wpjtasss33
Dołączył/a: maj 2014
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty za to buraczek
0
Ronaldo(bra) Maradona i wielu innych nigdy nie wygrało Lm
0
Hmm chyba jak większość stadionów. Tylko góry są w TV dużo mniejsze.
1
40 Euro nie ważne że pewnie nie wiele stamtąd widać ale uczestniczyć w Finale bezcenne, Ja na finał ze szwagrem kupimy dobrego Whiskacza i nie wiele mniej będzie kosztował : a 6 powtórka jak dobrze pójdzie
0
rocznik 80 więc ojcem hmmm to grubo po 50 jesteś.
1
Benzyna tez narzeka na uraz
0
Barca pewna awansu może Messi coś nastrzela w innych meczach sprawa otwarta ale myślę że Porto jednak awansuje. Monaco Juve możliwe wszystko natomiast Atletico dzięki też kontuzją Realu staje się faworytem,,,, nadszedł czas który z chłopców czyni mężczyzn i mam nadzieję że tak będzie z Porto
0
Za mało aspektów kreatywnych ja nie wieże że Pogba może być aż takim kreatorem ale przy Reusie to mogło by być a formacja 3 -2 -2 -3 z dwoma defensywnymi pomocnikami na środku Pogba a ofensywny Reus
0
Ter Stegen - Alba ,Pique,Mathieu Mascherano - Busquets Pogba-Reus - Messi,Suarez,Neymar
0
Zostało 6 meczy do końca LaLiga i teraz to my mamy lepszy Kalendarz od Realu,,,, My mamy jeszcze Atletico i Espanol a oni Sevillę , Valencie i Celtę powinno być dobrze, LM pewny półfinał a może być że nie wejdzie i Real i Bajern wtedy LM będzie naprawdę blisko to czas jak kiedyś mówiono który czyni z chłopców mężczyzn więc najważniejszy czas Enrique to te kilka meczy a nie te 50 wcześniej
0
Jeszcze poczekajmy jak sezon się skończy Tylko CDR to nie wiem czy będziemy tak zadowoleni ale jak się skończy LM to hohoho
1
Dokładnie,,,, Jak wygramy to będziemy się bawić w statystyki :)
0
Wiem wiem już doczytałem moja pomyłka. Dzieki
0
A Sezon 2011/12 bilans liczony z Super pucharem Europy i Super pucharem Hiszpanii to - 37 wygranych 11 remisów 2 porażki To ten sezon kiedy Barcelona strzeliła aż 190 bramek we wszystkich rozgrywkach, może i ciut gorszy jeśli chodzi o ten ale najlepszy bramkowo więc dziwne że nie ma go
0
Chyba każdy woli jak się kibice Realu bulwersują niż żeby się cieszyli :) Więc chyba bardziej mi zależy żeby Real odpadł niż żeby przeszedł. a pozatym Ronaldo niemiałby już szans na króla strzelców a Messi wielkie dużo przemawia za kibicowaniem Atletico
2
Dajmy na to przechodzi Real, Porto, Monaco(Juve) i Barca.... I Real ma spore szanse na obronę tytułu, Choć mam nadzieję że byśmy ich zatrzymali a tak jak odpadną z Atletico nasze szanse na LM wzrastają bardzo a oni nie mają już szans na obronę tytułu i oto chodzi
0
Marcelo to jasne kartki a Benzyna ma kontuzję kolana. czytałem że być może zagra z bólem ale nie wiadomo do końca.
0
Real wystąpi poważnie osłabiony w meczu z Atletico,,, raczej bez Benzyny, Bala Modrica i Marcelo. Jednak już nie raz się w życiu widziało że zespół osłabiony dostaje dodatkowej motywacji, miejmy nadzieję że nie tym razem.
