8

Macie racje komentatorzy elewem to jakiś dramat!!!’

0

Dzisiaj Cou pokaże najlepszą wersję siebie.
Najpierw Suarez na 1:0 Cou na 2:0 i Messi na 3:0 i 4:0!!!!

0

A co z tą transmisją w tv?!

0

Messi nie odpuści klasyku

0

Zrobimy płaczki aż miło będzie patrzeć.

1

Cieszę się na mecze z realem. Dwie jaskółki Realu wiosny nie uczynią. Po el clasico znów będą w kryzysie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?