0

@Mr_Grucha Ja też w tym nie chodziłem i podejście mam takie samo od początku pandemii: kto chce, proszę bardzo, nic mi do tego. Elo.

5

Pare lat temu bym sie jarał jak sprzęgło w L-ce, ale teraz już za późno trochę na niego.

1

p$g ze swoją brudną kasą powinno zniknąć z mapy futbolu. Będę za Realem, a dalej niech odpadają.

0

@P33ck Fajnie podsumowanie, szacuneczek :) Tylko w sumie nie wiem czy jest sens się spierać, który lepszy. Obaj są wielcy.

0

@Antimadridista_WR Nie wiem, może jakby brał czynny udział w bitkach między kibolami po gran derbi, to bym w taki sposób rozumował. Real jest rywalem, ale też jednym z klubów, budujących historię futbolu na przestrzeni dziesięcioleci. Z kolei takie petro-kluby, wprost przeciwnie. Dzisiaj będę za futbolem, a nie za brudnym hajsem jakiegoś szejka. Także tak.

1

Też w niego wierzyłem i to długo. Talent, dzban i pechowiec zwany szklanką w jednym :(

0

@RichardWinters Nie zrozumiałeś, co mam na myśli, albo może ja niejasno się wyraziłem. Nie bronię jazdy po pijaku w żadnym razie, tylko uważam, ze tego typu prewencyjne rozumowanie prowadzi w złą stronę, do niekiedy absurdalnych przepisów. Zasady ruchu drogowego są jasno sprecyzowane i należy karać za ich łamanie, a nie za to, że ktoś ma szansę je złamać, bo walnął kielicha. Z kolei za wypadek, czyn dokonany kara powinna być najsurowsza z możliwych.

2

@OsamaDembele @panczo To może zabierajmy też auto, jak kierowca jedzie niewyspany, chory, czy choćby rozkojarzony po rodzinnej kłótni? Albo takim co nie ogarniają niektórych zasad, bo niedawno zdali na farcie, co myślicie?
Tylko nie ma jak zbadać, czy kierowca niemal zasypia za kółkiem... To może jednak karać za łamanie przepisów, a nie domysły? Przekraczanie linii, jazda wężykiem, zjazd na czerwonym na przejście: to są konkrety.

1

@BART97 Tak, wybacz, źle mi się kliknęło :/ a już nie mogę edytować

3

@BART97 @Kinginiesta Nikt nie ma kryształowej kuli, żeby przewidzieć jak to by było z premierem Korwinem. Ale takiej kuli nie trzeba, by się przygotować myślowo na dalsze podatki, inflacje i rozdawnictwo za kolejnych rządów popisu. Czym po i pis się różnią poza tematami kościelnymi, uchodźcami i lgbt? Aborcja jeszcze o ile pamiętam... Konfa jako jedyna próbuje wyjść naprzeciw złodziejstwu. Skoro wizja utopijna, tzn, że nierealna prawda? I nie warto nawet próbować do niej dążyć? Super rozumowanie. Jest wujowo, ale stabilnie. Gratuluje.

0

@NismoFCB Ja mam od roku i gram w sumie w gry z PS4 tylko w UHD :) W nowym F1 na ps5 nie ma komunikacji głosowej, co uważam za tragiczne.

Natomiast oferta o której piszesz, całkiem niezła, także chyba bym brał :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Arkon A co myślisz o tym, żeby wprowadzić obowiązkowe szczepienia, maseczki i lockadowny dla wszystkich tych, którzy tak bardzo pragną szczepień, maseczek i kwarantann ??

0

@Kusco15 Ja wrzucę do świnki skarbonki i poczekam, aż się uzbiera na coś większego. Np toster. Bardzo bym chciał toster :)

1

Bąknął, żeby się dziennikarz odwalił i wielkie halo.
Ale skoro się już tak zwierzamy, to przyznam, że ja nie będę trenerem Realu z analogicznych względów :)

12

Fajnie, że wrócił. Zarówno ze względów sportowych, jak i motywacyjnych :)

0

@tom9001 mi sie tam podobały te 2 fazy grupowe, wiecej fajnych meczyków było :) Ale mundial co 2 lata to trochę żal. Umniejszy na znaczeniu trofeum.
Ale tak naprawdę to rynek zweryfikuje, czy im się opłaci. Oby nie i niech do tego stracą!

2

@jarkszon Ja nie wiem, czy takie proste, ponieważ w tym momencie to Ty wysuwasz żądania, a nie ja. Nie pomyślałeś, żeby zamiast kminić, czy ten co kaszle się szczepił, zająć się sobą i założyć odpowiednio filtrującą maskę, gogle na oczy, jeśli uznasz, ze tamtędy też zarazki wchodzą, albo zwyczajnie wziąć na wynos? Jak wchodzę do lokalu, w którym mi się coś nie podoba, to go zmieniam, to jest proste.

