0

Jakiś słaby ten skład bez Robbena i Riberiego

1

0

Wynocha stąd kibicowac mierdzie

0

Dokładnie mnie ma samochód przejechać a to zero ma grac lecz się koleś

0

kibic tych wieśniaków

1

A żeby się tak ronaldo złamał :)

0

no i chyba po Pichichi,,,, szkoda

0

Sevilla niepokonana u siebie cały sezon jeśli się nie myle

0

To jak Real dziś straci pt to możemy świętować mistrzostwo :)

0

heheh Dobre :) Czasem widać trzeba acz nie za często :)

0

Maturkę to ja pisałem równe 15 lat temu :)

5

Tak z czystej ciekawości pytanie do statystyków. Kiedy ostatnio 2 zawodników w jednym meczu strzeliło Hat tricki dla Barcy. Bo dziś mogło być :)

2

Zeus(Messi) bóg bogów mitologia
Posejdon (Neymar) bóg mórz i ocenów
Ares ( Su arez ) bóg wojny i walki

Rozjechali rywali

2

Ranyyyy Boskie mogło być i 12-0 ale grali i to na luzie,,,, Messi to jest istna kosmiczna istota zero egoizmu, zero gry na rekordy. Rany oddać karnego w takiej chwili to jest jakiś pokaz altruizmu....

0

Hmmm z Tym Neymarem i oddaniem karnego a mógl być rekord Hat tricków i 2 bramki przewagi w królu strzelcow

0

Ale jak faktyczne zabraknie do Pichchi

0

Messi się zachował pięknie ale jednak Neymar powinien się nie zgodzić i oddać.

0

0

Messi i cala Barcelona to niepowtarzalny przykład że w piłce nożnej ( nie wszystkie pozycje ) nie liczą się warunki fizyczne tylko technika :) kiedyś miałem rozmowę z kumplem i uważał że w piłce to jednak siła i warunki są bardzo ważne. Messi i reszta udowodnili że nie. Oczywiście był kiedyś Mardadona tez niziołek ale w Barcelonie były mecze gdy grało 7 zawodników poniżej lub w okolicach 170

0

Ale to część tego sportu. Tak już jest w każdej dyscyplinie. Polecam świetny film Wyśćig i rywalizację Nicki Laudy i Jemsa Hunta, Tylko że oni choć tak różni się szanowali i tak powinno być ale Ronaldo nie szanuje nikogo, myśli tylko o sobie. Szczerze to taki typ on nawet jak się spotyka z dziećmi czy daje kasę na cele charytatywne to myśli jak o nim napiszą, że będzie bohaterem taki typ charakteru. Egoista ponad wszystko on już dziś myśli co będą o nim pisali za 20 lat ile rekordów nie pobije i ile książek powstanie. egoizm trzeba napiętnować bom stanie sie normą

4

Tak odnośnie jeszcze zachowania Ronaldo, po bramce na 3-0 ,,,, Pamiętacie zakończenie sezonu w skokach gdy Prevc stracił puchar świata za cały sezon bo Tepes jego rodak nie odpuścił ,,,, Ronaldo już by go z siekierą gonił

0

hahha TY myślisz że oni mieliby jakaś szanse z Barceloną

2

Messi zabrał Barcelonę na swoją planetę i widoczne Walcott o tym wie :) Teraz to nie jest drużyna z ziemi

0

Najmądrzejsze słowa świata na LEo gra cała barca ,,,,, paranoja

0

Dziś ktoś pisał że tu nie ma poziomu a na stronie Realu wyższy ... przykład

CR7 dzisiaj wybitnie nie szło, nie może mieć formy cały sezon. W tym momencie jest tu najlepszym strzelcem i asystentem więc wszyscy jego krytycy powinni puknąć się zdrowo w czoło. Będziecie jeszcze swoim wnukom opowiadać, że oglądaliście grę Ronaldo i przez następne 100 lat może tu nie być równie dobrego i genialnego zawodnika.

To, że jest sfrustrowany, że nie trafia to całkowicie normalne skoro karzeł jest jedną bramkę za nim a na karła gra zawsze cała Barça. Opanujcie się trochę bo widać, że nie macie pojęcia co to jest sportowa złość. Gdyby nie ta zdrowa sportowa złość to nigdy by CR7 nie był tam, gdzie jest. Tylko ciężka praca i jego ambicja mu umożliwiły bycie przez lata na szczycie, ale oczywiście pseudokibice Realu (klasyczne HalaDzieci) wiedzą lepiej i się oburzają, że Ronaldo nie jest bez przerwy uśmiechnięty od ucha do ucha. Gdyby nie on to by ten zespół nie istniał, wracajcie lepiej do odrabiania lekcji.

0

Szkoda że nie mamy takiego Jemsa za naszą trójką, nawet go lubię choć jest z Realu

0

Ale Messi ze stratą gola w LL to już bardzo realna sprawa

0

widział jak gra Barcelona i ma dość

0

Chyba za te jego gesty i durną cieszynkę

0

Dokładnie Leoś to Zeus Neymar Posejdon a Suarez Ares :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?