wojtekesz
Dołączył/a: kwiecień 2012
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Rakitic kolejne 90 minut na boisku dzisiaj... Ale walnął bramę!!!
0
http://livefootballvideo.com/fullmatch/europe/uefa-champions-league/barcelona-vs-psg-3 tu je cały meczas
2
"... Katalończycy natomiast po bardzo pewnych zwycięstwach nad paryżanami wyrastają na głównego faworyta do końcowego triumfu w Lidze Mistrzów. " Jak już takie rzeczy piszą na stronie fanów Realu Madryt to chyba coś jest na rzeczy :D
0
Montoya już zagrał co oznacza, że niedługo należy się spodziewać bramki naszego bramkarza :p może jakiś rzut rożny w końcówce spotkania, bo w końcu dobrze nam idą te stałe fragmenty.
0
Spokojnie sezon jeszcze się nie skończył!!! Obydwoje wnoszą dużą jakość do naszej gry, na pewno lepiej się prezentują od Rafini. Iniesta trochę zmęczony po meczach reprezentacyjnych i tyle. Będą mecze gdzie jeszcze zabłyśnie! Bądźmy dobrej myśli!
0
Trochę inna ta Barcelona! Ale tri punkty som ;)
0
Lepiej mieć problem z wykorzystaniem sytuacji, niż z ich brakiem tak jak to się na przestrzeni ostatnich lat zdarzało ;)
0
Co to za ch*jowe różowe tło?
0
Dziękuję za możliwość oglądania Barcy grającej w stylu nadawanego przez naszego Generała! Bywały lepsze i gorsze okresy ale zawsze emocjonujące! Swoją drogą czy to przejście jest na zasadzie jakiegoś transferu z którego Barca odniesie korzyści finansowe czy po prostu odejdzie za friko?
0
Jeszcze parę takich newsów i przestanę wchodzić na ten portal. ŻAŁOSNE!!!
0
Bynajmniej, nie podważam, Ibra grał chociażby u nas, a to już coś znaczy. Jednak pieniądz nie stanowi wymiernej wartości talentu piłkarza. Podążając Twoim tokiem rozumowania, David Villa był jakimś drugoligowcem, skoro pozbyli się go za marne parę milionów.
0
To już nawet talent i umiejętności piłkarzy mierzone są w pieniądzach
0
Gdybanie, jak Gmoch z Szaranowiczem.
0
Jakim cudem Luis Suarez ma 0 celnych strzałów?edit: sory zle spojrzalem, niestety nie da sie usunac postu
0
no na pewno nie 15 listopad, bo to nie jest piętnasty listopad w roku 2014, tylko 15 dzień listopada w 2014 roku DO SZKOŁY GAMONIE!!!
11
Żeby spaść trzeba być wpierw na szczycie. Dlaczego nie napisałeś w jakich drużynach wcześniej grał? Czyżby twoje genialne sformułowanie straciło by sens? Haters gonna hate... Swoją drogą to Atletico, gdzie grał w poprzednim sezonie Villa, wygrało ligę i pokonało naszą Barce w lidze mistrzów. Bądź obiektywny...
0
bełkot dnia...
0
Spójrz obiektywnie, to nie Lionel wygrał ze swoim zespołem ligii hiszpańskiej...
0
Wszystkich innych piłkarzy razem wziętych :p
0
Niepotrzebnie przytaczasz te godne pożałowania teksty... Już lepiej siedzieć cicho albo jak normalny kibic podzielić się swoimi przemyśleniami, wrażeniami po meczu.
Pzdr
0
mało....
(tak z zasady)
0
Do autora
Czy to jest news? Opiera się na bez sensownym gdybaniu, z którego nic nie wynika...
1
Jest napisane...
5
Naprawdę w to wierzysz? Daj spokój, nasz kraj jest tego najlepszym przykładem...