0

Dokładnie bardziej drugie 3-1 jak PSG się odsłoni niż jakieś realne szanse na odrobienie straty.

0

Po pierwsze 3 muszą strzelić nie 2 a to różnica. Po 2 był kiedyś taki mecz PNA gdzie bodajże 4-0 było w 80 minucie a skończyło się 4-4 cuda się zdarzają ale ja jestem w 100 pewny że to nie ta Historia. Co więcej jestem niemal pewny że nawet nie uzyskają remisu. Odsłonią się a wtedy Neymar Suarez i Leo zrobią swoje,,,, Bardziej drugie 3-1 niż szanse dla PSG

0

Ja nie mówię o lekceważeniu.... Tylko o realiach jakie są, Najlepiej jak by w rewanżu coś ustrzelił Messi :) walczy o koronę

0

Przykład średnio dobry, Teren był neutralny a Liverpool przezentował więcej niż PSG

0

Jasne, szczerze to jak by zagrała Barcelona B to może może mieliby jakieś małe szanse

1

Nie Bajern przegrał na wyjeżdzie, i strzelił gola. PSG dostało u siebie trzy różnica kolosalna :) znajomość podstaw piłki nożnej sie kłania

0

Nikt w Historii tego nie dokonał , Tym bardziej słabe PSG ich szanse to jakieś 0,0001 % Niby strzela 3 bramki nie tracąc ani jednej nie ma najmniejszej szansy. Dużo ciekawiej będzie w Monachium gdzie Bajernowi wystarczy 2-0 mimo to obstawiam Awans porto 60-40

1

Nie mam pretensji do pom defensywnych oni są ok ale kreatorów gry ich nie ma od początku sezonu Czasem Xavi ale on miał być tylko wspomagającym :)

0

Jedno ale znowu słaby mecz pomocników

0

To jest to czego brakowało jak Messi grał nieco słabszy mecz :) Ale pomocy nie ma dalej, Wielka trójka robi za wszystko

3

Atletico Porto Monaco Barcelona tak by pięknie było

0

0

Ależ Porto dziś miało przewagę nad tym przereklamowanym mocno klubem

0

Neuer powinien dziś wylecieć ehhh znowu sędziowanie

0

Luiz już raz beczał i nikt nigdy nie zapomni tego 7-1 słaby obrońca bez charakteru pewnie dziś znowu beczał

0

Będzie znowu beeeczał

0

Dla mnie jakoś nie kto widział jak Porto gra w tym sezonie w LM to wie że oni mogą wygrać z każdym Szkoda tylko że nie 3-0

0

Messi się zablokował w LM ale i tak jest pięknie

0

Gole na wyjeździe liczą sie w pucharach podwójnie więc mała Manitaa

0

A mówiłem że będzie mała Manitaaaa

2

Czy mi się wydawało czy Messi szcztuczkę zrobil

1

Czekam na 4 bramkę dla Porto i będzie super

0

oooo Suarez a mówiłem że będzie po Arabach

1

Czemu niesamowite Porto to dobry zespół a Bajern przereklamowany

0

Iniesta im mniej włosów tym słabsza gra, we włosach siła

0

Czasem tak bywa pech słupek był

0

Dlaczego może się skończy 4-1 dla Porto są o klasę lepsi

0

Dobrze jak by tak Porto wyeliminowało Bajern ale będzie ciężko jednak

0

Teraz spojrzałem to Bajern dziś pokazuje siłe hhehehehehhehe

0

Psg słabe jak nie wiem Manita dziś i po flegmnatyKACH

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?