1

Ali Daei nabijał wiele z Laosem czy innymi :) no ale to gole oficjalne więc trudno mieć pretensje

6

Wracając jeszcze do wczorajszych meczy rep ,,, Neymar ma 46 goli w rep i może tu pobić kiedyś rekord świata 107 bodajże Irańczyka Al... coś tam

0

Z przeglądem sportowym ?

0

Gdyby Lewy strzelił co miał byłby rekord

0

Kto to jest Kapustka ,,,, hahahha

6

Coś odpukać się Krystyna rozwalila 4 mecz bez gola i nic nie gra

0

Polska ma jeden z najlepszych ataków w Europie a może i na świecie poza Argentyną :)

0

Jak się wam widzi to rozbuchanie Euro ,,, owszem kiedyś 8 drużyn było mało ale 16 według mnie było ok ,,,fajnie turniej większy będzie ale Walia, Irlandia Płn a może Albania hmmm

0

Uważam że mimo wszystko awansuje Basel widzialem mecz mieli wielka przewage i pecha

0

Malmo jest delikatnym faworytem

0

Basel miało olbrzymia przewagę i 2-2

0

No to ktoś ma po kuponie ;(

0

Jednak po Albańczykach więc najprawdopodobniej to Kazachowie będą dużą niespodzianka w LM

7

hahahha i lampka szmpana na stadionie paranoja

0

Moim zdaniem to teraz Malmo jest bliżej oni u siebie potrafią zagrać fenomenailnie

0

2-0 2-1 różnica kolosalna

0

Celtic już nie wygląda tak dobrze

2

Quiz kiedy polska drużyna awansuje do LM

a za rok
b za 5 lat
c za 25 lat
d nie zadawaj głupich pytań nie za naszego życia

1

Jak tak się stanie że Kazachstan i Albania będą miały LM to polskie klubiki powinny się schować pod ziemię i te gwiazdeczki z polskiej padaki

2

Czy ja napisałem że awansował ? napisałem tylko że coraz bliżej

1

Kazachstan coraz bliżej grup LM :)

0

Jak by to był Vidal ten z Chile to by było spoko ;) niestety nie jest

0

Mam taką nadzieję ale napadzior na ławkę potrzebny od zaraz,,,

0

Drużyna Barcelony straciła za dużo przywódców ;) Puyol, Xavi a nawet Valdes zawsze coś w szatni znaczyli,,, Niby jest Messi i Iniesta ale nie odbierając im to nie są typowi przywódcy,,, jest Masche hmmm do tego rezerwowo nikt nie ma tak słabej ławki jak Barcelona ,,, Roberto, Bartra, odejdzie Pedro będzie Munir czy Sandro,,, bez dobrego pomocnika na ławce bez niezłego napastnika oj do Stycznia będzie strasznie ciężko ,,, jak kontuzje by złapał napastnik plus pomocnij nie ma kto grać ,,,

0

Ale to w sumie dziwne że połowa tego Forum pewnie nie pamięta polskiej drużyny w fazie grupowej LM... Dziwne, smutne, śmieszne, ironiczne ,,, naród 40 milionowy nie ma drużyny na poziomie tych z Cypru, Rumuni, Białorusi,,,,

0

Trochę tak ale taka Rumunia tak w LM grało kilka różnych klubów ;) Czyli Liga Rumuńska kilka razy mocniejsza niż nasza ;)

1

Pozostaje nam opowiadać sobie Legendy i stare czasy jak to Leszek pisz ,,, polski Xavi razem z resztą kolegów ogrywali mistrzów Anglii ;)

0

Dziś początek ostatecznej fazy Eliminacji LM jest szansa że Kazachstan złapie LM trochę mniejsza że Albania ,,,, ale wstyd dla Polskiej LIgi,,,

1

Munir Sandro Rafinha kiedyś ktoś chciał żeby oni tworzyli siłę nowej Barcelony ale nigdyyy tak nie będzie

0

ale on jest słaby technicznie piłka się mu plątała już w pierwszej połowie, wolny jak ślamazara i rudyyyy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?