0

hahahha jasnee w niedalkiej przyszłości rok 2020 wartość średniej klasy zawodnika 100 milionów gwiazd 500 milionów :) Morata to zawodnik wart góra 20-25 milionów a oni chcą 80 paranojaaa

0

Masz rację i to jest dziwne,,szkolenie w Brazylii jakieś marne zawsze mieli kilku napastników światowej klasy teraz posucha to samo w środku pola,,, narodził się im Neymar który w drużynie z 2002 roku przy trio RRR miałby problem z grą w pierwszym składzie

6

Dokładnie Neymar ukarany czerwoną kartką już przy wychodzeniu z tunelu,,Brazylia cały mecz gra w 10 a mimo wszystko genialny trener Dunga jest bliski sukcesu

4

Dziś Polska ma lepszych napastników niż Brazylia ,,, świat się kończy

0

Dziś Kolumbia czy Urugwaj mają napastników o 3 klasy lepszych niż Brazylia

1

Dokładnie i dobrej 9 :) To wstyd ale Brazylia nie ma napastników coś niesamowitego

0

Hmmm Kolumbia raczej wygra z Peru. Raczej bo wszystko jest możliwe więc trzecia może być np Brazylia jak Wenezuela wygra z Peru,,, ale to takie gdybanie wszystko w tej grupie możliwe, Nawet porażka Brazyli z Wenezuelą :) bez Neymara kto ma grać

0

Dokladnie posucha jak nigdy,,, z tego składu do drużyny z 2002 roku tylko Neymar by się załapał,,, i jeszcze by musiał o skład walczyć,,, Wtedy Ronadlo Ronaldinho i Rivaldo byli

1

Taa a w 2002 Mistrzostwo świata a odpadli z Francją gdzie grał Zizu :) Miała szacunek tamta drużyna a teraz po 1-7 i 0-3 na mudnialu hahaha oni przez 20 lat sie nie podniosą

0

Ciekawe ile dostanie zawieszenia chyba koniec turnieju dla Neymara

2

Dziś gra sam Neymar np Brazylia 2006 to Dida, Cafu, R Carlos, Adriano, Kaka, Ronaldo,Ronaldinho, Ze Roberto, Juninho i inni

0

Sam Neymar nic nie zrobi

1

Neymar jeszcze musi iść na szkolenie do mistrza Balotelliego :) on go nauczy paru tricków

0

Tyle że Messi ma ludzi obok siebie Masche czy Aguerro , Tevez i inni

0

Hulk haha pokazał na Mś może jeszcze Freda tego starego :) Brazylia nie ma piłkarzy jakieś Wiliany, Fredy new i inni tego typu. Nie ma napastnika na dobrym poziomie nie ma kreatorów gry,,, posłucha straszna

0

faktycznie myślałem że luty 91 a tu 92 więc ma 23,5 :)

1

Ale pierdoły właśnie widać że strasznie im zależy na tym turnieju i dlatego gra jest tak ostra i takie sytuacje ,,,, jak by im nie zależało mieli by w d,,, a że to latynosi to adrenalina skacze

5

Jako kibic Barcelony niestety Neymar czasem to taki cwaniak że żal... jeszcze w klubie przy Messim mu głupio się tak zachowywać a kadrze to cwaniak jak by miał 20 lat a tu już 25 idzie

0

hahahah padnę Liga wygrana na 99,9% LM na 75% CDR na 90%

0

Osiągnięcia Messiego i Maradonny(Madonny) Klub bez porównania Leo wygrywa na każdym aspekcie,,, Reprezentacja Maradone ratuje jeden turniej no może półtora jak by tak Messi za 4 lata zdobył Mistrzostwo porównana w reprezentacji też dla Messiego,,, w klubie gra się na co dzień ,,,, ile Pucharów zdobył Maradona?????????? w klubie

0

hahhaha liczyć się Naucz Messi dobija do 500 goli narkomanie

0

Dupki z rządu się wtrącają w nie swoje sorawy

2

Ancetlottiii jego minka bezcenne ale to był pech hahahah

0

Juve kocham wassss a gdzie madryt no gdzie wstydddd

0

Albo dogrywka albo Juve :)

9

Mam w dup,,,, Gran Derby w Finale jestem całym sercem za Juve

0

Goolllllllllll wy wredne p,,,,,z Madrytu

0

Szkoda Casilasasaek ehhhh

0

Ronaldo karnych maly geniusz choć ostatnio dwóch nie strzelił

1

W przerwie mówili że karny z dupyyyy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?