wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może nie podwoił ale żeby tak 767 pobił :) a ma 445
0
Leo ma 445 w oficjalnych meczach nie wiem jak liczyć te kilkanaście bramek z Barcelony B i C. Pele ma 767 będzie blisko pobicia brakuje nieco ponad 300 bramek. Pe;e ma 767 w oficjalnych meczach a nie 1281. Nikt nie powinien liczyć meczów Typu Cosmos - mars atakuje
0
góra 2 sezony :) a myślę ze dobije do 400 w lidze 100 w LM i 100 w pozostałych rozgrywkach 600 będzie
0
To taki Lider który liderem być nie musi żeby się dowartościować, a są tacy, Masche ma cechy charakteru jak Puyol. Kapitanem może być ktoś inny a z Masche i tak wszyscy się liczą, to się po prostu ma
0
Taa już nie ma szans jeśli kontuzja Modricia to fakt. Bardziej Leoś go dogoni jeszcze jak dostanie kartkę - pauza
3
Messi może dogonić Ronaldo nie będzie Modrica to się pomoc Realu rozsypie
4
1 listopada 2011 roku :)
Argentyńczyk Lionel Messi zdobywając gola na 1:0 w rozgrywanym w Pradze spotkaniu piłkarskiej Ligi Mistrzów z Viktorią Pilzno uzyskał dwusetnego gola w barwach Barcelony. Tuż przed przerwą strzelił też bramkę numer 201
0
Komentarz usunięty
0
Sezon cały 2012/13 60 goli
13/14 41 goli
ten 45
razem 146 od Września 2012 skąd 200 z kosmosu sorry ale to nie realne bład - moje dane z wikipedii
0
Coś tu nie teges, nie żebym nie wierzył ale ostatnio Messi strzelał 60 goli rocznie więc 120-140 ale skąd 200
1
Coooo Bardzo dobry mecz Messiego asysta i wiele rajdów do tego poprzeczka z wolnego i jedno przestrzelenie mógł miec Hat trcika
0
Szkoda tej bramki Ronaldo hmmm Messi coraz mniejsze szanse na dogonienie będzie musiał z Grenadą strzelić 4 :)
0
Szkoda nawet komentować ile ty masz lat 20
0
Real też ma 3 w przodzie a maja Jemsa , Modrica a czasem dochodzi Isco wieć nie pier,,,,,
0
Takiego pierd,,,, dawno nie słyszałem
0
Zastanawiam się jak pięknie musiałaby wyglądać nasza gra jakbyśmy mieli pomocników z prawdziwego zdarzenia. A nie takich jakich mamy Rakitic nic nie kreuje zero zagrań do przodu. Nasza pomoc to albo jakiś Roberto albo Rafinha albo Iniesta bez formy. Xavi co ma już najlepsze lata za sobą i Rakitić co nie przekonuje mając bardzo słabą pomoc walczymy o wszystko cud pod nazwą MSN
0
Messi gra w pomocz bo widzi jaka ona słabiutka, jakbyśmy mieli pomocników z prawdziwego zdarzenia to grałby bliżej bramki to pewne
0
W tym sezonie kalendarz układała chora osoba... Szczególnie w LM mieliśmy miesiąc przerwy a teraz mecze co 6 dni Finał w czerwcu za 3 dni Copa America. Zlekceważyli totalnie te rozgrywki, to jak by przed ME był 3 dni wcześniej finał LM
0
jak już coś to kurwa się pisze a pozatym nie mówię że są nie wypoczęci czu nie profesjonalni tylko że kalendarz jest do du,,,,
0
Nie do końca się zgadzam, jeśli chodzi o pomoc jest słaba, Mając taką trójkę z przodu bardzo dobry pomocnik powinien mieć 20-30 asyst bez problemu, wystarcz tylko(aż) dostarczać im prostopadłe piłki i podania otwierające
0
Szanse na rekord bardzo realne. Ponad 100 powinna wpaść
0
Komentarz usunięty
0
Doradzam sprawić sobie Nc plus
0
hehehhe Napinacz mięśni już mnie tak wqur,,, ta cieszynka Ronaldo że nie wytrzymałem,
0
Jak myślicie Leo dogoni NM7 w bramkach. Jak ten 2 złapie jakąś kartkę to będzie szansa tak myślę
0
Ciekawe jak regeneracja po PSG. Tak złego kalendarza LM chyba nie było, ktoś kto to ustalał nie wiem ale chyba był dzień wcześniej u psychiatry,,,, był prawie miesiąc przerwy teraz mecze co 6 dni a finał w Czerwcu jak jest Copa America 3 dni później,,,,,
0
1Barcelona 2011–12 190 64
0
Wszystkie to w miarę aktualne czasy, ostatnie lata a 190 to za Guardioli wpadło
0
A ja się pytam gdzie są ofensywni pomocnicy. nie ma
0
Jak coś robicie to róbcie to dokładnie a nie na odczep się błąd, błędem poganiany nie chce mi się nawet wymieniać