1

Bo wreszcie wszyscy oglądali zamiast pisać :)

0

Barcelona gra jeden z najlepszych sezonów w Historii.... (Poczekajmy jeszcze te 6 meczy) Messi gra chyba najlepszy sezon w karierze jest wszędzie ( Jasne miał sezon z 73 bramkami ale nie był wtedy tak wszechstronny) A tu jakieś problemy z ligą i PK :) heheh można żartować że Perez coś kombinuje :) Zawieszą ligę i co kiedy niby ją skończą jak czasu nie ma .. Copa America

3

My nie musimy mieć Tik taków ( Tiki Taka ) żeby mieć świeży oddech :)

0


żólty kolor hhmmmm może być zielonym,, potrafiliśmy dostosować styl do rywala na tak wysokim poziomie to raczej plus wiedzieć co, jak, gdzie i kiedy a wczoraj bez problemu mogło się skończyć 6-1 Suarez 2 setki co najmniej Alves i Neymar

24

Podobno Ronaldo rozbił wszystkie filiżanki w domu

22

Oglądam piłkę od 25 lat ale żeby ktoś tak padł jak Boateng po dryblingu Messiego czegoś takiego nie widziałem

0

Mistrza Niemiec pyknął Neymar. cooooo chyba Messii

0

Perez stwierdził że MNS jest tak mocne że trzeba zawiesić ligę na 3 tygodnie i dograć w czerwcu a ponieważ jest Copa America nie będzie MNS :) myśli wariat

3

Jak by faktycznie zawiesili ligę w co nie wieżę to niby kiedy dokończa w sierpniu????

0

Czy Guardiola jest tak wielkim trenerem??? Czy dostał taką generację plus króla Messiego

1

ako wierny kibic realu mowie, ze Ronaldo moze buty czyscic dla Messiego, co on wyprawia to magia

0

Król jest jeden nie żaden Guardolkaaaaa

0

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

0

Kto jest qur,,,,,,,, najlepszyyyyy

0

Golllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

0

Jak strzelą jutro robie 100 na rowerze

0

Neymarrrrr szlakkkkk

0

Szlakkkkkkkkkkk

1

Chyba wypalę wszystkie truskawki

0

Suerez mimo że spier,,,, to i tak w pierwszej połowie lepszy od Neymara

1

To gdzie ty jesteś... na TVP leci

0

2-1 po pierwszej połowie mogło być Realnie patrzać

2

hahah chyba Neymara ty oglądasz ten sam mecz

0

jesteśmy dużo lepsi na plus Alves alba Iniesta Rakitić i Messi z suarezem na minu i to wielki Neymar

0

Rakitic i Iniesta na plusss Gdzie jest Neymar

11

Messi kilka świetnych piłek i dryblingów. Suarez walczy a Neymar śpi

2

Gdzie jest Neymarrrrr może go wywołam nic nie gra

4

0

0

Zobaczymy czy wytrzymają kondycyjnie kilku grubo po 30 ale w sumie u nas też tacy są,,, może rajdy Leo czy Neymara i będą łapać kartki...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?