0
Realnie patrząc byłoby pięknie liga ma 278 - 122 do 400
LM ma 75 - 25 do 100
inne rozgrywki 47 - 33 do 80
reprezentacja 45- 25 do 70
Razem spokojnie ma 650 Goli a może uda się dużo więcej bo to Messi
1
Ja pamiętam ten mecz rewanżowy z Juve tam to atakowaliśmy cały mecz chyba z 4 poprzeczki i słupki. Juve tylko broniło i im sie udało
22 kwietnia 2003 r. Cwierćfinał
FC Barcelona Hiszpania - Juventus Włochy 1:2 (0:0) po dogrywce
Xavi 66' - Nedved 54', Zalayeta 114'
1
W sporcie jak i w życiu trzeba mieć masę szczęścia, aby znaleźć się w odpowiednim czasie i miejscu, Przykłady Najciekawsze ME Greków czy ME Duńczyków z 1992 jak się nawet nie zaqfalfikowali i ściągnięto ich z wakacji. LM dla MUnt czy ostatnia dla Realu.
11
A Odnośnie Pele jeszcze parę zdań dla ludzi którzy nigdy go nie widzieli a uznają za mega zaowdnika
W Brazylii osiągnięcie Pelego podważył jeden człowiek: dziennikarz z Santosu Adriano "De Vaney" Neiva. Jego książkę wydaną w 1975 obnażającą Pelego i jego mit zdjęto z półek po 15 dniach. Autor zbluźnił pisząc wprost, że 1000 bramek to kłamstwo. Udowodnił też, że Pele odmówił gry na Mundialu w 1974 z powodów finansowych. Taka postawa groziła wówczas skandalem i utratą wizerunku, gdyby się opinia publiczna dowiedziała, że ich Deus to zwykły interesownik.
7
Pele ma 767 oficjalnych goli
a reszta to
Pele brał też udział i strzelał bramki m.in. w meczach reprezentacji wojskowej (oficjalnej i nieoficjalnej!), reprezentacji stanu, kombinowanej drużyny Santos/Vasco, reprezentacji Związku Atletów Sao Paulo, reprezentacji gwiazd ligi NASL, itp.
3
Cała prawda o PPPPEEEleeee
http://www.wykop.pl/ramka/1555219/pele-i-mit-jego-1281-goli/
0
Ale pierdoły ile już zdobył a ile zdobędzie mało qurw,,,, ale pierdoły. Hmmm Maradona i inni w klubowej piłce mogą Messiemu buty lizać co zdobył Maradaona ile LM
0
Już 153 albo 154 chyba nie wliczyli wczorajszego meczu jeszcze
statystyka asyst jest tu i jest ona najbardziej wiarygodna ze wszystkich
http://pl.wikipedia.org/wiki/Lionel_Messi
3
Messi podobno chce pobić Rekord roku w asystach :) na razie ma ich 15 w tym roku zamierza mieć ze 40-50 razem z reprezentacją :) Najgorsze że sam nie wie ile taki rekord wynosi :)
2
1. Bican, Josef (Austria, Bohemia/Moravia) 805+
2. Romário (Brazil) 772
3. Pelé (Brazil) 767
4. Puskás, Ferenc (Hungary) 746+
5. Müller, Gerd (Germany) 735
6. Deák, Ferenc (Hungary) 576+
7. Seeler, Uwe (Germany) 575
8. Willimowski, Ernst (Poland, Germany) 554+
9. Eusébio (Portugal) 552
10. McGrory, James (Scotland) 550
11. Binder, Franz (Austria) 546+
12. Peyroteo, Fernando (Portugal) 544
13. Sánchez, Hugo (Mexico) 541+
14. Walter, Fritz (Germany) 539+
15. Takacs II, Jozsef (Hungary) 523+
16. Zsengeller, Gyula (Hungary) 522+
17. Zico (Brazil) 522
18. Tulio Maravilha (Brazil) 515+ *
19. di Stéfano, Alfredo (Argentina, Spain) 514+
20. Krankl, Johann (Austria) 514
21. Nordahl, Gunnar (Sweden) 513+
22. Roberto Dinamite (Brazil) 512
23. Greaves, Jimmy (England) 511
24. Bene, Ferenc (Hungary) 508+
25. Sarosi, Gyorg, Dr. (Hungary) 495+
No tak Leoś ma 445 więc niedługo wejdzie do najlepszej 25 Ronaldo ma 477
1
właśnie nie uznaje mu 767 oficjalnych jak Fifa, Co ciekawe więcej ma Romario 772. Ale on grał jak miał ponad 40
0
Jak 8 lat skoro ma 445 to 6 lat po 50 daje 300 6 a nie 8 różnica niby dyskretna ale zawsze