wolny99991
Dołączył/a: luty 2014
Wieliczka
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Michalak a mało zawodników odpowiedniej klasy ??
1
@Chakalaka Najlepsze Suarez może mieć mistrza w tym sezonie .
Najgorsze Oddaliśmy jednego z lepszych graczy w historii za czapkę gruszek a niektórzy dalej nie widzą jego braku .
1
@Pertezm ty jesteś jakiś dziwny gość ... Albo małolat ... A Luisowi należy się ogromny szacunek bo takiej 9 prędko nie będziemy mieli .
0
@Klaudia30 zgadzam siebz toba w kwesti ze zasluzenie wygral . Ale bylo kilka spornych sytulacji , gdzie niestety pomogl im arbiter . Przy czym zaznaczam oni wygrali zasluzenie lige
5
@DonMatteo901 milo?? Chyba dla kibocow realu ...
0
@Naker tak kibice innych klobow kibicuja nam zeby bartek zostal z nami na lata ....
1
Sprzedawac dalej po cenach biedronki ... Artur konkltrakt mial 2-3miliony Pianic 7 ..... Oszczednosci januszy biznesu .... Kupili za 70 sprzedadza za euro w zmiennych jak znajda frajera albo ktos nas ...
1
@ramon59 ale trofea zdobywal ...
1
@Chakalaka jeszcze zatesknisz za Suarezem i sobie darujesz takie komentarze
0
@jeykey1543 Pique nie dostal czerwieni
0
@QuentinTarantino z tego co ja pamietam w debiucie asysta do. Neymara w GD . pozniej gorzej ... Ael w pierwszys sezonie chyba 25 bramke tak jak mowil ze chcialby zdobyc 25 ..... Z tego co pamietam
8
Bardzo mi szkoda Suareza .... Bedziemy za nim tesknic a osoba co go od grubasow wyzywaja otworza sie oczy dopiero jak braknie jego walecznosci zadziorosci . Zgadzam soe z Rivaldo .
2
@Klaudia30 zgadzam sie mi osoboscie juz brakuje go .... Szkoda mi strasznie Suareza
0
bedzie go mi brakowalo ... Jeszcze za nim zatesknia osoby co nazywaja go grubym ..... Dziekuje za wszystko jestes legenda , dziekuje za walke poswiecenie . Pamietam najwzniejsze twoje bramki to z juve i realem na 2-1 w 2015 to wtedy dowiezlismy mistrzostwo dzieki temu zwyciestwu tam decydowaly cenymetry mialem przyjemnosc byc na meczu . Siedzialem akurat po stronie gdzie strzelik Matie
1
@michalm21 malo tego on raczej zasluguje na zostanie . Tym bardziek godzi sie na rezerwowego . tez socio ale krocej 2007 legitymacja :)
0
@geass chodzi mu o to pewnie ze duzo bramek pada :)
0
@InterNazionale tak ... Wymuszenie faul byl ... Gdyby nie uznal wam Milito a nam Uznal Bojana to bys mial 1-2 i 1-0 ....
0
@El dominatore obrazajac kogos kto osiagnol zadaj pytanie gdzie ty jestes . ja widze w nim jedna z najlepszych 9 i mega walczaka . jeszczd za nim zaplaczemy
7
@Kondziubarca 12 w obronie i na 1 : 0
2
@creativeopinion idz na swoja stronke tam masz szybko wszystko. ... A co do Messiego jestem za tym zeby odszedl oczywiscie za jakies rosadne pieniadze
1
Ja bym go bral do Wieczystej Krakow . ten klub ma wielkie ambicje :) malo kibicow ale ambicje sa :)
0
@tomFCB To jak cos moge sie z toba zalozyc ze sie mylisz :) moze tak o 100 zl ?
10
W tych trudnuch czasach naprawde fajne pozegnanie , wypowiedzi z klasa .
0
@Pelart2 wybrali bo mial farta udalo mu sie akurat byc przed wyborami a klub mial super styczen-maj i zdobyl tryplet ... Jeszcze finanse byly plynne i wydawalo sie ze klub dobrze na tym wyjdzie .... A jak wyszlo to wiemy
0
@adrianrtf kolega wyzej dobrze Ci napisal w kontraktach ma ze musza go wyplaci. Ja np mam jak pracodawca by mnie zwalnial to placi 3 miesiace + 3 miesiace wypowiedzenia
1
Dla mnie osobiscie najlepszy napastnik jakiego mielismy od lat ... Jego agresja wola walki , biganie za kazda pilka ... Szkoda ja osobiscie bym go jeszcze zostawil na rezerwe .... Tylko te pensje .... One zrujnuja klub bartka nie bedzie (oby ) a kontrakty pozostana jeszcze przez lata ....
5
Czyli placimy Liverpoolowi 5 baniek za Coutinho ....
0
@Gargamel01 ze musimy zaplacic Liverpoolowi 5 baniei za LM Coutinho
0
@Szpenio jest bestia z niego :)
0
Juz mnie to denerwuje Messi zostanie Messi odejdzie . Czasu juz nie cofniemy .... Jak mu zalezy na sukcesach niech idzie bo nas czeka przebudowa i wielka niewiadomo . Taki Totti kochal swoj klub na dobre i zle , szkoda ze coraz mniej takich pillarzy . Jedno co bym chcial to jeszcze zobaczyc raz Messiego z trybun tak jak to mialo podczas pozegnania Iniesty :)