0

@Medium A kiedy zakażą alko? Cola i hamburgery też niezdrowe.

0

@TheNekro94 A teraz to już za Marokiem do końca :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rastafarnianin Dzisiaj można się śmiać, ale 2 lata temu wojny na argumenty, czy wchodząc do Żabki bez maski rozpylam dookólną aurę śmierci były dość ostre, także tutaj. Teraz większość tamtej bandy się uciszyła, bo minister pozwolił zdjąć kagańce (a on 100% wie co robi), noi pojawiły się inne zmartwienia.

Ale temat fajny, pozdrawiam :) Dla mnie to losowanie przepisów było czołowym absurdem :P Noi bezprawne zamykanie ludziom biznesów, z których żyli.

2

@DaPidejpi Neymar :D

0

@fart Pieniążki to sobie najlepiej wypracować a nie brać.

5

Czy istnieje jakiś inny sport, gdzie sędziowe w takim stopniu wypaczają rezultaty? Tyle dziesięcioleci, VAR-y, Goal-line, i inne kamery, technologie, a oni dalej nie potrafią gwizdać jak należy.

1

Miło, że tak się troszczy o przyszłość futbolu. Tylko ciekawie czy on wie ile kibiców przestało piłkę oglądać przez takich jak on.

1

Nieskuteczność zawsze może się przytrafić i trudno. Cieszy postęp jaki drużyna odnotowała :)

1

@PanAgenda2030 Zgadzam się, tylko z latem nie do końca. Kiedyś 30 stopni to był gorąc, a dziś mamy już po 37. Nie wiem na ile to zasługa zmian klimatycznych, a na ile rozlewanie kolejnych połaci betonu po miastach kosztem parków.

7

Hahaha jak ukarzą Barce, Rome i ta resztę, to p$g powinni zdyskwalifikować na długie lata :D

0

Brejtłejt wie o tym, że go nie chcą, ale ma ta kasę i żyje sobie w pięknym mieście. Prośba nowego prezesa i kibiców to trochę za mało by tak se zrezygnować z kontraktu życia.

Dziękować Bartomeu, którego najwyraźniej podniecało szastanie odrealnionymi umowami.

0

@S_E_B_A
- Nie ma kasy na nowych piłkarzy, bo trzeba opłacić starych.
- Walić to, jakoś bedzie bierzemy!
- Szefie bo, dzwonił jakiś Tebas, że nam nie dopuści tych nowych ziomkó, bo jakieś fair play, czy coś...
- Halo, de Jong? Słuchaj mordo, głupia sprawa wyszła...

Także wielka Barca to piękna ideja, no ale szanujmy ludzi trochę.

4

Fajnie, ze Laporta stara się obniżyć wynagrodzenia, tylko, że tu niby brakuje kasy, a jednak ciągnie za dźwignie i kupuje tak dość grubo. Ja bym powiedział, że Frenkie i inni beneficjenci Barto mają prawo wymagać respoktowania przez klub podpisanych umów.
Stało się pare lat temu i trudno. Obecny zarząd powinien albo zacisnąć pasa z transferami, albo rozwiązać sprawy kontraktowe wcześniej, bo teraz to robimy z piłkarzy durniów i wykopujemy bezpodstawnie.

1

@Janas11224 To samo można by napisać o Juve w kontekście SerieA. Jednak oba te kluby mogą się poszczycić bogatą historią, otwartą cały czas na nowe rozdziały z pucharami. I to wszystko budowane bez szejków, tylko na renomie, za co szacun.

12

@draxidox Szacun dla każdego, kto pracuje, a nie sępi o socjale.

1

@Tomasson81 Jeszcze Pjanic!

0

@anxted @Huck Przepisy są badziewne i absurdalne, właśnie celem łatwiejszego wyrabiania norm mandatowych. To też nie wina policjantów, że takie mają wytyczne. Więc czyja? Tych co to prawo wymyślają.

0

@tobiasson92 Ma prawo kontynuować karierę w kraju wroga, tak samo jak ja mam prawo życzyć sobie go nie oglądać w narodowej koszulce. Trener Michniewicz moje życzenie spełnił i za to dziękuję.

1

@fart Oczywiście warto docenić, że mamy w Polsce klimat zmienny z wyraźnymi porami roku. Inaczej byłoby nudno, gdyby jak w Dubaju cały czas 35+, albo taka w mniejszym stopniu: Anglia. Przyznam, że mi brakuje trochę dłuższych zim ze śniegiem. Upały spoko, o ile mieszkasz na wiosce wśród zieleni i najlepiej w pobliżu jeziorka, bo w zabetonowanym mieście 30c potrafi przyprawić o fatamorganę :/

0

@AdamaTraore zamiast protestować, może lepiej przestać głosować na ten sam rząd, choćby i proponował 700+

2

@Comentateiro "sondy latają po innych galaktykach?" xD

2

Wincyj zakazów, by żyło sie lepi! Następne referendum: obowiązkowy weganizm dla każdego i kategoryczny zakaz pierdzenia!

2

To nie Ukraińcy stanowią problem, tylko ogólna socjalistyczna polityka, tłamsząca gospodarkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Survier Zakażmy może wszystkiego, poza oddychaniem i jedzeniem (z podrzucanych pod drzwi paczek, bo samemu lepiej nie gotować, bo można się skaleczyć, albo zjarać mieszkanie)

0

@IronSanHybrid Dopóki mamy demokrację, to głupi będą rządzili i decydowali za mądrych.

0

@Wojcio Nie wiem jaki jest sens w gadaniu, co by kto zrobił w niedziele gdyby... Nikt nie jest niewolnikiem, jak się praca nie podoba to wypowiedzenie i elo. Jak nie ma innych ofert, to może warto rozważyć podbicie własnych kwalifikacji, a nie płakać do rządu o pomoc.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Medium Ja też pije codziennie, czasem piwko, czasem drineczek, bo mi smakuje i pomaga się wyluzować. Do filmu/serialu/gierki wchodzi jak złoto. Nie zamierzam urządzać przerw i nie widzę w tym niczego złego. Alkoholizmu mamy tyle definicji, ilu gadaczy. No chyba, że ktoś pije ile widzi, bo jak nie to trzepie kończynami, no to już sprawa w miare jasna :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?