wojti13bar
Dołączył/a: styczeń 2019
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Barć jeszcze de Lighta i będzie lux.
19
Mówcie co chcecie ja wolałbym Ney-a
0
Proszę Was nie piszcie już o tym!!!!
2
Cieszmy się de Jongiem. Chłopak wie czego chce i podejmuje szybkie i trafne decyzje, również na boisku. Riola osiągnął to co chciał a chłopak niestety go słucha.
0
Ten tekst to jedno wielkie nieporozumienie!!!!
13
Cr7 też na wyrost
1
Powiem tak: 1:2:3
1. Ney wróć
2. Grizmana brać
3. De Light brać
0
Gazety wypuszczają to co mają wypuścić. Np grizman dogadany dawno ogłoszony będzie w lipcu. De light tez dogadany ale riola walczy k premie dla siebie.
0
Bierzmy ich w pakiecie!!!
2
Musimy wesprzeć messeiego w ataku bo nic z tego nie będzie. Szybki grizman by się przydał pomimo tej szopki w zeszłym sezonie.
12
Bartku stań na głowie i ściągnij mbappe!!! A zostaniesz zapamiętany na lata!!!!
2
Artykuł słaby! Trzeba patrzeć na statystyki i brać go!
4
”zostaje” już to gdzieś widziałem ????
1
Poziom pytań - żenujący
0
Bierzmy go! Szybkość i strzał z dystansu się przyda. U boku Króla się jeszcze rozwinie.
0
Byłem przeciwny po zeszło sezonowych szopkach ale chyba trzeba brać grizmana.
0
Co myślicie aby kupić tego mbappe?!
0
Myślę, że potrzebujemy nie tylko messiego i suareza. Pomoc musi zagrać agresywnie jak ajax wczoraj.
0
Barek pojechał
5
Powinien się rozwijać w pierwszej drużynie kosztem Alenii
2
Bierzcie Pogbe i to czym prędzej.
0
Pogba do realu niech tam gwiazdorzy a nie u nas.
0
Bartku nie przegapmy de Lighta jak van Dijka
0
Atleti się niedługo potknie i będzie pięknie. Szkoda tylko, że Messi nie ma z kim zagrać w środku.
0
Ktoś tu chyba przesadza z takim nagłówkiem ?!
0
Oj wiele się musi jeszcze młokos nauczyć.
19
Najlepszy obrońca!!! Chyba w klasyfikacji czerwonych kartek!
0
Jak punkt widzenia zależy od punktu siedzenia!
3
Brawo Frankie!!!!!!!!
1
Cou zostanie i pokaże klasę!!! A tym co sieją ferment z marcą na czele już dziękujemy!!