"... Katalończycy natomiast po bardzo pewnych zwycięstwach nad paryżanami wyrastają na głównego faworyta do końcowego triumfu w Lidze Mistrzów. " Jak już takie rzeczy piszą na stronie fanów Realu Madryt to chyba coś jest na rzeczy :D
Montoya już zagrał co oznacza, że niedługo należy się spodziewać bramki naszego bramkarza :p może jakiś rzut rożny w końcówce spotkania, bo w końcu dobrze nam idą te stałe fragmenty.
Spokojnie sezon jeszcze się nie skończył!!! Obydwoje wnoszą dużą jakość do naszej gry, na pewno lepiej się prezentują od Rafini. Iniesta trochę zmęczony po meczach reprezentacyjnych i tyle. Będą mecze gdzie jeszcze zabłyśnie! Bądźmy dobrej myśli!
Żeby spaść trzeba być wpierw na szczycie. Dlaczego nie napisałeś w jakich drużynach wcześniej grał? Czyżby twoje genialne sformułowanie straciło by sens? Haters gonna hate... Swoją drogą to Atletico, gdzie grał w poprzednim sezonie Villa, wygrało ligę i pokonało naszą Barce w lidze mistrzów. Bądź obiektywny...
"... Katalończycy natomiast po bardzo pewnych zwycięstwach nad paryżanami wyrastają na głównego faworyta do końcowego triumfu w Lidze Mistrzów. " Jak już takie rzeczy piszą na stronie fanów Realu Madryt to chyba coś jest na rzeczy :D
Komentarze
0
A Rakitic kolejne 90 minut na boisku dzisiaj... Ale walnął bramę!!!
0
http://livefootballvideo.com/fullmatch/europe/uefa-champions-league/barcelona-vs-psg-3 tu je cały meczas
2
"... Katalończycy natomiast po bardzo pewnych zwycięstwach nad paryżanami wyrastają na głównego faworyta do końcowego triumfu w Lidze Mistrzów. " Jak już takie rzeczy piszą na stronie fanów Realu Madryt to chyba coś jest na rzeczy :D
0
Montoya już zagrał co oznacza, że niedługo należy się spodziewać bramki naszego bramkarza :p może jakiś rzut rożny w końcówce spotkania, bo w końcu dobrze nam idą te stałe fragmenty.
0
Spokojnie sezon jeszcze się nie skończył!!! Obydwoje wnoszą dużą jakość do naszej gry, na pewno lepiej się prezentują od Rafini. Iniesta trochę zmęczony po meczach reprezentacyjnych i tyle. Będą mecze gdzie jeszcze zabłyśnie! Bądźmy dobrej myśli!
11
Żeby spaść trzeba być wpierw na szczycie. Dlaczego nie napisałeś w jakich drużynach wcześniej grał? Czyżby twoje genialne sformułowanie straciło by sens? Haters gonna hate... Swoją drogą to Atletico, gdzie grał w poprzednim sezonie Villa, wygrało ligę i pokonało naszą Barce w lidze mistrzów. Bądź obiektywny...
5
Naprawdę w to wierzysz? Daj spokój, nasz kraj jest tego najlepszym przykładem...
2
"... Katalończycy natomiast po bardzo pewnych zwycięstwach nad paryżanami wyrastają na głównego faworyta do końcowego triumfu w Lidze Mistrzów. " Jak już takie rzeczy piszą na stronie fanów Realu Madryt to chyba coś jest na rzeczy :D
1
Jest napisane...
0
Lepiej mieć problem z wykorzystaniem sytuacji, niż z ich brakiem tak jak to się na przestrzeni ostatnich lat zdarzało ;)