wolny99991
Dołączył/a: luty 2014
Wieliczka
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bobo25 tak od razu się domyśliłem , o co chodzi jest to wzięte w cudzysłów ... Dla mnie było to odrazu jasne i czytelne . Gościu był wtedy brakującym klockiem
0
@Bajson no a ty prawie wiedzę 3 latka
0
@Bobo25 to skoro byłeś takim takim fanem Davidasa to powinieneś wiedzieć .... Jak przychodził w styczniu to Barcelona była w 2 połowie tabeli .... Jak przyszedł tak zaczęli grać że skończyli za Valencia .... Czyli na 2 miejscu .... Wygrywali praktycznie wszystko .... A przenośnie pasuje czasem zrozumieć
0
@kinioo Ciesz się że to nie Polska z Czechami bo już mogło być po mecze z taką grą naszych Orłów
0
@Technik znaczy że w Viktorii ?? :p
0
@FC4BARCA a kto Cię bije ?
0
Tylko nie on ....
2
Brawo Radek w punkt ... :)
0
@Tatazolwinia nie porównuj Messiego ile on dla klubu zrobił
1
@MamerTponad100 razem z takimi kibicami co są przeciwko trenerowi .
0
@betonito Janusz zawsze wie lepiej :)
0
@Dankho94isback nie napisałeś ale kontekst twojej wypowiedzi sugeruje dlatego rozumiem kolegę że tak napisał Ci
0
@lysy1015 tępy to może ty jesteś i nie obrażaj mnie bo sobie tego nie życzę i ja sobie na to nie pozwolę . Błąd jest błędem i jeżeli to wypatrza wynik to naprawdę nie ma znaczenia kiedy on jest . 2 sprawa to jeździsz na mecze Barcelony ?
3
Dla mnie mega kozak jestem zwolennikiem takiej gry nie boi się wsadzić głowy tam gdzie inni by nogi nie dali . Nie odpuszcza , Walczak :) brawo
0
@lysy1015 ale pierdzielisz głupoty ... Co za różnica czy gola zalicza w 46 czy w 90 min gol to gol . To że ktoś miał słupki to nie tłumaczenie
3
@Ptasior słabo się znasz na piłce jak nie wiesz kto to
1
@luka1995 no nie jesteś słowo ZYSK i wszystko jasne
0
@Mroziu Raków oby awansował do ligi mistrzów i jak by trafili na Barce to miazga :) mielibyśmy dostęp do biletów na mecze wyjazdowe bo mamy fanklub w Krakowie i bylibyśmy w stanie coś ogarnąć na sektor gości :) .. za tatuaż szacunek :) ja mam dużo zdjęć z piłkarzami Barcelony ... I też kilka fot z wyjazdów
0
@Mroziu zostaje przy swoim my mistrzem a nawet getafe 2 . Mnie nie interesują inne drużyny tylko Barca . Jestem Polakiem dodam Ci że socio których kilka razy w sezonie jest na meczu .
0
@Greenalley a to zgodzę się z tobą . Ja myślałem że mnie oceniasz że tak robię . ja kupiłem karnet bo mnie cena skusila , jak w tamtym sezonie był problem z biletami na real a cena była około 200 najtańsze .... To pomyślałem dam 255 a napewno podjadę 4 razy jakąś fajną LM się trafi. Real i już taniej wychodzi karnet ...
0
@Mroziu potrafię . A ty jesteś kibicem jakieś drużyny ? Czy przeciwnikiem jakieś ? Bardziej Ci zależy na dobro twoje czy nienawiści do innych ?
0
@Mroziu a później przyjdzie mecz w europejskich pucharach np Chelsea i też siłowo nas zdominują ....
0
@Mroziu Mallorca nie ma na to składu . I nie ma co się oszukiwać że będzie mistrzem w tym sezonie. Niestety raczej drużyny z poza 3 nie mają szans w tym sezonie na to chyba że będą takim Lesterem angielskim .... . oceniam na za zasadzie tego co piszesz bo patrzysz na Getafe a chłopaki tam grają jak umieją i co im się udało wywalczyć to ich ... Obrali na nas taka taktykę i niestety to oni wygrali a skoro my tam już tak długo nie potrafią bramki zdobyć to coś o nas świadczy
0
@Mroziu to napisałem podaj nazwę drużyny .. kolego nie znasz mnie to nie oceniają , jak masz wątpliwości czy i ile razy byłem na Barcelonie zapraszam na np FB . I wymienimy się doświadczeniem
0
@Greenalley nie oceniaj tak np mnie mam kuzynkę co mieszka pod samym Camp Nou :) ona sobie korzysta jeździ . Ja niestety nie bo mieszkam w Polsce i poprostu ciężko było by jeździć na każdy mecz ale 4-5 spotkań w sezonie to bardziej się opłaca karnet :)
0
@Mroziu no współczuję . Pewnie jesteś takim kibicem co tak naprawdę nie byłeś nigdy na meczu Barcelony tylko przed TV . Podaj mi drużynę która wygra liege jak nie Barca ?? Real pewnie , no może Atletico
11
Do redakcji karnet najtańszy kosztował 255 e wiem bo taki sobie zakupiłem . FAJNE jest to że można przepisać go na dowolną osobę ( na każdy mecz może iść inna osoba tylko 6 dni przed meczem należy podać dane osoby ) . Uważam że super cena to jest biorąc pod uwagę fakt że bilety najtańsze od około 50 e ... A na mecz z Realem pewnie z 200 ....
4
@Mroziu to Ci współczuję jak bardziej kibucujesz żeby ktoś spadł niż tym komu się kibicuje zdobył mistrza
0
@luka1995 no nie gra ale potencial ma przynajmniej na takie getafe powinni mieć....
1
@luka1995 nie trzeba patrzeć na Getafe tylko na siebie przecież to my jesteśmy Barcelona