wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dokładnie bardziej drugie 3-1 jak PSG się odsłoni niż jakieś realne szanse na odrobienie straty.
0
Po pierwsze 3 muszą strzelić nie 2 a to różnica. Po 2 był kiedyś taki mecz PNA gdzie bodajże 4-0 było w 80 minucie a skończyło się 4-4 cuda się zdarzają ale ja jestem w 100 pewny że to nie ta Historia. Co więcej jestem niemal pewny że nawet nie uzyskają remisu. Odsłonią się a wtedy Neymar Suarez i Leo zrobią swoje,,,, Bardziej drugie 3-1 niż szanse dla PSG
0
Ja nie mówię o lekceważeniu.... Tylko o realiach jakie są, Najlepiej jak by w rewanżu coś ustrzelił Messi :) walczy o koronę
0
Przykład średnio dobry, Teren był neutralny a Liverpool przezentował więcej niż PSG
0
Jasne, szczerze to jak by zagrała Barcelona B to może może mieliby jakieś małe szanse
1
Nie Bajern przegrał na wyjeżdzie, i strzelił gola. PSG dostało u siebie trzy różnica kolosalna :) znajomość podstaw piłki nożnej sie kłania
0
Nikt w Historii tego nie dokonał , Tym bardziej słabe PSG ich szanse to jakieś 0,0001 % Niby strzela 3 bramki nie tracąc ani jednej nie ma najmniejszej szansy. Dużo ciekawiej będzie w Monachium gdzie Bajernowi wystarczy 2-0 mimo to obstawiam Awans porto 60-40
1
Nie mam pretensji do pom defensywnych oni są ok ale kreatorów gry ich nie ma od początku sezonu Czasem Xavi ale on miał być tylko wspomagającym :)
0
Jedno ale znowu słaby mecz pomocników
0
To jest to czego brakowało jak Messi grał nieco słabszy mecz :) Ale pomocy nie ma dalej, Wielka trójka robi za wszystko
3
Atletico Porto Monaco Barcelona tak by pięknie było
0
Davidek ehhhh żal
http://www.wykop.pl/wpis/8697862/
0
Ależ Porto dziś miało przewagę nad tym przereklamowanym mocno klubem
0
Neuer powinien dziś wylecieć ehhh znowu sędziowanie
0
Luiz już raz beczał i nikt nigdy nie zapomni tego 7-1 słaby obrońca bez charakteru pewnie dziś znowu beczał
0
Będzie znowu beeeczał
0
Dla mnie jakoś nie kto widział jak Porto gra w tym sezonie w LM to wie że oni mogą wygrać z każdym Szkoda tylko że nie 3-0
0
Messi się zablokował w LM ale i tak jest pięknie
0
Gole na wyjeździe liczą sie w pucharach podwójnie więc mała Manitaa
0
A mówiłem że będzie mała Manitaaaa
2
Czy mi się wydawało czy Messi szcztuczkę zrobil
1
Czekam na 4 bramkę dla Porto i będzie super
0
oooo Suarez a mówiłem że będzie po Arabach
1
Czemu niesamowite Porto to dobry zespół a Bajern przereklamowany
0
Iniesta im mniej włosów tym słabsza gra, we włosach siła
0
Czasem tak bywa pech słupek był
0
Dlaczego może się skończy 4-1 dla Porto są o klasę lepsi
0
Dobrze jak by tak Porto wyeliminowało Bajern ale będzie ciężko jednak
0
Teraz spojrzałem to Bajern dziś pokazuje siłe hhehehehehhehe
0
Psg słabe jak nie wiem Manita dziś i po flegmnatyKACH