0

Przecież to już jest szczyt wszystkiego to sędziowanie. DRAMAT

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Co tam się dzieje w meczu Swansea z Crystal Palace :o

0

Tyle, że to nie ten Emerson tylko jakiś młodzik :)

9

A tymczasem w meczu towarzyskim.. http://www.flashscore.pl/mecz/bJtgQ4D4/

11

Jak real w lidze mistrzów tak Portugalia na Euro. Dwie nie zasłużone drużyny zachodzą tak daleko. Ale no nic taka jest piłka. Dziękuję Polacy daliście z siebie wszystko, jesteśmy z was dumni !

1

Tak to jest jak cała trójka napastników gra w prawie wszystkich meczach sezonu, a klub nie posiada godnego zmiennika na tą pozycję. Brawa dla Atleti i życzę im dotarcia do finału i nawet wygrania go bo zasługują na to. A nam pozostaje jeszcze liga i puchar.

0

Dzięki wielkie !

0

Wie ktoś może kiedy komputer będzie działał jak router ? (Jakiś przykład) :)

1

Messi tak trochę bez jaj dziś.

0

Marc Overmars ?

0

Jak grali Munir i Sandro ? Nie miałem okazji obejrzeć meczu.

1

Wszyscy Suarez i Suarez, a Rakiticia nikt nie widzi

0

2

0

Nie jestem zbytnio chyba na czasie. O co chodzi z kapitanem Grzmotem ? :D

0

Zwyciężyliśmy z mistrzem Anglii i Francji no to teraz czas na mistrza Niemiec, a w finale mistrza Włoch :D

0

Gonzalez Gonzalez, Hernandez Hernandez, Roman Roman. Hiszpańscy sędziowie. :D

0

Mistrz uderzenia z zewnętrznej strony stopy.

0

Skończy się ropa to już nie będą tacy bogaci, a to już za niedługo :)

0

Taką grą to możecie nam pięty lizać

0

Dalej kiedy kolejny mecz bo już doczekać się nie mogę :D

0

No nic, Malaga zagrała mecz życia no i tyle.

1

Nie no tak jak przeżyłem odejście Ronaldinho z Barcelony, to odejścia Messiego nie przeżyję.

0

Tyle, że Lucas gra na prawej stronie ataku ;)

0

Ależ akcja Huesci

0

Nareszcie Luis :D

0

Ale petarda Alvesa !

0

Nagroda jest chyba przydzielana za sezon 2013/14

2

"zaczoł" xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?