wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
składka myślałem że na jakieś pół litry :) chyba jak z płatka
0
Taka jest piłka fart, fartem ale bez tego Fartu to i Niemcy by mistrzem nie byli a i Grecy nigdy nie wygraliby Euro nie mówiąc o Duńczykach którzy nawet się nie zaqfalfikowali w 1992 roku. W piłce jak w życiu trzeba mieć kupę szczęscia aby zneleźć się we właściwym miejscu i czasie
0
Ma prawo kibicować komukolwiek :) jeśli zachowuje się jak należy to nawet z kibicem Realu można wypić piwko czy dwa i cieszyć się meczem :) Ja przez kilka lat nie kibicowałem ani Barcelonie ani Realowi a nawet bardziej kibicowałem Realowi za czasów Galakticos i co nagle jakieś 5 lat temu gdy w wypadku samochodowym zmarł mój kochany Brat wierny kibic Barcelony, olśniło mnie i odtąd na dobre i złe z Blugraną
0
Messi zrozumiał że piłka nie jest najważniejsza, są ważniejsze rzeczy w życiu niż nawet Barcelona i to jest piękne :)
http://ofsajd.onet.pl/faceci/messi-dzieki-niemu-nie-zwariowalem/4fxe4p
0
I nie wyrzeknę się Barcelony aż trzy razy kur zapieje :)
0
hahaha a Szef wielki kibic Realu ale byłyby jajca
0
Po zatym jego wolne od roku to parodia ostatnio wpadło po błedzie bramkarza ale widać dziś nic sie nie zmieniło 60 strzałów i 1 raz po błedzie wpadło to lepsze statystyki ma gracz z A klasy
1
Ja Messi chyba widać jak napędza każdą akcję Barcelony jak jego podania zawsze są do przodu chyba że się poprostu nie da Messi ehhh a Ronaldo czeka na piłkę, czasem strzeli z daleka a może bramkarz zrobi błąd, Kiedyś owszem Ronaldo miał powera i uderzenie ale gdzieś mu to uciekło i czeka aż Benzyna mu dogra na 5 metr i walnie
1
Dokładnie jak można porównywać łowcę bramek z piłkarzem kompletnym
0
Ronaldo to się zrobił taki Van Perrsi jeśli chodzi o grę bo Holendra lubiłem
0
W Rosyjiii leczą jakimiś Atomami i nanorobocikami
1
Juve wygrało po karnym którego nie było ehhh
0
Komentarz usunięty
0
Masz racje zrobię sobie w piekarniku ;)
0
Komentarz usunięty
0
Mecze dziś jak mawiają dla koneserów :)
0
Goli jak na lekarstwo jeden wypaczony
1
Karny dla Juve wypatrzony
0
Juve strzela po karnym
0
Widać jak w takich meczach ważne jest sędziowanie 1 błąd i wynik wypatrzony a może i awans
1
Monaco miało 200 setke
0
to nie przeszkadza jak się 1 piwko czy jak dziś 3 wypije. Trenuje dla siebie i dla kondycji a nie dla jakiś zawodów :P Spalam dziennie na rowerze średnio 1500-2000 kalorii a zjadam i pije 3000 więc codziennie dieta 1000 kalorii :)
0
Nie Nie bo robię około 200- 300 km co tydzień a w roko około 7500 km na rowerze więc schudłem w poł roku odkąd trenuje :) z 84 na 69 kilo. Dziś też zrobiłem 65 km więc ponad 2000 kalori poszło
0
Aha a nawet te 6-8 byłoby ok jak by można zebrać w tydzień się tyle pije. spokojnie :)
0
Dokładnie na pewno każdemu się opłacało tak za 6-8 piw mogli by się dogadać. Ja do kina chodzę co czwartek za 10 nawet na 3D z opakowaniami Kinder Bueno :)
1
Ja dziś oglądam Juve bo na N mam za darmo a za Real nie będę płacił. Bo to tylko za Barcelonę robię :)
0
Tak patrzę na Ligi i do Seria A awansowało Carpi pierwszy raz w Historii. Gratulacje :)
0
Qurdę nie wiem o co Ci chodzi bo jest Zakopane – ok odmienę może źle napisałem Zakopane zakopanym zakopanem w kążdym razie czepiaj się mamy a nie mnie o takie w sumie małe błędy Ludzie różnie to mówiąA powiesz w Małem Cichem czy w Małym Cichym? Oczywiście, że poprawna forma to 'w Zakopanym'. Jestem ze Śląska więc to nieprawda, że tylko Warszawiacy tak mówią. Czytałam gdzieś, że forma Zakopanem to forma starodawna. Kiedyś się tak mówiło. W sumie uważam że masz racje i jest jednak Zakopanem ale to taka pomyłka że szkoda było robić z tego aferę
0
Ronaldo by się przeniósł do Bajernu byle nie grać z Leo
0
Pewnie tak ale jak wygląda mecz Al Stars NBA pikinik.