0

Ronaldo ma swoje lata 31 więc już traci na wartości z każdym miesiącem ,,,Niestety za jakiś czas dotknie to Leo... a Neymar dopiero wchodzi w nejlepszy wiek dla piłkarza 25-30

0

Chyba tak właśnie jest inaczej to nie ma sensu

0

Tego zawodnikkkkaa za darmo bym nie chciał ....chyba żartujesz takiego dziada,,,, potem by robił 2 kółeczka i podawał do Messiego żeby coś zrobił

0

Benzema hahaha Ronaldo może to był wart 3 sezony temu,,, teraz sportowo to góra 40 milionów 31 lat ma Neymar ma tylko 23 przed Ronaldo góra 3 sezony przed Neymarem 10

0

W sumie jak bym miał tyle kasiory a i tak pewnie część ciuchów za darmo :) jak reklamują to biorą se pewnie co chcą i jeszcze im za to płacą ...

0

Messi ma super bluzę :) jakiś problem TY się pewnie lepiej ubierasz a kupiła mu pewnie Shakira

2

Jak ktoś piszę że Munir może się czuć urażony to chyba nie wie o co chodzi.... pewnie oni się znają od lat i wiedzą na co można sobie pozwolić i z kim.... Np może z Mache nie można bo ma taki charakter a z Munirem można i na tym bym zakończył nikt z nas ich nie zna jako ludzi

2

Chyba już 3 przestrzelił na 7 czy 8 średnio gorzej nawet niż Leo z tymi karnymi

0

Lewandowski to ma Honor ...... wybrana 3 do złotej piłki Neuer Muller Vidal ..... geniusz

0

Team Spirit na najwyższym poziomie :)

0

Dopóki będzie z nami Team spirit będziemy niepokonani

0

Dokładnie na KMS można w półfinale leszczom strzelić z 8

1

Messi zabrany Hat trick trochę szkoda,,,, nie było spalonego

0

Messi dziś mógł 5 strzelić i to bez karnego :)

0

Neymar nie umie strzelać karnych

0

Ktoś śmiał pisać że bez Leo lepiej graliśmy,,,,, chyba jakieś gimby :)

0

Atak powinien być Neymar Lewandowski lub Suarez i Messi

będzie Lewandowski Ronaldo Messi

1

hahha miałem ułożyć swoją jedenastkę a tu nie ma Bravo.... wygrana w Copa America z Barceloną też dużo parodia

0

Messi 10/10 Neymar 9,5/10 Suarez 9/10 razem 11/10

0

Czasem po takim meczu i wypowiedziach piłkarzy Realu w mediach zastanawiam się czy oni nie zapominają że to wszystko całą tą kasę co mają to w 99% dzięki nam kibicom.... To dzięki nam są sponsorzy to dzięki nam jest kasa w piłce jak by nie my to by se mogli ale grac pod trzepakiem mimo talentu,,,, Trochę jak z Politykami to oni są dla nas a nie my dla nich :)

0

Pisałem wczoraj żeby ośmieszyć Navasa i wyszło jeszcze lepiej cały Real na kolanach :):):)

0

85% mamy majstra 7 pt przewagi ( Dlaczego 7 a nie 6 bo się liczą się bezpośrednie mecze ) wraca Messi powinno być coraz lepiej z nim :) atmosfera w Realu musi być fatalna

0

Messi od 45 min Leo Leo Leo

0

Szkoda tylko że gościu z którym był ten wywiad jest ignorantem i jest mało obyty..... Spoko ale każdy normalny kibić wie z jakiego kraju jest Lewy jak każdy wiedział z jakiego jest Szewczenko ,,,, po drugie 32 ligi mistrzów ?????????????

0

Zero obiektywizmu w tym wywiadzie i to z kim ..... po co tu taki wywiad kim jest ten gościu żeby wywiady z nim Robić ja się pytam .... wstyd

0

Ale D,,,,, Messi nie brał na barki Rep hahha co za gościu ....Mś Messi ich z grupy w pojedynkę wyprowadził a gdzie była Krystyna nóżka bolała ojojoj

0

Komentarz usunięty

0

Lekcje to moje dzieci odrabiają coś Ci się kolego pomyliło a na playstation grywam z synem :)

6

Pasowałoby żeby Messi i Neymar ośmieszyli bardzo mocno tego Navasa bo już Kozakuje jak mało kto chyba się od Ronaldo uczy

0

Rywalizacja zdrowa to nie napinka :) Tylko doping pozytywny a że Messi nie jest egoistą to już inna sprawa

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?