0

Mam nadzieję że masz rację, chciałbym ale szczerze wątpie góra 2 sezony i Neymar odejdzie a jak obronimy LM to kto wie czy nie teraz :)

0

To może być bliżej niż myślisz jak obronimy LM to kto wie :)

0

Jeszcze się okaże że Neymar indywidualnie ma pecha :) bo jak by się pojawił 5-6 lat później to kto wie a tak Messi ma dopiero 29 lat pogra jeszcze co najmniej 3-4 sezony na takim poziomie to Neymar będzie miał już lat 29 :)

0

Coś w tym jest jemu ufam najmniej. Suarez nasz chłop widać i jakoś czuć. Neymar czasem jak gola nie strzeli to jakoś widać ze coś nie tak kogoś mi to przypomina na szczęście jest Leo i go temperuje nawet swoim zachowaniem :)

0

Jeszcze jedno głupoty piszesz tamten Sezon był jednym z lepszych dla Leo 58 goli a cała trójka grała ,,,pomyśl zobacz a nie pisz co Ci się nawinie, Gra pod Messiego co rozgrywa najwięcej i oddaje karne hmmm

4

Oglądam Barcelonę od 25 lat pamiętny finał z Sampdorią :) Nikt nie grał nigdy jak Leo, choć Ronaldinho to był prze magik, Dziś wszyscy się zachwycają Neymarem dla mnie to on się za bardzo popisuje, Leo ma technikę użytkową nie przyjmuje piłki pod publiczkę czy bo tak fajnie :) jak by chciał to by to robił ale on jest ponad to, Leo to Jordan piłki nożnej dla niego się ogląda mecz :)

1

Messi na początku grał końcówki meczów i dopiero od właśnie 5-6 lat strzela jak strzela że ma chyba w ostatnich 350 meczach 370 goli wcześniej grał mało, wchodził z ławki i dlatego tak to wygląda nie wiem kto robił to zestawienie ale nie ma pojęcia o piłce :)

0

Jeszcze inaczej pokaże wam jak ta statystyka kłamie Messi ma blisko 500 goli w rep i Barcelonie na dziś różnica 5 lat między nimi a Ney ma 211 więc po ile goli musi strzelać co sezon żeby być tu gdzie dziś Messi po blisko 60 przez najbliżesze 5 lat nie mówię że to niemożliwe ale mało prawdopodobne

2

Hmmm tylko jedno ale właśnie w wieku 24 lat Messi zaczął sój strzelecki popis 93 gole w roku i po 50-60 w sezonie :) jak zwykle statystyka przekłamuje nieco

0

Poziom ligi Brazylijskiej to dno i dwa mery mułu ... skoro Barcelona się bawiła z Santosem i jak kolega pisze 4-0 na lekkim luzie to sobie nie wyobrażam drużyn z miejsc dolnych poziom 4 ligi w Hiszpanii

0

11- 1 to i mnie poniesie :)

0

Aha nie wiedziałem :)

0

To już niech go wypożyczą jak tak chce a na rezerwę niech przyjdzie ten bramkarz z Betisu :) to chyba nie jest wielka gwiazda więc można go kupić :)

0

Na stronce tej u góry są statystyki i ma 16 Asyst 13 Suarez i 9 Messi co pokrywa się ze stronką gdzie są statystyki MSN i jest że maja 36 asyst w sezonie a więc jeszcze 2 mniej. na 100 nie ma 20 asyst

0

Może być tak ja piszesz a może być odwrotnie, Jeśli obronimy LM Neymar może odejść, Może podziękować Messiemu za piękny okres gry i szukać swojej drogi może ale nie musi, Trudno to ocenić na dziś w Barcelonie zawsze będzie i tu się zgodzę z Gazetami Neymar nigdy nie prześcignie Messiego w Barcelonie. Nigdy nie osiągnie takiego pułapu, na którym jest słynny Argentyńczyk i jeśli obaj wciąż będą w katalońskim klubie, to Neymar zawsze będzie w cieniu Messiego. Może być tak że odejdzie ale myślę że nie do Realu raczej do Anglii gdzie zostałby królem drużyny, wszystko byłoby pod niego ustawione. Może się stać tak że mimo przyjaźni z Leo będzie chciał udowodnić że sam też może. Surez zostanie do Końca kariery :)


0

Skąd 20 Asyst Neymara? chyba jak się mu pomnoży. chyba ma coś koło 12-14 ale 20 ?

