0

@Led debil to mało powiedziane

15

Jakiś wybitny to on nie był ... Ale walki i przywiązania do barw mu się nie odmówi ... A czasami to ceni się wyżej . Dziękuję za bramkę z PSG ( byłem na tym meczu ) oraz super mecze z realem bo to mu często wychodziło

0

@Katalończyk 99 dodaj że zarabia a my za najlepsze nasze gwiazdy nic nie zaroblisimy

0

@ini_barca już kiedyś był artykuł jaka jest różnica między aktywowaniem klauzury a dogadaniem się między klubami polecam przeczytać bo to jest ogromna różnica

1

Szkoda tylko duża część kibiców tego nie widziała mówić żeby gruby odszedł .... Zawsze go bronilem i uwielbiałem dla mnie najlepszy

2

@Murazor dodaj że w pierwszym meczu też nie było podyktowanego karnego dla Barcelony

3

Walić ich zawsze i wszędzie mam w d... Ta drużynę bez honoru

0

@Marcelinho99 ty wejdź zejdź z Xaviego bo kim jesteś żeby go oceniać ??

0

@rogal478 to idź im kibicuj jak Ci nie pasuje

1

@Marcelinho99 zanim coś napiszesz pomysl .... 5 sezonów .... A z Xavim w tym roku zaszliśmy gdzie lata nas nie było ....

2

@against_modern_football ale porównanie dałeś ... Słabe , przypomij sobie co robił figo i jak wypowiadała się o klubach a co zrobił judasz

0

Najbardziej nie chce Atletico .... Już na nieraz wywalili , jak zagrają na swoim poziomie to nas pykna ... Poza tym chciałbym gdzieś fajny wyjazd zaliczyć .... A jednocześnie jak ktoś będzie potrzebował biletów na sektor Barcelony na wyjazdach możecie pisać .

1

Dodam że ten mecz to w dłużej mierze wygrał nam Valdes .... A co do Arsenalu to tak naprawdę powinien kończyć w 9 .... Bo przy golu na 1-0 była symuluka faulu .... I żółta powinna być za udawanie a że gość już miał żółta ... I e dodatku nam strzelił bramkę .... I jeszcze ta bramka Giulego nie zaliczona na 1-0 dla nas .... Bo Leman akurat wtedy wyleciała .... Mecz historia ...

0

@czarnatom ja Bardziej jak obejmuje Chelsea po Lampardzie i wygrywa LM

0

@PJ777 kibicem się jest a nie bywa . Jeżeli twoim zdaniem piłkarz wybiera klub oglądając jeden mecz ( to świadczy o piłkarzu ) .

0

@Pawlak1992 lewa noga lewego

0

@bary dobranoc spokojnej nocy

1

@PJ777 to zawsze możesz im kibicowac

0

A pochwalę się też byłem pod tym domem tylko mnie nie zaprosiło na grilla :(

0

@konrad_1098 ja gościa mega lubię i mi go szkoda bo na boisku zapierdziela a teraz to gramy bez ambicji

0

@Messi1000000 ale mnie Głowno obchodzi real ja jeżdżę do Barcelony na mecze a nie realu

3

@Rupert_Haubica 10 zł to duzej pewności nie masz ....

0

@Messi1000000 jak cię real interesuje to nie ta strona .co was tak real obchodzi jakiś kompleks . Patrzmy na siebie . Visca el Barca

0

@Ronad10 ale wiesz Guardiola miał mega skład teraz nie mamy takie składu .... Nawet ławki chociaż dziś poszło super na betisis

0

@Ronad10 a wiesz że też o tym myślałem ... Zawsze kryzys był na przełomie styczeń luty ..... Ale teraz kur... Cały sezon może być ...

0

@wacha19 a kto was będzie bil ??

0

@Mroziu co Polak to opinia ja mam zupełnie inna niż ty

0

@Transu96 jakie 3?? ... Nie 2 ??

0

@Mroziu to każdy co zdobędzie mistrzostwo to będą zastrzegać ... Pele zdobył 3 razy mistrzostwo ...

0

@Mroziu ale o tym graczu powiedzieć wybitny to nic nie powiedzieć . Szkoda że Barcelona nie zastrzegła np numeru 30 jako że z tym debiutowal .... Zawsze było by to jaka odznaka dla niego za to co dla nas zrobił

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?