woteczkin
Dołączył/a: lipiec 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No trochę dodał od siebie Luisito nie powiem, że nie.
3
Właśnie też się dziwie, że nikt nie zauważył tej nogi Marquinhosa uderzającej o łydkę Suareza. A tutaj gif https://gfycat.com/BowedOnlyChicken
5
http://www.przegladsportowy.pl/pilka-nozna/europuchary,kontrowersje-z-meczu-barcelona-psg-opinia-slawomira-stempniewskiego,artykul,764410,1,832.html
Tutaj wypowiedzi eksperta nc+ od sędziowania Pana Sławka Stempniewskiego na temat karnych i nie tylko.
3
Jezu ale Święcicki płacze na tym twitterze haha
0
Nie rozumiem tego gadania o karnych z kapelusza..
3
Cóż za skok !
0
GOLAZO
0
City Monaco mega dobry mecz. Monaco bardzo ciekawa drużyna.
0
Wiara w Barcelone zawsze będzie ale wygrać u siebie 5:0 z takim zespołem jak PSG to bardzo ciężka sprawa.
1
Barcelona bardzo biernie ZERO jakiejkolwiek agresji w odbiorze NIC. Dawno nie oglądałem tak słabej Barcy.
0
Tak :)
80
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/p480x480/16640882_1596784937016849_7123796295058834463_n.jpg?oh=e070d208fe50cb75277768e5dd67cbba&oe=59385E9E
No no no :D
0
No robi to wrażenie. :)
1
Monaco w tym sezonie jest niesamowite pod względem ilości zdobywanych bramek
1
Alex Del Piero oraz jak nowy nabytek Barcy Santiago Bueno :D
0
No właśnie kur** co nie zasłużyliśmy. Piłka nożna to taki sport gdzie nie zawsze wygrywa ten, który ma lepsze statystyki i lepiej się prezentuje przez cały mecz. Liczy się tylko strzelenie więcej bramek niż przeciwinik, a dziś zostaliśmy okradzeni z bramki i z 3 pkt !
0
Dlaczego szkoda ? Większa rywalizacja będzie w końcówce sezonu. Chociaż i tak zapewne scudetto trafi w ręce Juve.
7
A Inter w lidze włoskiej się odbudowuje, 2:0 do przerwy z Pescara i wskazuje to na 9 zwycięstwo z rzędu.
3
Jako, że się nudzę o tak później porze, postanowiłem przygotować zestawienie dotyczącą rozegranych meczy zespołów, które plasują się najwyżej w tabeli. W tym zestawieniu uwzględniłem mecze pomiędzy czołówką oraz dodałem takie mecze, które według mnie zasługują by pojawić się w tej rozpisce czyli spotkania z Celtą, Athletic oraz Valencią. Uwzględniłem takie rzeczy jak ilość zdobytych pkt(max 24) bilans bramkowy oraz mecze u siebie i na wyjeździe.
BARCA 13/24 pkt bilans b. |13--11 mecze u siebie - 3 |mecze na wyjeździe - 5
REAL 14/21* pkt bilans b. 13--6 |mecze u siebie - 3 |mecze na wyjeździe - 4
SEVILLA 16/24 pkt bilans b. 14--5 |mecze u siebie - 4 |mecze na wyjeździe - 4
ATLETICO 8/24 pkt bilans b. 9--12 |mecze u siebie - 1|mecze na wyjeździe - 7
RSSS 10/24 pkt bilans b. 11--16 |mecze u siebie - 6 | mecze na wyjeździe - 2
VILLAREAL 12/24 pkt bilans b. 12--6|mecze u siebie - 5|mecze na wyjeździe - 3
*Real ma jeszcze do zaległy mecz z Valencia
Jak widać Sevilla wypada w tym zestawieniu najlepiej do tej pory, natomiast najmniej pkt zdobyło Atleti ale ciężko się temu dziwić skoro aż 7 meczy zagrali na wyjeździe. Martwi trochę ilość straconych bramek przez Blaugrane w tych meczach ale miejmy nadzieję, że się to poprawi w rewanżach z tymi drużynami.
0
Mam nadzieję, że będzie pierwszym wyborem na tą pozycję do czasu aż Busi nie wyleczy kontuzji.
0
Z tym akurat się zgodzę. :)
30
Rakitić bardzo mi się dziś podobał na defensywnym pomocniku. Bardzo dobry mecz w jego wykonaniu.
1
Słowa rzucane na wiatr..
1
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16114742_1575877255774284_3626047630358919420_n.jpg?oh=672788166a3123d08bf163cd26e4f14c&oe=591F9F7D
Proszę
0
Po zejściu Iniesty znowu jakby naszej pomocy nie było..
0
JOVEEEEETIIIIIIIIIIIIĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
On to jednak lubi w końcówkach strzelać :D
0
https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/16105725_1568822866479723_8559491429485219746_n.jpg?oh=fff2c19acc00deaff569342c75e2c562&oe=59181F3E
0
No i 3:1
0
Nie chcę tu nikogo już zwalniać, ponieważ cały czas wierzę, że odbijemy się od dna ale.. Wydaję mi się, że nadszedł już taki moment w karierze Lucho jaki wystąpił podczas ostatnich sezonów zarówno u Rijkaarda jak i Pepa gdzie zawodnicy tak jakby stracili swój zapał, a trener nie ma już na nich takiego wpływu jak na początku. Miejmy nadzieję, że się mylę i Barca odzyska swój blask( w co wierzę z całego serca), a Luis pokaże jeszcze swój kunszt trenerski.