wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bo wreszcie wszyscy oglądali zamiast pisać :)
0
Barcelona gra jeden z najlepszych sezonów w Historii.... (Poczekajmy jeszcze te 6 meczy) Messi gra chyba najlepszy sezon w karierze jest wszędzie ( Jasne miał sezon z 73 bramkami ale nie był wtedy tak wszechstronny) A tu jakieś problemy z ligą i PK :) heheh można żartować że Perez coś kombinuje :) Zawieszą ligę i co kiedy niby ją skończą jak czasu nie ma .. Copa America
3
My nie musimy mieć Tik taków ( Tiki Taka ) żeby mieć świeży oddech :)
0
żólty kolor hhmmmm może być zielonym,, potrafiliśmy dostosować styl do rywala na tak wysokim poziomie to raczej plus wiedzieć co, jak, gdzie i kiedy a wczoraj bez problemu mogło się skończyć 6-1 Suarez 2 setki co najmniej Alves i Neymar
24
Podobno Ronaldo rozbił wszystkie filiżanki w domu
22
Oglądam piłkę od 25 lat ale żeby ktoś tak padł jak Boateng po dryblingu Messiego czegoś takiego nie widziałem
0
Mistrza Niemiec pyknął Neymar. cooooo chyba Messii
0
Perez stwierdził że MNS jest tak mocne że trzeba zawiesić ligę na 3 tygodnie i dograć w czerwcu a ponieważ jest Copa America nie będzie MNS :) myśli wariat
3
Jak by faktycznie zawiesili ligę w co nie wieżę to niby kiedy dokończa w sierpniu????
0
Czy Guardiola jest tak wielkim trenerem??? Czy dostał taką generację plus króla Messiego
1
ako wierny kibic realu mowie, ze Ronaldo moze buty czyscic dla Messiego, co on wyprawia to magia
0
Król jest jeden nie żaden Guardolkaaaaa
0
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
0
Kto jest qur,,,,,,,, najlepszyyyyy
0
Golllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
0
Jak strzelą jutro robie 100 na rowerze
0
Neymarrrrr szlakkkkk
0
Szlakkkkkkkkkkk
1
Chyba wypalę wszystkie truskawki
0
Suerez mimo że spier,,,, to i tak w pierwszej połowie lepszy od Neymara
1
To gdzie ty jesteś... na TVP leci
0
2-1 po pierwszej połowie mogło być Realnie patrzać
2
hahah chyba Neymara ty oglądasz ten sam mecz
0
jesteśmy dużo lepsi na plus Alves alba Iniesta Rakitić i Messi z suarezem na minu i to wielki Neymar
0
Rakitic i Iniesta na plusss Gdzie jest Neymar
11
Messi kilka świetnych piłek i dryblingów. Suarez walczy a Neymar śpi
2
Gdzie jest Neymarrrrr może go wywołam nic nie gra
4
0
0
Zobaczymy czy wytrzymają kondycyjnie kilku grubo po 30 ale w sumie u nas też tacy są,,, może rajdy Leo czy Neymara i będą łapać kartki...