wojteck
Dołączył/a: styczeń 2014
Łódź
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie zabrakło walecznosci, szkoda punktów
1
Tak jak mówisz, dzięki za info, pozdrawiam
0
Dziś oglądamy na żywo w Manchesterze, aktualnie pochmurno i w wieje, ale wieczór i tak będzie należał do nas VeB
0
tak Pinto zawsze dostarczał emocji... palpitacji serca można było dostać, ale był pozytywnym gościem
0
oj...widzisz i nie grzmisz
0
to prawda, aczkolwiek trochę go szkoda
pozdro
0
naprawdę lubię gościa bo strzelił dla nas trochę bramek , ale skoro ma być taka wielka rewolucja, i miałby zostać sprzedany Pedrito lub Alexis to sory ale na tą chwilę alexis jest w lepszej formie
1
kolego nie porównuj gówna do twarożku, i podpowiem Ci, że twarożek to alexis
1
pedro 19 goli- 9 asyst, alexis 21 goli- 14 asyst obaj 54 mecze i nie trzeba być zajebistym znawcą piłki nożnej, żeby widzieć kto lepiej gra
1
h.. nie robota. Alexis chociaż umie w piłkę grać, a Pedro powinien do Barcy B wrócić i tam przypomnieć sobie jak się w piłkę gra
0
Trzeba go sprzedać, jak byśmy potrzebowali sprintera, który tylko biega to można Bolta kupić i efekt taki sam
0
Gość jest tak słaby, że w polskiej lidze by go juniorzy kiwali
2
25 milionów? za co? po co nam ten gość? kolejny, który się nie sprawdzi i będziemy jak zwykle finansowo w plecy, brawo dla zarządu
0
Teraz tylko Koke nas uratuje...