woteczkin
Dołączył/a: lipiec 2013
Poznań
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przecież to już jest szczyt wszystkiego to sędziowanie. DRAMAT
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Co tam się dzieje w meczu Swansea z Crystal Palace :o
0
Tyle, że to nie ten Emerson tylko jakiś młodzik :)
9
A tymczasem w meczu towarzyskim.. http://www.flashscore.pl/mecz/bJtgQ4D4/
11
Jak real w lidze mistrzów tak Portugalia na Euro. Dwie nie zasłużone drużyny zachodzą tak daleko. Ale no nic taka jest piłka. Dziękuję Polacy daliście z siebie wszystko, jesteśmy z was dumni !
1
Tak to jest jak cała trójka napastników gra w prawie wszystkich meczach sezonu, a klub nie posiada godnego zmiennika na tą pozycję. Brawa dla Atleti i życzę im dotarcia do finału i nawet wygrania go bo zasługują na to. A nam pozostaje jeszcze liga i puchar.
0
Dzięki wielkie !
0
Wie ktoś może kiedy komputer będzie działał jak router ? (Jakiś przykład) :)
1
Messi tak trochę bez jaj dziś.
0
Marc Overmars ?
0
Jak grali Munir i Sandro ? Nie miałem okazji obejrzeć meczu.
1
Wszyscy Suarez i Suarez, a Rakiticia nikt nie widzi
0
To dla Pana http://img.sadistic.pl/pics/7c5a141733bf.jpg
2
0
Nie jestem zbytnio chyba na czasie. O co chodzi z kapitanem Grzmotem ? :D
0
Zwyciężyliśmy z mistrzem Anglii i Francji no to teraz czas na mistrza Niemiec, a w finale mistrza Włoch :D
0
Gonzalez Gonzalez, Hernandez Hernandez, Roman Roman. Hiszpańscy sędziowie. :D
0
Mistrz uderzenia z zewnętrznej strony stopy.
0
Skończy się ropa to już nie będą tacy bogaci, a to już za niedługo :)
0
Taką grą to możecie nam pięty lizać
0
Dalej kiedy kolejny mecz bo już doczekać się nie mogę :D
0
No nic, Malaga zagrała mecz życia no i tyle.
1
Nie no tak jak przeżyłem odejście Ronaldinho z Barcelony, to odejścia Messiego nie przeżyję.
0
Tyle, że Lucas gra na prawej stronie ataku ;)
0
Ależ akcja Huesci
0
Nareszcie Luis :D
0
Ale petarda Alvesa !
0
Nagroda jest chyba przydzielana za sezon 2013/14
2
"zaczoł" xDD