0

A Rakitic kolejne 90 minut na boisku dzisiaj... Ale walnął bramę!!!

2

"... Katalończycy natomiast po bardzo pewnych zwycięstwach nad paryżanami wyrastają na głównego faworyta do końcowego triumfu w Lidze Mistrzów. " Jak już takie rzeczy piszą na stronie fanów Realu Madryt to chyba coś jest na rzeczy :D

0

Montoya już zagrał co oznacza, że niedługo należy się spodziewać bramki naszego bramkarza :p może jakiś rzut rożny w końcówce spotkania, bo w końcu dobrze nam idą te stałe fragmenty.

0

Spokojnie sezon jeszcze się nie skończył!!! Obydwoje wnoszą dużą jakość do naszej gry, na pewno lepiej się prezentują od Rafini. Iniesta trochę zmęczony po meczach reprezentacyjnych i tyle. Będą mecze gdzie jeszcze zabłyśnie! Bądźmy dobrej myśli!

0

Trochę inna ta Barcelona! Ale tri punkty som ;)

0

Lepiej mieć problem z wykorzystaniem sytuacji, niż z ich brakiem tak jak to się na przestrzeni ostatnich lat zdarzało ;)

0

Co to za ch*jowe różowe tło?

0

Dziękuję za możliwość oglądania Barcy grającej w stylu nadawanego przez naszego Generała! Bywały lepsze i gorsze okresy ale zawsze emocjonujące! Swoją drogą czy to przejście jest na zasadzie jakiegoś transferu z którego Barca odniesie korzyści finansowe czy po prostu odejdzie za friko?

0

Jeszcze parę takich newsów i przestanę wchodzić na ten portal. ŻAŁOSNE!!!

0

Bynajmniej, nie podważam, Ibra grał chociażby u nas, a to już coś znaczy. Jednak pieniądz nie stanowi wymiernej wartości talentu piłkarza. Podążając Twoim tokiem rozumowania, David Villa był jakimś drugoligowcem, skoro pozbyli się go za marne parę milionów.

0

To już nawet talent i umiejętności piłkarzy mierzone są w pieniądzach

0

Gdybanie, jak Gmoch z Szaranowiczem.

0

Jakim cudem Luis Suarez ma 0 celnych strzałów?edit: sory zle spojrzalem, niestety nie da sie usunac postu

0

no na pewno nie 15 listopad, bo to nie jest piętnasty listopad w roku 2014, tylko 15 dzień listopada w 2014 roku DO SZKOŁY GAMONIE!!!

11

Żeby spaść trzeba być wpierw na szczycie. Dlaczego nie napisałeś w jakich drużynach wcześniej grał? Czyżby twoje genialne sformułowanie straciło by sens? Haters gonna hate... Swoją drogą to Atletico, gdzie grał w poprzednim sezonie Villa, wygrało ligę i pokonało naszą Barce w lidze mistrzów. Bądź obiektywny...

0

bełkot dnia...

0

Spójrz obiektywnie, to nie Lionel wygrał ze swoim zespołem ligii hiszpańskiej...

0

Wszystkich innych piłkarzy razem wziętych :p

0

Niepotrzebnie przytaczasz te godne pożałowania teksty... Już lepiej siedzieć cicho albo jak normalny kibic podzielić się swoimi przemyśleniami, wrażeniami po meczu.
Pzdr

0

mało....
(tak z zasady)

0

Do autora
Czy to jest news? Opiera się na bez sensownym gdybaniu, z którego nic nie wynika...

1

Jest napisane...

5

Naprawdę w to wierzysz? Daj spokój, nasz kraj jest tego najlepszym przykładem...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?