1

Barć jeszcze de Lighta i będzie lux.

19

Mówcie co chcecie ja wolałbym Ney-a

0

Proszę Was nie piszcie już o tym!!!!

2

Cieszmy się de Jongiem. Chłopak wie czego chce i podejmuje szybkie i trafne decyzje, również na boisku. Riola osiągnął to co chciał a chłopak niestety go słucha.

0

Ten tekst to jedno wielkie nieporozumienie!!!!

13

Cr7 też na wyrost

1

Powiem tak: 1:2:3
1. Ney wróć
2. Grizmana brać
3. De Light brać

0

Gazety wypuszczają to co mają wypuścić. Np grizman dogadany dawno ogłoszony będzie w lipcu. De light tez dogadany ale riola walczy k premie dla siebie. 

0

Bierzmy ich w pakiecie!!!

2

Musimy wesprzeć messeiego w ataku bo nic z tego nie będzie. Szybki grizman by się przydał pomimo tej szopki w zeszłym sezonie. 

12

Bartku stań na głowie i ściągnij mbappe!!! A zostaniesz zapamiętany na lata!!!!

2

Artykuł słaby! Trzeba patrzeć na statystyki i brać go!

4

”zostaje” już to gdzieś widziałem ????

1

Poziom pytań - żenujący

0

Bierzmy go! Szybkość i strzał z dystansu się przyda. U boku Króla się jeszcze rozwinie.

0

Byłem przeciwny po zeszło sezonowych szopkach ale chyba trzeba brać grizmana.

0

Co myślicie aby kupić tego mbappe?!

0

Myślę, że potrzebujemy nie tylko messiego i suareza. Pomoc musi zagrać agresywnie jak ajax wczoraj.

0

Barek pojechał

5

Powinien się rozwijać w pierwszej drużynie kosztem Alenii

2

Bierzcie Pogbe i to czym prędzej.

0

Pogba do realu niech tam gwiazdorzy a nie u nas.

0

Bartku nie przegapmy de Lighta jak van Dijka

0

Atleti się niedługo potknie i będzie pięknie. Szkoda tylko, że Messi nie ma z kim zagrać w środku.

0

Ktoś tu chyba przesadza z takim nagłówkiem ?!

0

Oj wiele się musi jeszcze młokos nauczyć.

19

Najlepszy obrońca!!! Chyba w klasyfikacji czerwonych kartek!

0

Jak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia!

3

Brawo Frankie!!!!!!!!

1

Cou zostanie i pokaże klasę!!! A tym co sieją ferment z marcą na czele już dziękujemy!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?