2

@jarkszon Tylko widzisz, tu nie chodzi o to kto ma rację, czy które staty są prawdziwe. Tu chodzi o włażenie z butami w czyjeś życie i robienie problemów. Są tacy, co chcieliby funkcjonować jak do tej pory, a tu nie, bo większość społeczeństwa ich ruga za plecami, domagając się tego i owego. Polecam więc zrozumieć, że nie każdy wyznaje ową prewencyjną filozofię i nie ładnie tak na siłę wciskać wszystkim dookoła. Wiesz lepiej? Nic tylko się cieszyć. Daj mi się przekonać na własnej skórze, że tkwię w błędzie.

0

@michal26 Hamilton wygrał tytuł w 2008 dzięki Timo Glockowi - sytuacja analogiczna. Teraz się wyrównało :D Prosiłbym też o oznaczanie w takich postach, jeśli można ;)

1

@kuz Wciskanie na siłę swoich przekonań innym jest wprost ochydne. Każdy wolny, dorosły obywatel powinien mieć prawo działać w obliczu kryzysu jak uzna za stosowne i nic innym do tego. No ale dla większości kraju, którzy by chcieli same przymusy to jest za trudne do zrozumienia.

4

@Momals11 Bo Real jest rywalem Barcelony, a p$g zakałą futbolu, burzącym jego ekonomię i kpiącym z klubów, które budowały swoją pozycję latami.

0

@DLFCB Na sędziów zawsze można ponarzekać, ale akurat w F1 działają o rzędy wielkości lepiej niż w piłce. Kontrowersje będą zawsze, jedni będą zadowoleni, inni nie, ale koniec końców na przestrzeni sezonu to się wyrównuje. Dlatego Max wygrał tytuł w pełni zasłużenie.
A poza tym za nami najlepszy pod wieloma względami sezon F1 od wielu lat i prędko takiego nie dostaniemy :)

0

W odróżnieniu od Xaviego, piłkarze z góry wiedzieli, że dostaną wpiernicz. Nie zdziwiłbym się jakby postanowił rzucić ręcznik jeszcze przed końcem sezonu.

0

Klasa. Chciałbym, by Bayern wygrał tę edycję. Kibicuję im jeszcze od czasów Olivera Kahna. Wtedy byli na poziomie ówczesnej Barcy mniej więcej, potem posucha i teraz potęga. Wrócili na szczyt o własnych siłach. Więc da się i nie potrzeba do tego nowego super sponsora.

0

@against_modern_football "jesteśmy równi, jednością, wielką wspólnotą, pomagajmy sobie *"

* - tylko jeśli "równe" rozwiązanie jest mi akurat na rękę.

1

@david89 Jakbym złapał nowotwór, to wątpię, by nfz przyszedł mi z pomocą ze swoim paro-letnim terminem. Ale nie ważne. Masz swoje zdanie, uważasz inaczej niż ja i nie mam z tym problemu. Prosiłbym jedynie o nie wymaganie ode mnie i innych współdzielenia tego zdania. Nie uważam, że moje jest lepsze, ani gorsze od Twojego, tylko zwyczajne odmienne. Jako dorosły człowiek podejmuje własne decyzję i liczę się z ich konsekwencjami. Tyle.

0

@david89 Skąd ta pewność skoro nie znasz mnie, moich doświadczeń ani sytuacji, które mogły mnie i mi bliskich do tej pory w życiu spotkać ?? Takich, które wpłynęły na zdanie jakie mam i jakie wyraziłem ? Nie cwaniakuję, tylko piszę, że chciałbym mieć wybór do której społecznej zrzuty się dokładam, a do której nie.

2

@chosenone Nie zrozumiałeś o co mi chodzi. Jeśli ktoś nie lubi placów zabaw, to nie powinien ich rozwalać, tylko mieć opcję nie płacenia za ich budowę. Pozbywając się przymusów, pozbylibyśmy się tego typu absurdów o jakich mowa. Wtedy taki NFZ mógłby nie przyjmować do swojego grona chętnych do płacenia, ale nieszczepionych. Ich wybór.

1

@chosenone Absurdalny to jest obowiązek płacenia składek NFZ. Osobiście dawno bym z tego zrezygnował, gdyż w sytuacji kryzysowej nie zamierzam na nich polegać. Ale wszyscy, którzy płacą mają do tego prawo, niezależnie ile dawek, ani czego sobie wstrzyknęli, bądź nie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?