0

Człowieku jak mawiał M Twain są Są trzy rodza­je kłam­stw: kłam­stwa, bez­czel­ne kłam­stwa i sta­tys­ty­ki. co w przypadku Realu i Ronadlo sprawdza się w w 100%. a po drugie MSN ma 80 goli w rozgrywkach a BBC 65 po 3 komu oni wbijają te gole różnica między MSN a BBC jest ogromna a penek aż płacze :)

0

zważywszy na ilość bramek w stosunku do meczy i że dzieli ich 2,5 sezonu Ronaldo to początek 85 a Messi środek 87 data urodezenia to Ronadlo jest za Messim o 100 goli :)::)

0

Romario do 40 strzelał :)

0

2

Oficjalnie Messi ma 507 goli ze spotkań oficjalnych w których grał

Best Goalscorers All-Time (Official Matches)

1. Bican, Josef (Austria, Bohemia/Moravia) 805+
2. Romário (Brazil) 772
3. Pelé (Brazil) 767
4. Puskás, Ferenc (Hungary) 746+
5. Müller, Gerd (Germany) 735
6. Deák, Ferenc (Hungary) 576+
7. Seeler, Uwe (Germany) 575
Tulio „Maravilha“ (Brazil) 575
9. Friedenreich, Artur (Brazil) 557
10. Willimowski, Ernst (Poland, Germany) 554+
11. Eusébio (Portugal) 552
12. McGrory, James (Scotland) 550
13. Binder, Franz (Austria) 546+
14. Peyroteo, Fernando (Portugal) 544
15. Sánchez, Hugo (Mexico) 541+
16. Walter, Fritz (Germany) 539+
17. Ronaldo, Cristiano (Portugal) 536 *
18. Takacs II, Jozsef (Hungary) 523+
19. Zsengeller, Gyula (Hungary) 522+
20. Zico (Brazil) 522
21. di Stéfano, Alfredo (Argentina, Spain) 514+
22. Krankl, Johann (Austria) 514
23. Nordahl, Gunnar (Sweden) 513+
24. Roberto Dinamite (Brazil) 512
25. Greaves, Jimmy (England) 511
26. Bene, Ferenc (Hungary) 508+
27. Messi, Lionel (Argentina) 507 *
28. Sarosi, Gyorg, Dr. (Hungary) 495+
29. Kocsis, Sandor (Hungary) 493+
30. Schlosser, Imre (Hungary) 489+
31. Larsson, Henrik (Sweden) 470+

0

Najlepsze wyniki w Historii LL 9 najlepszych Messi i Ronaldo pojawi się na niej Suarez ?



1ArgentinaLionel Messi2011–12Barcelona 73 60 1.217

2PortugalCristiano Ronaldo2014–15Real Madrid 61 54 1.130

3ArgentinaLionel Messi2012–13Barcelona 60 50 1.200

PortugalCristiano Ronaldo2011–12Real Madrid 60 55 1.091

5ArgentinaLionel Messi2014–15Barcelona 58 57 1.018

6PortugalCristiano Ronaldo2012–13Real Madrid 55 55 1.000

7PortugalCristiano Ronaldo2010–11Real Madrid 53 54 0.981

ArgentinaLionel Messi2010–11Barcelona 53 55 0.964

9PortugalCristiano Ronaldo2013–14Real Madrid 51 47 1.085

3

Gdyby strzelał karne których mieliśmy już 14 w tym sezonie mógłby się nawet zbliżyć do rekordu Messiego 73 bramki w sezonie :)

0

Współczuje tym którzy kiedyś będą grać w Barcelonie jak się skończy era MNS niech trwa jak najdłużej. Współczuje im zmierzyć się z tą legendarną Barceloną która teraz jest będzie niezmiernie ciężko :)

0

został już doliczony :)

0

79 na tej stronie są wszystkie statystyki u góry :) a nawet 80 :)

0

W tamtych czasach liczył się bardzo puchar króla prawie jak mistrzostwo i wszyscy najlepsi zawodnicy grali od 1 rund i takie mają statystyki

1

Najlepszy ma coś koło 80 więc Messi raczej tego nie pobije ale kto wie :)

0

11 8 w styczniu :)

0

Szkoda tylko jak by przegrali bo to mecz na rekord

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?