O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Busquets, Xavi, Valdes, Alexis
  • Ulubione zespoły Barcelona, Man City
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 4539
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 6

Komentarze

0

Dokładnie zabrakło walecznosci, szkoda punktów

1

Tak jak mówisz, dzięki za info, pozdrawiam

0

Dziś oglądamy na żywo w Manchesterze, aktualnie pochmurno i w wieje, ale wieczór i tak będzie należał do nas VeB

0

tak Pinto zawsze dostarczał emocji... palpitacji serca można było dostać, ale był pozytywnym gościem

0

oj...widzisz i nie grzmisz

Zobacz wszystkie

2

25 milionów? za co? po co nam ten gość? kolejny, który się nie sprawdzi i będziemy jak zwykle finansowo w plecy, brawo dla zarządu

1

Tak jak mówisz, dzięki za info, pozdrawiam

1

pedro 19 goli- 9 asyst, alexis 21 goli- 14 asyst obaj 54 mecze i nie trzeba być zajebistym znawcą piłki nożnej, żeby widzieć kto lepiej gra

1

kolego nie porównuj gówna do twarożku, i podpowiem Ci, że twarożek to alexis

1

h.. nie robota. Alexis chociaż umie w piłkę grać, a Pedro powinien do Barcy B wrócić i tam przypomnieć sobie jak się w piłkę gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?