0

Okocimski będzie próbował powrócić na właściwe tory.... no i piwo ważne jak to dla niemca

2

Ostatnio nie strzelił

5

Pasowałoby żeby Ronaldo strzelał jutro jak Ci z Bajernu, karne :)

0

A podobno to Leo nie umie karnych strzelać

0

Czasem się zastanawiam skąd oni biorą te statystyki,,,, cholera mnie trafia Messi ma 49 Goli i 25 asyst w tym sezonie a oni piszą 47 i 24 skąd

0

Faktycznie Żewłakow do komentowania się nie nadaje .... uszy mnie już boląąąą

0

MSN - Maestria Suspens Niepowtarzalność

suspens [wym. suspens, saspens] «chwyt w filmach i powieściach polegający na wstrzymaniu biegu akcji, stosowany w celu wzmożenia napięcia albo zaskoczenia widza lub czytelnika niespodziewanym zwrotem akcji hehehhe :)

0

Bo Teraz nawet jak się zdarzy słabszy mecz Messiego to z przodu ma kto zagrać a raz na 10 się zdarza i zawsze wtedy odpadaliśmy

0

Robben padł hmmmm

5

Jutro Ronaldo będzie znowu z każdej pozycji ładował hehehe

0

Nie wiem czy niektórzy se jaja robią czy sa takimi debilami

Ale Messi widać, że ma kompleks Ronaldo. Na siłę próbuje strzelić trzeciego gola, krzyczy na kolegów, obraża się na sędziego. I właśnie za to Messi nigdy nie trafi do panteonu gwiazd i legend piłki nożnej. Nie ma kultury osobistej, którą prezentuje Ronaldo. Moim zdaniem Ronaldo to najlepszy piłkarz w historii, bo po pierwsze - jest fantastycznym piłkarzem i po drugie - jest kulturalny i jest dżentelmenem.

2

Dokładnie wbrew pozorom ten mecz nie ma wiele biegania ani nie jest bardzo szybki to technika

1

Co ty za debilizmy opowiadasz on dziś odpoczywa na boiskuuuuu

0

Kiedy ostatnio mieliśmy Manite w pierwszej połowie no statystycy pokarzcie co umiecie :)

0

Może gdyby czuł że nie ma szans na dogonienie Ronaldo to by usiadł :)

0

Messi odpoczywa grając i walczy o króla strzelców więc bez jaj

1

Getafe 3-1 2 Leo

Cordoba 4-0 2 Leo

Sociedad 3-1 2 leo

Atletico 1-1 bez gola

Deportivo 4-1 2 Leo



Leo strzela 8goli



Krysia



Almeria 1 gol

Sevilla 1 gol

Valencia bez gola

Espanol 1 gol

Getafe 2 gole



5 goli



i Remis wychodzi 44- 44 hehhehe ale Ronaldo dostanie zółtko i będzie pauzował w jakimś meczu

Oczywiście mistrzostwo Barcelona

0

Cordoba 9 pt u siebie Ameria 16 pt na wyjazdach więc Real jutro na 100% straci pt jakieś chore myślenie... To jest Cordoba zespół odstający od reszty który u siebie wygrał 1 mecz w sezonie a Barcelona ma mieć tam problemy liczę na 4-0 chyba że będa bardzo oszczędzać siły wtedy może być tylko 2-0

0

Szanse że Cordoba która u siebie wygrała 1 mecz coś zrobi z Barceloną są mniejsze niż to że Almeria jutro urwie pt Realowi.... Almeria ma większe na to szanse wszak 5 meczy wyjazdowych wygrała a Cordoba u siebie 1

0

Ok ale rozmowa było bardziej o Cordobie niż o Sociedad a według Ciebie maja być z Cordobką problemy

0

Leo odpoczywa grając sam tak kiedyś powiedział więc nie mów co dla niego dobre

0

Leo wcale tak z Getafe w lidze świetnie nie idzie Getafe9goli w 15meczach

0

Dokładnie zgadzam się w 200% Cordoba ja tam liczę na jakiś hat trick Leo a nie na problemy

0

Tak ale to Cordobaaa przegrywają wszystko jak leci u siebie ostanie 5 meczy bez punktów i nagle z Barceloną taaa

0

Co wy tak z tą Cordobą, ostatnia drużyna w lidze u siebie wygrała jeden mecz w sezonie.... przecież to się można o Manitę zakładać w ciemno a nie o problem z outsaiderem

0

Niektórzy mówią że Leo strzela z ogórkami w lidze a kto na czele Sevilla Atletico Real Valencia

0

Niedługo się zaczną trzecie 10 :)

0

Przesadzasz jasne że liczy się Barcelona ale jedno nie wyklucza drugiego,,, wręcz przeciwnie gole Leo większa szansa na wygraną Barcelony. Jak się kiedyś kibicowało Chicago Bulls też się chciało rekordów Jordana :)

0

Ciekawa też rywalizacja indywidualna Czy Leo dogoni Krysię ma wielkie szanse jeszcze 2 mega mega słabeuszy Deportivo i Cordoba może się uda jakiś Hat trick w cenie :)

0

Tak a odwrotna sytuacja że Real ma takiego zawodnika jak Messi,,,, byłoby że taki geniusz nie musi nigdzie odchodzić bo gra w najlepszym klubie i że jest najlepszy oni z Realu zazdroszczą nam Messiego tak bardzo że nie wiedzą co wymysleć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?