8 lipca 2014, 17:11
pedro 19 goli- 9 asyst, alexis 21 goli- 14 asyst obaj 54 mecze i nie trzeba być zajebistym znawcą piłki nożnej, żeby widzieć kto lepiej gra
8 lipca 2014, 17:29
kolego nie porównuj gówna do twarożku, i podpowiem Ci, że twarożek to alexis
8 lipca 2014, 16:46
h.. nie robota. Alexis chociaż umie w piłkę grać, a Pedro powinien do Barcy B wrócić i tam przypomnieć sobie jak się w piłkę gra
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Dokładnie zabrakło walecznosci, szkoda punktów
1
Tak jak mówisz, dzięki za info, pozdrawiam
0
Dziś oglądamy na żywo w Manchesterze, aktualnie pochmurno i w wieje, ale wieczór i tak będzie należał do nas VeB
0
tak Pinto zawsze dostarczał emocji... palpitacji serca można było dostać, ale był pozytywnym gościem
0
oj...widzisz i nie grzmisz
2
25 milionów? za co? po co nam ten gość? kolejny, który się nie sprawdzi i będziemy jak zwykle finansowo w plecy, brawo dla zarządu
1
Tak jak mówisz, dzięki za info, pozdrawiam
1
pedro 19 goli- 9 asyst, alexis 21 goli- 14 asyst obaj 54 mecze i nie trzeba być zajebistym znawcą piłki nożnej, żeby widzieć kto lepiej gra
1
kolego nie porównuj gówna do twarożku, i podpowiem Ci, że twarożek to alexis
1
h.. nie robota. Alexis chociaż umie w piłkę grać, a Pedro powinien do Barcy B wrócić i tam przypomnieć sobie jak się w piłkę gra