wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahha jasnee w niedalkiej przyszłości rok 2020 wartość średniej klasy zawodnika 100 milionów gwiazd 500 milionów :) Morata to zawodnik wart góra 20-25 milionów a oni chcą 80 paranojaaa
0
Masz rację i to jest dziwne,,szkolenie w Brazylii jakieś marne zawsze mieli kilku napastników światowej klasy teraz posucha to samo w środku pola,,, narodził się im Neymar który w drużynie z 2002 roku przy trio RRR miałby problem z grą w pierwszym składzie
6
Dokładnie Neymar ukarany czerwoną kartką już przy wychodzeniu z tunelu,,Brazylia cały mecz gra w 10 a mimo wszystko genialny trener Dunga jest bliski sukcesu
4
Dziś Polska ma lepszych napastników niż Brazylia ,,, świat się kończy
0
Dziś Kolumbia czy Urugwaj mają napastników o 3 klasy lepszych niż Brazylia
1
Dokładnie i dobrej 9 :) To wstyd ale Brazylia nie ma napastników coś niesamowitego
0
Hmmm Kolumbia raczej wygra z Peru. Raczej bo wszystko jest możliwe więc trzecia może być np Brazylia jak Wenezuela wygra z Peru,,, ale to takie gdybanie wszystko w tej grupie możliwe, Nawet porażka Brazyli z Wenezuelą :) bez Neymara kto ma grać
0
Dokladnie posucha jak nigdy,,, z tego składu do drużyny z 2002 roku tylko Neymar by się załapał,,, i jeszcze by musiał o skład walczyć,,, Wtedy Ronadlo Ronaldinho i Rivaldo byli
1
Taa a w 2002 Mistrzostwo świata a odpadli z Francją gdzie grał Zizu :) Miała szacunek tamta drużyna a teraz po 1-7 i 0-3 na mudnialu hahaha oni przez 20 lat sie nie podniosą
0
Ciekawe ile dostanie zawieszenia chyba koniec turnieju dla Neymara
2
Dziś gra sam Neymar np Brazylia 2006 to Dida, Cafu, R Carlos, Adriano, Kaka, Ronaldo,Ronaldinho, Ze Roberto, Juninho i inni
0
Sam Neymar nic nie zrobi
1
Neymar jeszcze musi iść na szkolenie do mistrza Balotelliego :) on go nauczy paru tricków
0
Tyle że Messi ma ludzi obok siebie Masche czy Aguerro , Tevez i inni
0
Hulk haha pokazał na Mś może jeszcze Freda tego starego :) Brazylia nie ma piłkarzy jakieś Wiliany, Fredy new i inni tego typu. Nie ma napastnika na dobrym poziomie nie ma kreatorów gry,,, posłucha straszna
0
faktycznie myślałem że luty 91 a tu 92 więc ma 23,5 :)
1
Ale pierdoły właśnie widać że strasznie im zależy na tym turnieju i dlatego gra jest tak ostra i takie sytuacje ,,,, jak by im nie zależało mieli by w d,,, a że to latynosi to adrenalina skacze
5
Jako kibic Barcelony niestety Neymar czasem to taki cwaniak że żal... jeszcze w klubie przy Messim mu głupio się tak zachowywać a kadrze to cwaniak jak by miał 20 lat a tu już 25 idzie
0
hahahah padnę Liga wygrana na 99,9% LM na 75% CDR na 90%
0
Osiągnięcia Messiego i Maradonny(Madonny) Klub bez porównania Leo wygrywa na każdym aspekcie,,, Reprezentacja Maradone ratuje jeden turniej no może półtora jak by tak Messi za 4 lata zdobył Mistrzostwo porównana w reprezentacji też dla Messiego,,, w klubie gra się na co dzień ,,,, ile Pucharów zdobył Maradona?????????? w klubie
0
hahhaha liczyć się Naucz Messi dobija do 500 goli narkomanie
0
Dupki z rządu się wtrącają w nie swoje sorawy
2
Ancetlottiii jego minka bezcenne ale to był pech hahahah
0
Juve kocham wassss a gdzie madryt no gdzie wstydddd
0
Albo dogrywka albo Juve :)
9
Mam w dup,,,, Gran Derby w Finale jestem całym sercem za Juve
0
Goolllllllllll wy wredne p,,,,,z Madrytu
0
Szkoda Casilasasaek ehhhh
0
Ronaldo karnych maly geniusz choć ostatnio dwóch nie strzelił
1
W przerwie mówili że karny z dupyyyy